• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار , حوادث » قتل هولناک نوزاد ۳ماه در اسلامشهر
  کد خبر : 1845568

  قتل هولناک نوزاد 3ماه در اسلامشهر

  قتل هولناک نوزاد ۳ماه در اسلامشهر

  نا پدری سنگدلی که دست به قتل نوزاد ۳ماه زده است تحت تعقیب پلیس اسلامشهر قرار گرفته است.

  قتل هولناک نوزاد ۳ماه در اسلامشهرReviewed by Farnaz on Feb 1Rating:

  نا پدری سنگدلی که دست به قتل نوزاد ۳ماه زده است تحت تعقیب پلیس اسلامشهر قرار گرفته است.

  ساعت ۹شب ۹بهمن ماه سال جاری زنی سراسیمه همراه با دختر بچه ای ۳ماه که در آغوش داشت خود را به بیمارستانی در منطقه تهرانسر رساند و از پرستاران خواست تا بچه اش را نجات بدهند.

  تیم پزشکی اورژانس بیمارستان تلاش خود را برای نجات دختر بچه انجام دادند ولی معالجات بی نتیجه ماند زیرا این نوزاد دقایقی پیش از رسیدن به بیمارستان مرگ را در آغوش کشیده بود.

  پزشکان با معاینه کامل نوزاد دریافتند که در سر و بدن وی آثار کبودی وجود دارد و این در حالی بود که مادرش ادعا می کرد کودکش از روی مبل به زمین افتاده است.

  با گزارش این ماجرا به پلیس ۱۱۰تیمی از کلانتری ۱۵۰تهرانسر برای بررسی ماجرا وارد عمل شدند و زن جوان را بازداشت کردند.

  وی که از سویی کودکش را از دست داده بود و از سویی نیز نمی دانست در بازجویی ها چه بگوید به آنان گفت:من چند ماه پیش از همسرم جدا شدم و به تنهایی در خانه ای در اسلامشهر زندگی می کنم ،۲ساعت پیش دخترم،دنیا را روی مبل گذاشته بودم و در آشپزخانه در حال درست کردن شام بودم که احساس کردم چیزی روی زمین افتاد سراسیمه خودم را به پذیرایی رساندم و در عین ناباوری دیدم دخترم روی زمین افتاده است،خیلی ترسیده بودم و آزانس گرفتم و دخترم را به بیمارستان رساندم ولی متاسفانه وی را از دست دادم.

  با ادعای مادر جوان ماموران بازپرس جمشیدی از شعبه دوم دادسرای امورجنایی تهران را در جریان ماجرا گذاشتند و وی نیز به تیمی از اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران ماموریت داد تا مرگ مرموز دنیا کوچولو را تحت بررسی قرار دهند.

  بدین ترتیب کاراگاهان زن جوان را دوباره تحت بازجویی قرار دادند که دوباره همان ادعاهایش را تکرار کرد تا اینکه پزشکی قانونی علت مرگ دنیا کوچولو را ضربه مغزی بر اثر ضربه شدید به سرعنوان کرد .

  تیم تجسس با بدست آوردن نخستین سرنخ به محل زندگی زن جوان که زهرا و ۲۵ساله است رفتند و در تحقیقات محلی دریافتند وی بخاطر اعتیاد به شیشه همسرش وی را طلاق داده است و وی چند ماهی پیش به عقد موقت مردی به نام شهرام در آمده است.

  کارآگاهان در تحقیقات بعدی از خانواده زهرا دریافتند که شهرام نیز اعتیاد به شیشه دارد و شوهر سابق دخترشان به خاطر اعتیادش وی را طلاق داده است و از آن زمان دخترشان در خانه اجاره ای زندگی می کند و با آنان قطع رابطه کرده است.

  با این وجود زهرا دوباره تحت بازجویی قرار گرفت و هنگامی که دریافت پلیس همه چیز را می داند لب به اعتراف گشود و گفت:من با شوهرم رابطه بسیار خوبی داشتم و عاشق هم بودیم تا اینکه بخاطر اشتباهی که کردم زندگیمان از هم پاشید.

  وی در ادامه افزود:من یکسال پیش همراه یکی از دوستانم به میهمانی رفتیم که آنجا شیشه وقرص اکس مصرف می کردند و من هم به اصرار دوستم کمی شیشه کشیدم و خواسته یا ناخواسته از آن خوشم آمد و هر از گاهی با دوستم شیشه می کشیدم تا اینکه باردار شدم و همسرم نیز که به رفتارهای مرموز من مشکوک شده بود پایپ مرا در کمد لباس ها پید ا کرد و مرا به آزمایشگاه برد و وقتی فهمید که معتاد شده ام مرا طلاق داد و من نیز بخاطر اینکه به خانه پدری ام برنگردم و آنان سرزنشم نکنند در همان خانه اجاره ای ماندم تا اینکه پس از به دنیا آمدن دخترم با مردی به نام شهرام آشنا شدم و به عقد موقتش در آمدم .

  زن جوان گفت:پس از به دنیا آمدن دخترم اعتیاد را برای همیشه کنار گذاشتم ولی شهرام که از مدت ها پیش می شناختم همچنان دست از شیشه برنمی داشت تا اینکه امروز در حال مصرف شیشه بود و دخترم در حال گریه بود که شهرام از کوره در رفت و دنیا را از جایش برداشت و همانند یک عروسک به گوشه ای پرت کرد،با دیدن این صحنه شوکه شدم و دخترم را در آغوش گرفتم،انگار وی بیهوش شده و نفس نمی کشید دستپاچه شده بودم و نمی دانستم به کدام بیمارستان بروم تا اینکه از احمد آباد مستوفی به بیمارستانی در تهرانسر رفتم ولی کار از کار گذشته بود.

  زهرا ادامه داد:وقتی در بیمارستان بودم شهرام به من زنگ زد و سراغ دنیا را گرفت و هنگامی که گفتم که وی از دنیا رفته وی از من خواست به پلیس چیزی نگویم و من هم از ترسم چیزی نمی خواستم بگویم.

  بنابراین گزارش با توجه به این ماجرا و وقوع این قتل در حوزه استحفاظی اسلامشهر پرونده قتل برای رسیدگی در اختیار بازپرس جنایی این شهر قرار گرفت و کاراگاهان اسلامشهر به دنبال سرنخی برای دستگیری قاتل کودک ۳ماهه هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.