• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , حوادث » دزد ملیاردی راه آهن خراسان دستگیر شد
  کد خبر : 1842429

  دزد ملیاردی راه آهن خراسان دستگیر شد

  سارق جوانی که اقدام به سرقت ۱۶ میلیارد ریال پول نقد و چکهای امضا شده از مسافر قطار مشهد کرده بود در تحقیقات پلیس آگاهی راه آهن شناسایی و دستگیر شد.

  دزد ملیاردی راه آهن خراسان دستگیر شدReviewed by Aryan on Nov 11Rating:

  دزد را آهن خراسان

  چندی قبل مردی هراسان با مراجعه به پلیس آگاهی راه آهن خراسان مدعی شد حین انتقال وسایلش از ایستگاه به خودروی تاکسی فردی تعدادی از چکهای امضا شده و پول نقدش به ارزش ۱۶ میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال را به سرقت برده است.

  با طرح این شکایت بلافاصله ماموران پلیس آگاهی راه آهن خراسان اقدام به بررسی دوربینهای ایستگاه کردند و توانستند با همکاری شرکت رجا تصویر و مشخصات سارق را به دست آورند.

  در ادامه ماموران متوجه شدند مرد سارق یک چک به ارزش ۱۵ میلیون را در یکی از بانک ها نقد کرده است که بلافاصله تمامی چک ها و حساب های این فرد مسدود شد.

  در حالی که تحقیقات برای شناسایی سارق میلیاردی ادامه داشت ماموران یکی از شعب بانک ملی مشهد در تماس با پلیس اعلام کردند فردی قصد دارد چکهای مسروقه را نقد کند. کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در بانک موفق شدند سارق را دستگیر کنند.

  مرد جوان در بازجویی ها به این سرقت اعتراف کرد و گفت: از چندی قبل سرقت در قطار مشهد را آغاز کرده و با آب میوه مسموم طعمه هایم را بیهوش کرده و از آنها سرقت می کنم وقتی فهمیدم این مرد پولدار است می خواستم با آب مویه مسموم او را بیهوش کنم که موفق به این کار نشدم به همین دلیل اعتماد آنها را در طول سفر جلب کردم و در حالی که آنها می خواستند سوار خودرو شوند کیف حاوی چک و پولها را سرقت کردم

  با اعترافات سارق ۳۰ساله کارآگاهان در بازرسی از هتل محل اقامت سارق ۱۲ جلد دسته چک ۱۰۰برگی به همراه ۴ مهر، ۲ دفترچه حساب بانکی و ۵۸۶ برگ چک مبلغ دار حامل را کشف و ضبط کنند.

  سرهنگ ولی پور رئیس پلیس آگاهی راه آهن کشور با اعلام این خبر به مهر گفت: از تمامی هموطنان می خواهیم در صورتی که بان شیوه در راه آهن خراسان مورد سرقت قرار گرفته اند به راه آهن پلیس آگاهی خراسان رضوی مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۵۵۱۲۳۰۳۰ تماس بگیرند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.