• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » گزارش شگفت انگیز ۱۰۰ روزه در دستان روحانی
  کد خبر : 1842081

  گزارش شگفت انگیز ۱۰۰ روزه در دستان روحانی

  در بخشهایی از این گزارش ها، اطلاعات و آمار شگفت انگیزی وجود دارد که انتشار آن می تواند، نگاه مردم را در مورد «دولت روحانی و میراث احمدی نژاد» دقیق تر و واضح تر کند.

  گزارش شگفت انگیز ۱۰۰ روزه در دستان روحانی Reviewed by Farnaz on Nov 4Rating:

  بعد از آنکه رئیس جمهوری از وزرای کابینه یازدهم خواست تا برای ساماندهی وضع اقتصاد در ۱۰۰ روز اول گزارش ارائه دهند، شنیده های خبرنگار «انتخاب» حکایت از آن دارد که گزارش های مذکور آماده و به رئیس جمهور ارائه شده است.

  در نخستین جلسه هیات دولت، رئیس جمهوری به وزرای کابینه تأکید کرد تا اقداماتی را که می‌توانند در ۱۰۰روز بر اوضاع و معیشت مردم تأثیر مثبت داشته باشند، ظرف یک هفته به دولت اعلام کنند.

  بر همین اساس از همان هفته گذشته، تکاپو در وزارتخانه ها و دستگاه‌های اجرایی برای تهیه گزارش ۱۰۰ روزه به منظور تقویت معیشت مردم آغاز شد و وزرا از دستگاه‌های زیر مجموعه خواستند تا در بخش های مختلف طرح‌ها و برنامه‌های خود را ارائه دهند.

  در این گزارش های مفصل که به دست رئیس جمهور رسیده است، به جز آنکه به «وضعیت فعلی کشور» به همراه آمارهای دقیق اشاره شده است، راهکارهایی نیز برای برون رفت از وضعیت فعلی ارائه شده است.

  بر همین اساس و در جلسه هفته ی گذشته شورای عالی اطلاع رسانی دولت در مورد مکانیزم انتشار این گزارش ها جهت اطلاع مردم ، مورد بررسی قرار گرفته است.

  شنیده ها حکایت از آن دارد که در بخشهایی از این گزارش ها، اطلاعات و آمار شگفت انگیزی وجود دارد که انتشار آن می تواند، نگاه مردم را در مورد «دولت روحانی و میراث احمدی نژاد» دقیق تر و واضح تر کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.