• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هدف اصلي انفجار دوشنبه در بغداد، نوري المالکي بود
  کد خبر : 184211

  هدف اصلي انفجار دوشنبه در بغداد، نوري المالکي بود

  هدف اصلي انفجار دوشنبه در بغداد، نوري المالکي بودReviewed by Aryan on Dec 3Rating: هدف اصلي انفجار دوشنبه در بغداد، نوري المالکي بود. سرلشکر قاسم عطا سخنگوی مرکز فرماندهی عملیات نظامی بغداد تاکیدکرد سرویسهای اطلاعاتی در جریان تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند انفجار دوشنبه شب نزدیک پارلمان عراق برای هدف قرار دادن نوری المالکی…

  هدف اصلي انفجار دوشنبه در بغداد، نوري المالکي بودReviewed by Aryan on Dec 3Rating:

  هدف اصلي انفجار دوشنبه در بغداد، نوري المالکي بود.

  سرلشکر قاسم عطا سخنگوی مرکز فرماندهی عملیات نظامی بغداد تاکیدکرد سرویسهای اطلاعاتی در جریان تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند انفجار دوشنبه شب نزدیک پارلمان عراق برای هدف قرار دادن نوری المالکی طراحی شده بود.

  از سوي ديگر، قاسم الموسوی در کنفرانس خبری در بغداد گفت: یک فرد انتحاری روز دوشنبه گذشته به هنگام حضور نوری مالکی در ساختمان پارلمان در بغداد تلاش کرد با منفجر کردن خودروی حامل 20 کیلو مواد منفجره وی را ترور کند.

  الموسوی گفت: نیروهای امنیتی در نقطه بازرسی متوجه شدند و جلوی این فرد انتحاری را گرفتند اما وی خودروی حامل بمب را به ساختمان مقابل مقر پارلمان هدایت و خودرو را منفجر کرد.

  از سوی دیگر ایدن حلمی مشاور رسانه ای رئیس پارلمان عراق گفته بود انفجار نزدیک ساختمان پارلمان یک اقدام انتحاری و هدف اصلی ان اسامه النجیفی رئیس پارلمان بود.

  این انفجار دوشنبه شب در یکی از پارکینگهای اصلی پارلمان عراق رخ داد و یک نماینده پارلمان بر اثر آن زخمی شد.

  این درحالی است که رسانه های عراقی گزارشهای متفاوتی درباره شمار قربانیان این انفجار گزارش دادند و حتی برخی از این رسانه اعلام کردند این انفجار بین یک تا سه کشته برجا گذاشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.