• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تجمع ایرانیان یهودی برای حمایت از مذاکرات 5+1
  کد خبر : 1842659

  تجمع ایرانیان یهودی برای حمایت از مذاکرات 5+1

  جمعی از ایرانیان یهودی با تجمع مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران، حمایت خود را از تیم مذاکره کننده ایرانی با گروه 5+1 اعلام کردند.

  تجمع ایرانیان یهودی برای حمایت از مذاکرات 5+1Reviewed by Farnaz on Nov 20Rating:

  تجمع کنندگان دست نوشته هایی را در حمایت از راهبرد هسته ای ایران در مذاکرات 1+5 به زبان های فارسی، انگلیسی و عبری در دست داشتند.

   یهودیان ساکن تهران با در دست داشتن پلاکارد و بنرهایی حمایت خود را از داشتن انرژی صلح آمیز هسته ای و تیم مذاکره کننده ایران با گروه با 5+1 بر اساس سیاست ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری اعلام کردند.
  181515
  در این تجمع تعدادی از یهودیان با در دست داشتن کتاب مقدس تورات به صورت دسته جمعی بخشی از آداب مذهبی دینی خود را به جا آورده و سپس با قرائت بیانیه ای حمایت قاطع خود را از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با دادن شعارهایی اعلام کردند.

  در بخشی از بیانیه انجمن کلیمیان که در این تجمع قرائت شد آمده است: ما ایرانیان یهودی به عنوان بخشی از ملت ایران و با سابقه بیش از 30 قرن هم زیستی با سایر اقشار ملت موحد ایران همراهی و همگامی خود را در دفاع از نظام مقدس اسلامی اعلام می کنیم و با افتخار به فتوای تاریخی رهبر انقلاب در ممنوعیت تولید، نگهداری و استفاده از سلاح های کشتار جمعی بر حق غیرقابل بحث ملت شریف ایران در استفاده صلح آمیز از تمامی اشکال انرژی پافشاری می کنیم.

  در ادامه این بیانیه آمده است: ما ایرانیان یهودی حمایت کامل خود را از تیم مذاکره کننده ایرانی در گفت و گوهای 1+5 اعلام کرده و به طرف مقابل توصیه می کنیم از فرصت ایجاد شده به علت نرمش قهرمانانه ملت ایران به فرمان مقام معظم رهبری حداکثر استفاده را نموده و با توجه به حافظه تاریخی ملت ایران که به علت رفتار غیردوستانه برخی کشورهای غربی نگرش مثبتی با آنان ندارند را در نظر گرفته و با اقدام عملی در پیشرفت گفت و گوها نهایت تلاش خود در تغییر این حافظه تاریخی به کار برند.

  ایرانیان یهودی با تاکید بر سابقه هم زیستی پیروان ادیان توحیدی در ایران از مسئولین سازمان ملل خواستند تا صدای جامعه ایرانیان کلیمی را به گوش جهانیان برسانند.

  در درخواست جامعه ایرانیان کلیمی از مسئولان سازمان ملل در تهران به سابقه حضور 2700 سال زندگی مسالمت آمیز یهودیان در ایران، تاکید بر بیعت مجدد با آرمان امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب اسلامی، تاکید جامعه کلیمی ایران بر جدا دانستن دین یهودیت و قوانین و شریعت حضرت موسی کلیم الله با فرقه سیاسی و ضاله صهیونیسم، تاکید بر دارا بودن حقوق کامل ایمانی و اراده عمل یهودیان در امور شخصی و برگزاری مراسم مذهبی در ایران مطابق قانون اساسی ایران، تاکید برعدم سوء استفاده رسانه ها و حکومت های بیگانه از جامعه یهودیان ایران برای بلندگوهای تبلیغاتی خویش، تاکید مجدد برحمایت جامعه یهودیان ایران از رهنمودهای درخشان مقام معظم رهبری و همچنین رییس جمهوری در مذاکرات هسته ای، تاکید بر حمایت از جامعه کلیمی همسو با براداران هم وطن ایرانی مسلمان خود در مورد حق استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای در جهت پیشبرد و پیشرفت هرچه بیشتر در ایران در زمینه علمی و اقتصادی و تاکید بر حمایت جامعه کلیمی ایران بر صلح جهانی اشاره شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.