• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل , سیاسی » حزب الله عراق در حمایت از سوریه عربستان را تهدید کرد
  کد خبر : 1844481

  هیاهوی البغدادی برای دشمنی با شیعیان

  حزب الله عراق در حمایت از سوریه عربستان را تهدید کرد

  مسئله داعش امروز به یک بحران منطقه ای تبدیل شده است.داعش که مثل یک ویروس سمی و کشنده در حال شیوع و گسترش است عملا با حمایت های همه جانبه غرب و برخی کشور های مرتجع عربی به این نقطه رسیده است.

  حزب الله عراق در حمایت از سوریه عربستان را تهدید کردReviewed by Farnaz on Jan 20Rating:

  مسئله داعش امروز به یک بحران منطقه ای تبدیل شده است.داعش که مثل یک ویروس سمی و کشنده در حال شیوع و گسترش است عملا با حمایت های همه جانبه غرب و برخی کشور های مرتجع عربی به این نقطه رسیده است.

  درست در زمانی که نخست وزیر عراق کشورهای عربی حامی تروریسم را شیطان صفت و خائن دانست و نسبت به پیامدهای این شرارت ها هشدار داد سرکرده گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق و شام در پیامی از گروه های مسلحی که با گروه وابسته به وی می جنگند، خواست با یکدیگر صلح کرده و با علوی ها بجنگند و تروریست های داعش در عراق را هم به کشتار شیعیان ترغیب کرد.

  «نوری مالکی» نخست وزیر عراق در سخنرانی در شهر الناصریه گفت: در منطقه خاورمیانه تروریسم است و عراق هدف برخی از کشورهایی است که از تروریسم و شرارت حمایت می کنند.

  مالکی خاطرنشان کرد: این شرارت شروع به گسترش یافتن کرده است و به خود این کشورها خواهد رسید، همانگونه به سایر این کشورها در گذشته رسیده است.
  نخست وزیر عراق تاکید کرد: جهان با ما در موضع مبارزه با تروریسم متحد شده است و شورای امنیت و اتحادیه اروپا و بیشتر کشورهای عربی به غیر از برخی از این کشورهای شیطان صفت و خائن در این خصوص در کنار ما ایستاده اند
  وی افزود: اگر جهان برای مقابله با این شرارت‌ها متحد نشود، تروریسم گسترده‌تر می شود و ما افتخار می کنیم که عراق آغاز یکپارچگی جهان برای مقابله با تروریسم است.

  در همین حال ابوبکرالبغدادی از همان اتهامات و ادعاهایی که وهابیون علیه شیعیان استفاده می کنند و آنها را رافضی  می خوانند، استفاده کرده و بخش عمده ای از مردم سوریه را که علوی هستند، رافضی خوانده و کشتار آنها را خواستار شد.
  این سرکرده گروه خطرناک داعش در نوار صوتی که سایت های تکفیری منتشر کردند، در پیام خود آورده است دولت ما دستان خود را به سوی شما دراز می کند تا از جنگ علیه آن دست برداشته و ما هم از جنگ  علیه شما دست برداشته و همگی علیه علوی ها متحد شویم.
  وی با مجاهد خواندن تروریست های تکفیری که مرتکب وحشیانه ترین جنایات علیه انسان های بیگناه به نام اسلام و سنت پیامبر(ص) می شوند، مدعی شده است این افراد که به زعم وی مجاهد هستند و در راه خدا جهاد می کنند، باید بدانند که نبرد، نبرد امت است و مجاهدان هدف قرار گرفته اند.
  این سرکرده تروریست ها که خود را امیرالمومنین خوانده، در پیام خود مدعی شده است گروه تحت رهبری وی طرحی برای آزادی کامل حلب به زعم خود آماده کرده بود، اما خیانت به نیروهایش، این طرح را با شکست روبرو کرده است.
  سرکرده گروه خطرناک داعش که تروریست هایش به هیچ کس حتی اهل سنت هم رحم نمی کنند و وحشیانه ترین جنایات از جمله بریدن سر و دریدن شکم مردم بیگناه را به عنوان تفریح خود با بی رحمی هر چه تمام تر مرتکب می شوند، در پیام جنگ طلبانه خود، با بازیچه قرار دادن آیاتی از قرآن کریم تلاش کرده است تا انسان های ساده لوح را فریب داده و با سیاست های جنگ طلبانه و فتنه افکنانه خود همراه کند.
  این سرکرده تروریست ها که جنایات تروریست های تحت رهبری اش، موجی از خشم و انزجار در میان افکارعمومی جهان به وجود آورده و سبب هراس آنها از اسلامی که آنها ترویج و تبلیغ می کنند و چهره خشن و ترسناکی از اسلام ترسیم کرده اند، با ادعای اینکه اهل سنت در معرض ظلم و ستم هستند، خواستار کشتار علوی های سوریه شده و به این ترتیب آتش فتنه مذهبی را در سوریه شعله ور کرد.
  سرکرده تروریست های خطرناک داعش مدعی شده است آنها در راه خدا جهاد و به خاطر رضای خداوند و حفاظت از جان مومنان و محافظت از نوامیس آنها مبارزه می کنند و هر کجا که این تروریست ها وارد می شوند، مردم در امنیت قرار می گیرند.
  این ادعاها در حالی است که تروریست های داعش تحت رهبری ابوبکر البغدادی وحشیانه ترین جنایات را علیه مردم بیگناه از جمله بریدن سر و دریدن شکم حتی شکم زنان باردار و اعدام دسته جمعی مردم مرتکب می شوند.
  این سرکرده تروریست ها به صراحت، شیعیان و علوی ها را دشمنان معرفی کرده و به تروریست های وابسته به خود دستور داده است کشتار آنها را ادامه دهند و نام این اقدامات غیرانسانی و وحشیانه را جهاد در راه خدا نامیده است.
  این سرکرده تروریست ها در عین حال تاکید کرد ما هرگز مزدور نظام سوریه نیستیم تا پاسخی به ادعای برخی مقامات غربی و همچنین ترکیه باشد که مدعی شده بودند داعش و تروریست های دیگر مورد حمایت نظام سوریه هستند.
  ابوبکرالبغدادی در ادامه پیام خود، تلاش کرده است تا اهل سنت را علیه شیعیان عراق تحریک و آتش جنگ شیعه و سنی را شعله ور کند.
  وی در این زمینه با مجاهد خواندن تروریست های وابسته به خود در استان الانبار که به  ایجاد رعب و وحشت در میان مردم دست می زنند، مدعی شده است به اهل سنت در عراق می گوییم، شما سلاح به دست گرفته اید این فرصت را از دست ندهید و جنگ شما با روافض(شیعیان) جنگ عقیدتی است و این جنگ را ادامه دهید.
  وی به تروریست های خطرناک تحت رهبری خود گفته است چشمان تمام اهل سنت در هر نقطه ای به شما دوخته شده است.
  تلاش البغدادی برای القای دشمنی با آمریکا
  البغدادی در پایان پیام خود تلاش کرده است خود و تروریست های وابسته به خود را دشمنان آمریکا معرفی کرده و در این زمینه مدعی شده است در پایان پیامی به آمریکا داریم و به این کشور اعلام می کنم که به زودی ما در رویارویی مستقیم با شما خواهیم بود.

  با این حال برخی از مبارزان ضد تروریسم عراق پا را فراتر از یک جنگ داخلی در عراق گذاشته و درباره سوریه نیز هشدار داده اند.

  منبع: تهران پرس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.