• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » خواهشا کفاشیان با کروش قاطعانه برخورد کند
  کد خبر : 1845988

  خواهشا کفاشیان با کروش قاطعانه برخورد کند

  خواهشا کفاشیان با کروش قاطعانه برخورد کند

  صادق درودرگر با تقبیح رفتارهای کارلوس کروش متذکر می شود که رابطه رئیس و مستخدمی در فوتبال ایران با اظهارات اخیرسرمربی تیم ملی به شدت زیر سوال رفته است و کفاشیان باید قاطعانه برخورد کند…

  خواهشا کفاشیان با کروش قاطعانه برخورد کندReviewed by Farnaz on Feb 3Rating:

  صادقی درودگر، رئیس سابق کمیته فوتسال ایران و مدیرعامل مستعفی باشگاه ملوان بندرانزلی که سال ها سابقه مدیریت در فوتبال را در کارنامه دارد درباره اختلاف های آشکار کارلوس کروش با فدراسیون فوتبال به خبرنگرا قدس آنلاین می گوید:« مقصرکروش نیست.

   
  وقتی شرایطی می شود که هرکسی که جای خودش نیست در پست های حساس قرارمی گیرد همین اتفاقات رخ می دهد. کروش در استخدام ما است اما انگار فدراسیون فوتبال ایران در استخدام این مربی است. ایشان بارها به فوتبال ایران بی احترامی کرده است که این نوع ادبیات زیبنده فوتبال ایران نیست. او بارها ضعف مدیریتی فوتبال ایران را به رخ ما کشیده درحالی که سال ها پیش دکتر چانگ رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی برای بازدید از امکانات فوتبال ایران به کشورمان سفر می کرد. 
   
  کروش برخورد بسیار بدی با فوتبال ایران دارد و به جای تمکین از فدراسیون فوتبال ایران مانند روسا رفتارمی کند. با رویه ای که کروش پیش کشیده رابطه مدیرو مستخدم زیر سوال رفته است و هرچه زودتر فدراسیون فوتبال باید وارد ماجرا شود. از علی کفاشیان می خواهم اجازه ندهد کروش زحمت مدیران فوتبال ایران را زیر سوال ببرد وبا او برخورد کند.»
   
  درودگر که با استخدام یک مربی خارجی در تیم ملوان بدعت تازه ای را دراین تیم ایجاد کرد و انتخابش موفق هم بود درپاسخ به این سوال که این انتقاد شاید بیانگر مخحالفت او با مربیان خارجی باشد این توضیحات را داد:« اگر مخالف مربیان خارجی بودم هرگز با آن شرایطی که در انزلی وجود داشت یک مربی خارجی را روی نیممت ملوان نمی نشاندم. 
   
  همه می دانند که جو فوتبال انزلی چگونه است و تا چه اندازه به استخدام نیروهای بومی تاکید می شود اما من مربی خارجی را به ملوان بردم و همین طور که می بینید آقای اسکوچیچ درانزلی موفق بوده و بهترین نتایج ملوان در همه ادوار لیگ برتر را رقم زده است.
   
  کروش نیز یک مربی بزرگ، با دانش و صاحب سبک در دنیای فوتبال محسوب می شود که برای من قابل احترام است. او مربی بزرگی است و قدردان زحمات او برای فوتبال ایران هستم. دربرهه ای که تیم ملی نیاز به آرامش داشت او به خوبی توانست تیم را مهیای بازی های دشوار مرحله انتخابی جام جهانی کند. اما هرکسی باید جایگاه خودش را داشته باشد.
   
  کروش باید بپذیرد که در استخدام فوتبال ایران است و تا وقتی این جا کار می کند باید به عوامل فوتبال ایران احترام بگذارد. نمی دانم کروش با این همه تجربه چگونه خود را وارد حاشیه می کند و دلیل این همه سروصدا چیست؟ از نظر فنی هیچ ایرادی به کروش نیست. 
   
  او درفوتبال ایران منشاء خدمات بوده اما رویه رفتاری اش هیچ وقت خوب نبوده که فکر می کنم دلیل اینکه تیم های اروپایی دیگر سراغ او نمی روند همین زیر سوال بردن رابطه مدیری و مستخدمی است. حتما کروش هم با مدیران اروپایی چنین رفتاری کرده که دیگر به او دراروپا تیم نمی دهند.
   
  ایشان ادب را درقبال فوتبال ایران به جا نیاورد. ایشان نسبت به فوتبال ایران احساس حاکمیت پیدا کرده و کلماتی که کروش در نقد شرایط فوتبال ایران به کار می برد را خود کفاشیان به زبان نمی آورد.»
   
  درودگر درباره اینکه چرا کروش حاضر نیست با اسپانسر تیم ملی همکاری کند و به چه دلیل از شرکت آل اشپورت پول جداگانه خواسته این توضیحات را داد:« خواسته کروش برخلاف موازین بین المللی و عرف است. اعضای تیم ملی همگی تحت امر فدراسیون فوتبال ایران هستند و فدراسیون نیز با هر اسپانسری به توافق می رسد مربیان و بازیکنان تیم ملی موظف به همکاری با آ» هستند.
   
  اگریادتان باشد درجام جهاین ۱۹۹۸ احمد رضا عابدزاده از برند شرکتی استفاده کرد که با تیم ملی قرارداد نداشت و فیفا او را با جریمه سنگین مواجه کرد. کروش هم اگر با اسپانسری غیر زا اسپنسر تیم ملی به جام جهانی برود جریمه خواهد شد.
   
  ایشان از شرکت مورد نظر پول خواسته اما محض اطلاع آقای کروش که دستمزد زیادی هم از فوتبال ایران گرفته اعلام می کنم آقای عزیز همه چیز پول نیست. 
   
  امیدوارم ایشان دربرخوردهای ضعیفی که با عوامل فدراسیون فوتبال دارد تجدید نظرکند وگرنه ممکن است دیگر نشود با همکاری کرد. از علی کفاشیان هم می خواهم با کروش قاطعانه برخوردکند.»
  منبع: قدس آنلاین
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.