• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , گوناگون » فرار سلطان از دست فیل عصبانی!+تصاویر
  کد خبر : 1846426

  فرار سلطان از دست فیل عصبانی!+تصاویر

  فرار سلطان از دست فیل عصبانی!+تصاویر

  زن و شوهری به نام دالیدا و اندرو اینس برای سفری پژوهشی به Serengeti تانزانیا رفته بودند که در حین فیلمبرداری در دشت با صحنه ای بسیار دراماتیک روبرو شدند. شیری که از گله هم-نوعانش جدا شده بود به خیال این که سلطان جنگل است وارد قلمرو فیلی شد؛ اما …

  فرار سلطان از دست فیل عصبانی!+تصاویر Reviewed by Farnaz on Feb 8Rating:

  عمری به احترام شیر کلاه از سر بر داشتیم که طرف سلطان جنگل است؛ اما دهکده شدن جهان به دست وسایل ارتباطی نشان داد که خود غلط بود آنچه می پنداشتیم!
  بنا بر این گزارش، شیری بی اجازه وارد قلمرو فیلی شد… شاید او هم مثل ما حایت های قدیمی را خیلی جدی گرفته و خیال می کرد به راستی سلطان جنگل است… اما عاقبت کارش به بالای شاخه ای درخت کشید!
  زن و شوهری به نام دالیدا و اندرو اینس برای سفری پژوهشی به Serengeti تانزانیا رفته بودند که در حین فیلمبرداری در دشت  با صحنه ای بسیار دراماتیک روبرو شدند. شیری که از گله هم-نوعانش جدا شده بود به خیال این که سلطان جنگل است وارد قلمرو فیلی شد؛ اما پس از مواجهه با واکنش تند او مجبور به فرار شد، اما فیل خشمگین تا 5 دقیقه او را تعقیب کرد و آخر کار درختی به حیوان زرد پناه داد و بین او و فیل غضبناک واسطه شد. شیر چنان ترسیده بود که هرگز به ذهنش نرسید چرا تماشاگرانش از این که قرنها یک گربه زرد را سلطان جنگل خوانده اند اندیشناکند!

  منبع: روزگار نو
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.