• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » اتوبوسرانی تهران نیاز به 4 هزار دستگاه اتوبوس دارد
  کد خبر : 1846229

  اتوبوسرانی تهران نیاز به 4 هزار دستگاه اتوبوس دارد

  اتوبوسرانی تهران نیاز به 4 هزار دستگاه اتوبوس دارد

  عضو شورای شهر تهران با بیان این نکته که عمر متوسط اتوبوس ها حدود 8 سال مشخص شده است، گفت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نیاز به 4 هزار دستگاه اتوبوس دارد.

  اتوبوسرانی تهران نیاز به 4 هزار دستگاه اتوبوس داردReviewed by Farnaz on Feb 5Rating:

  رحمت الله حافظی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی تهران پرس با اشاره به  اهمیت توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی اظهار داشت: توسعه حوزه حمل و نقل عمومی تهران یکی از اولویت‌های شورا شهر و شهرداری است چرا که یکی از عامل‌های اصلیی  آلودگی هوای استفاده از خودروی شخصی است.

  وی بر اهمیت افزایش تعداد اتوبوس های ناوگان اتوبوسرانی و خط ریللی مترو تاکید کرد و ادامه داد: در برنامه 5 ساله دوم شهرداری بودجه قابل توجهی نسبت به سال‌های گذشته به حوزه حمل و نقل اختصاص یافته که امیدواریم با اختصاص این بودجه از مشکلات این حوزه تا حدی برطرف شود.

  عضو شورای شهر تهران افزود: در برنامه 5 ساله دوم  شهرداری سعی داریم که  که با ارائه برنامه مناسب درکنار بودجه اختصاص یافته به حوزه حمل و نقل این حوزه از فرسودگی خارج و در مسیر توسعه و نوسازی بیافتد.

  حافظی بیان کرد: شورای شهر همیشه سعی کرده است که با تعامل و همکاری با شهرداری قدم های مؤثر و مفیدی در توسعه و نوسازی حوزه حمل و نقلل عمومی تهران بردارد که این اقدام در برنامه 5 ساله دوم شهرداری مشخص است.

  وی تصریح با اشاره به اینکه توسعه  حوزه حمل و نقل عمومی از ضروریات شهرنشینی است، افزود: نظارت مستمر بر عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی و مترو سبب افزایش کارآیی و در نهایت رضایت شهروندان از این خطوط خواهد شد.

  عضو شورای شهر تهران با بیان این نکته که عمر متوسط اتوبوس ها حدود 8 سال مشخص شده است ، گفت:  شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نیاز به 4 هزار دستگاه اتوبوس دارد.

  منبع: تهران پرس
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.