• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تعبير جالب ناطق نوري از احمدي نژاد و روحاني
  کد خبر : 1841850

  تعبير جالب ناطق نوري از احمدي نژاد و روحاني

  حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری گفت: در مسائل هسته ای ایران رئیس جمهور عاقلانه و با تدبیر عمل می کند و به همین دلیل اسرائیل و بعضی کشورها از این درایت و تدبیر عصبانی هستند.

  تعبير جالب ناطق نوري از احمدي نژاد و روحاني Reviewed by Farnaz on Nov 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از آرنـا ،  حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری ظهر یکشنبه در حوزه علمیه گرگان گفت: اسرائیل نمی خواهد ایران به حق مسلم خود در مساله هسته ای برسد و به همین دلیل درایت رئیس جمهور ما آن ها را عصبانی کرده، آقای روحانی نعمتی است که در این انتخابات نصیب ما شد.n00024245-b

  وی افزود: بعد از سال ها یک رئیس جمهور روحانی مدیریت کشور را در دست گرفت و همه مردم از این اتفاق خوشحال هستند زیرا دوران مدیریت غیر قابل پیش بینی تمام شد و یک فرد قابل پیش بینی ریاست جمهوری را به دست گرفت.

  ناطق نوری در ادامه با اشاره به خطبه 2 نهج البلاغه تصریح کرد: بر جهان آفرینش قانون علیت حاکم است و هیچ چیز بی دلیل نیست.

  وی ادامه داد: ما معتقیدم نه جبر بر جهان حاکم است و نه تفویض ، هم خداوند و هم انسان ها در این جهان نقش دارند.

  ناطق نوری اظهار کرد: در قرآن سه دسته آیه وجود دارد که در دسته اول انسان را عامل می داند، در دسته دوم خدا را و در دسته سوم اتفاقات را به خدا و انسان ربط می دهد.

  وی بیان کرد: خداوند عقل و اختیار داده و این انسان است که می تواند حسن استفاده یا سو استفاده کند و این ما انسانها هستیم که عامل ذلت یا عزت هستیم.

  وی به حضور امام در ابتدای انقلاب اشاره داشت و گفت: امام آمد و فریاد زد مردم هم انصافا به زیبایی امتحان پس دادند چه در زمان ورودشان به ایران و چه در زمان تشیع جنازه ایشان.

  حجت الاسلام ناطق نوری افزود: در بدو ورودشان به ایران در گیر منافقین بودیم و در زمان جنگ هم هر روز شهید داشتیم اما یک نفر به امام اعتراض نکرد.

  وی ادامه داد: شیعه و سنی، مسیحی و زرتشتی، عرب و بلوچ و فارس همه ایستادند. در 8 سال جنگ همه دنیا به ما حمله کردند اما یک وجب خاک را ندادیم.

  وی تصریح کرد: قاجار 18 شهر و پهلوی یک استان را به دشمن داد اما امام و ولایت فقیه آمدند و نگذاشتند یک وجب از خاک ایران را بگیرند.

  وی افزود: ما بعنوان مدافع فلسطین ایستاده ایم و از اهل سنت هم دفاع می کنم. در فلسطین سنی ها کشته می شوند و در عراق هم سنی و هم شیعه. دشمن و استکبار که برخی از آنها شاهان دنیا پرست هستند هم به ین کشتارها کمک می کنند.|

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.