• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آسیب دولت احمدی نژاد به ایران هم تراز با سلسله قاجار است
  کد خبر : 1841788

  آسیب دولت احمدی نژاد به ایران هم تراز با سلسله قاجار است

  عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا تهران گفت: جهل دولت دهم باعث شد که ایران اسلامی شاهد تکرار تاریخ عهد نامه های ننگین دوره قاجار در این کشور باشد.

  آسیب دولت احمدی نژاد به ایران هم تراز با سلسله قاجار است Reviewed by Farnaz on Nov 3Rating:

  دکتر حسین راغفر در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد با بیان این مطلب افزود: فضاحت هشت سال دولت “احمدی نژاد” در این کشور به همان اندازه جبران ناپذیر است که بازپس گرفت خاک از دست رفته کشور که به بهای عیاشی شاهان قاجار در قالب عهدنامه های ترکمن چای و گلستان و واگذاری قسمت های از سرزمین پرگوهر به کشورهای همجوار امکان پذیر باشد.

  این اقتصاد دان و پژوهشگر حوزه فقر وعدالت اقتصادی در بخش دیگر از سخنان خود به تحلیل مفصلی از عملکرد دولت دهم در زمینه فلج کردن صنعت تولید داخلی کشور پرداخت و اظهار داشت: در حال حاضر 20 میلیارد دلار پول کشور درحالی در دست صنعتگران چنینی که حاضر به پس دادن آن نیستند بلکه مسوولان اقتصادی چنین می گویند باید برای ادامه روند مبادلات اقتصادی حتماً ایران 6/5 درصد هزینه ثبت سفارش بپردازد.

  حسین راغفر در ادامه به بحث راندخواری بانک ها و موسسات خصوصی تحت عنوان قرض الحسنه ها که بیشترین خیانت را به مردم طی حاکمیت دولت دهم داشتندمی پردازد وتصریح می کند:نهادهای دولتی در دولت گذشته آن چنان سیطره بر خزانه دولت داشتند که توانستند سرمایه های ملی به معنای واقعی به تاراج ببرند/

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.