• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » واکنش عجیب رویانیان به استعفای دایی!
  کد خبر : 1844842

  واکنش عجیب رویانیان به استعفای دایی!

  واکنش عجیب رویانیان به استعفای دایی!

  مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: به خاطر ۳۰ میلیون هوادار و غیرت علی دایی و شرایط حساس پرسپولیس از او می‌خواهم مقتدرانه به کارش ادامه دهد.

  واکنش عجیب رویانیان به استعفای دایی!Reviewed by Farnaz on Jan 22Rating:

  محمد رویانیان بعد از قبول استعفایش از سوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از شکست دیروز مقابل گسترش فولاد به خیابان ولیعصر و صداوسیما رفتم و جلسه ویژه‌ای برای پروژه ملی برای پرسپولیس برگزار کردم. این حرکت در یک شبکه بزرگ فرهنگی اقتصادی صداوسیما اتفاق می‌افتد و گامی بلند به سمت آینده است. مقدمات این کار از سال گذشته آغاز شده البته این حرکت با پخش صداوسیما نیست بلکه با شرکت‌های بازرگانی و مختلف این مرکز است. پس از پایان جلسه نیز با توجه به آنکه پسرم مرا به اینجا رسانده بود با ماشین کرایه‌ای به منزل بازگشتم و بخشی از مسیر را پیاده طی کردم که چند نفر هم برای من بوق زدند و چون شب بود ترسیدم. به هر حال کار بزرگی قرار است اتفاق بیفتد.

   
  وی در پاسخ به این سوال که آیا علی پروین به او اجازه می‌دهد این پروژه را دنبال کند خاطرنشان کرد: ما این مسئله را با پُررویی دنبال می‌کنیم.
   
  رویانیان در پاسخ به این سوال که آیا کنار کشیدن او در این مقطع حساس برای پرسپولیس مشکل‌ساز نمی‌شود خاطرنشان کرد: احساس کردم اگر در پرسپولیس بمانم آقایانی که به صورت مستقیم شهامت ندارند صحبت کنند و برای تیم حاشیه درست می‌کنند به کار خود ادامه می‌دهند به همین خاطر کنار کشیدم.
   
  وی تاکید کرد: مگر ندیدید می‌خواستند به بهرام افشارزاده حکمی بدهند که برق رفت، آب قطع شد و می‌گفتند دبیرخانه تعطیل است و در آخر یک نفر دیگر انتخاب شد!
   
  رویانیان در مورد اینکه اگر علی دایی با جدایی او از تیم برود چه کاری انجام می‌دهد خاطرنشان کرد: به خاطر پرسپولیس ۳۰ میلیون هوادار و غیرت علی دایی از او می‌خواهم مقتدرانه بایستد و به کار خود ادامه دهد.
   
  وی در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است بازیکنان به خانه شما بیایند و از بخواهند به پرسپولیس بازگردی، اظهار داشت: من از این مسائل خبر ندارم.
   
  رویانیان افزود: من از علی دایی می‌خواهم به خاطر شخصیت، درایت، دیانت و پرسپولیس با قدرت در این تیم باقی بماند و حتی اگر از پرسپولیس هم بیرون باشم باز هم به عنوان مشاور در کنارشان خواهم بود. من را از در بیرون بیندازند از پنجره وارد می‌شود!
   
  وی ادامه داد: من کماکان عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس هستند و پنج طرح دارم که آنها را اعلام خواهم کرد. من اگر در پرسپولیس باقی می‌ماندم این تیم را می‌زدند. از این تیم رفتم تا پرسپولیس آرامش داشته باشد. شنیدم که افشارزاده برای کمیته ملی المپیک تایید صلاحیت شد اما برق رفت، آب آمد! و او از این انتخابات کنار گذاشته شد. من با پرسپولیس ادامه فعالیت می‌دهم. من با این تیم ادامه همکاری می‌دهم و فوقش حتی اگر من را هم نخواهند. کسی نمی‌تواند برای من تعیین تکلیف کند.
   
  مدیر عامل سابق پرسپولیس تصریح کرد: هواداران پرسپولیس بدانند که من هم مثل آنها هوادار شش آتشه پرسپولیس هستم و نوکر این تیم باقی می‌مانم. اینکه می‌گویند پرسپولیس ۴۰ میلیارد تومان بدهی دارد خالی‌بندی است! انگار خودم باید به کاترین اشتون و بان‌کی‌مون گزارش دهم! من باید از پرسپولیس می‌رفتم و هواداران می دانند که نمی شد در این تیم باقی بمانم. من اگر بخواهم همه چیز را شفاف بگویم گردن من را می‌زنند همان طور که گردن بقیه را زدند! آنقدر من را زدند که همه جای بدنم درد می کند!
   
  رویانیان ادامه داد: من دلخوری از اعضای هیأت مدیره ندارم اما در این تیم تنها بودم و همه این مسائل را به آنها گفتم. من اعلام کردم که رئال مادرید را به تهران می‌آورم و این کار را خواهم کرد اما اگر مدیرعامل بعدی این اتفاق را نمی‌خواهد باید به صورت رسمی آن را اعلام کند. پروژه‌های اقتصادی ما به بار خواهد نشست و من کار خودم را خواهم کرد. من به باشگاه هم نمی‌آیم چرا که خودم دفتر دارم و در آنجا خودم پیگیر کارها هستم. من تا آخر عمر پرسپولیسی می‌مانم و هواداران بدانند که شش آتشه در خدمتشان خواهم بود.
   
  وی افزود: دل من از بعضی مسائل گرفته اما تا آخر عمرم در کنار پرسپولیس باقی خواهم ماند. الان هم شرایط تغییر نکرده بود فقط من مدیرعامل نیستم. تا جهنم هم در کنار پرسپولیس خواهم ماند همانطور که با بی‌پولی و باپولی این تیم ساختم.
   
  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه در مورد اینکه گفته می‌شود احتمال جدایی علی دایی از پرسپولیس وجود دارد خاطرنشان کرد: این مسئله شایعه است، در شش بازی باقیمانده علی دایی باید با قدرت کار خود را ادامه دهد. دایی یک تنه فوتبال ایران را حریف است از او خواهش می‌کنم پرسپولیس را یک تنه نگه دارد.
   
  وی افزود: فکر می‌کنم ۵۰ یا ۶۰ درصد به بازیکنان بدهی داریم. وظیفه ما است که این پول را پرداخت کنیم، علی آقا یک تنه قهرمان ملی است و او می‌تواند پرسپولیس را به عنوان سرمربی به موفقیت برساند. در جلسه امروز با وزیر صحبت نکردیم. او برای ما وقت ندارد شما را به خدا قسم می‌دهم که اجازه دهید چیزی در رابطه با این مسئله بیان نکنم چراکه برخی ناراحت می‌شوند.
   
  مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه وزیر ورزش اعلام کرده مدیران پرسپولیس و استقلال زیاد صحبت می‌کنند خاطرنشان کرد: بالاخره اینها همه سیاسی است. خودتان را اذیت نکنید اگر جواب بدهم خیلی بد می‌شود اگر بخواهم به این مسئله پاسخ بدهم خیلی‌خیلی جواب بدی دارم.
   
  رویانیان در مورد اینکه دلش از اتفاقات اخیر پُر است اظهار داشت: دلم پر است و نمی‌توانم حرفی بزنم اگر بخواهی حرف دل را بزنی خیلی بد می‌شود. رویانیان هیچ چیزی نیست و پرسپولیس را باید حفظ کنیم اینها به پرسپولیس ضربه می‌زنند نه من. به خاطر من نباید پرسپولیس را می‌زدند.
   
  وی در ادامه خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کردم به این شکل از پرسپولیس جدا شوم و نفهمیدم این مدت چطور گذشت.
   
  مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه صفر تا ۲۰ به خود چه نمره‌ای می‌دهد خاطرنشان کرد: به خودم ۲۲ یا ۲۳ می‌دهم اما ماجرای افشارزاده یادتان نرود.
   
  رویانیان در مورد اینکه فکر می‌کند تا کی علی پروین به عنوان سرپرست موقت باشد اظهار داشت: در حال حاضر باید تکلیف پرسپولیس تعیین شود. سرپرست را هیات مدیره انتخاب کرده و وزارت ورزش به صورت مستقیم شهامت انجام این کار را نداشت. باز هم یک کاری می‌کنید که باید حرف بزنم که شرایط بد می‌شود اجازه دهید چیزی نگویم.
   
  وی در پاسخ به این سوال که آیا طرح‌هایی که بیان می‌کرد شعار بوده است اظهار داشت: تمام طرح‌ها را ادامه می‌دهم تا من را بر نداشتند کارهایم را دنبال می‌کنم. بعد از باخت دیروز یک جلسه ۳ ساعته برای کارهای اقتصادی باشگاه داشتم به عنوان عضو هیات مدیره کارم را ادامه می‌دهم.
  منبع: فارس
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.