• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » فیتیله بازی سیاسی برای کودکان
  کد خبر : 1846429

  فیتیله بازی سیاسی برای کودکان

  فیتیله بازی سیاسی برای کودکان

  مجری در صحبت های خود به نسل های مختلف انقلاب اشاره کرد و در لا به لای آن اشاره ای به نسل اول انقلاب کرد و به این بهانه ” هاشمی رفسنجانی ” را به عنوان یکی از شاکله های اصلی و زحمت کش ترین افراد، در به ثمر رسیدن انقلاب یاد کرد.

  فیتیله بازی سیاسی برای کودکانReviewed by Farnaz on Feb 8Rating:

  در حالی که این روزها شهر بوی فجر گرفته و هر سازمانی به این بهانه شیرین، پاسداشت روزهای تاریخی این ملت را به جشن نشسته اند، صدا و سیما در برنامه ای که قالب مخاطبان آن کودکان هستند نیز به این موضوع پرداخت.
  روز گذشته در برنامه فیتیله همین موضوع نیز مد نظر بود اما با رنگ و رویی دیگر و ته مایه بسیار سیاسی و خط دهی شده.
  در این برنامه که عمده مخاطبان آن کودکان هستند و عموما بزرگترها نیز به دلیل نوع پردازش مناسب به سمت دیدن آن کشیده می شوند مجری برنامه اقدام به بازتعریفی از انقلاب اسلامی نمود.
  وی در صحبت های خود به نسل های مختلف انقلاب اشاره کرد و در لا به لای آن اشاره ای به نسل اول انقلاب کرد و به این بهانه ” هاشمی رفسنجانی ” را به عنوان یکی از شاکله های اصلی و زحمت کش ترین افراد، در به ثمر رسیدن انقلاب یاد کرد.
  اینکه هاشمی رفسنجانی در آن سال ها برای انقلاب زحمت کشید بر کسی پوشیده نیست اما چرا در این زمان حساس که پرونده اعضای خانواده وی در دادگاه انقلاب باز است و عملا دنیای سیاست برای وی زمینی برای تمرین باقی نگذاشته هم اکنون صدا و سیما و مجری آن یاد هاشمی رفسنجانی افتاده اند و از وی به عنوان سمبل انقلاب نام می برند.
  پرونده مهدی هاشمی، فائزه هاشمی و بسیاری از موارد امنیتی مرتبط با خانواده ایشان خصوصا جریانات ایجاد شده در فتنه 88 جای علامت های سوال بسیاری را دارد. حال چگونه است ” هاشمی رفسنجانی ” به عنوان یکی از بزرگترینها یاد می شود در حالی که خیلی افراد برجسته نامشان در زیر سایه اسم خانواده وی همیشه به فراموشی سپرده شده است.
  به نظر می رسد صدا و سیما بیش از پیش باید بر محتوای برنامه های تولیدی خود نظارت داشته باشد تا اسطوره پروری بیجا در ذهن کودکان ایجاد نشود.

  منبع: ندای انقلاب
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.