• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » دختران و پسران جوان بخوانند
  کد خبر : 1841637

  دختران و پسران جوان بخوانند

  آنچه تاکنون دختران و پسران جوان و در شرف ازدواج شنیده اند این است که قبل از ازدواج به اندازه کافی یکدیگر را بشناسند و از توانایی های یکدیگر …

  دختران و پسران جوان بخوانندReviewed by Farnaz on Nov 2Rating:

  آنچه تاکنون دختران و پسران جوان و در شرف ازدواج شنیده اند این است که قبل از ازدواج به اندازه کافی یکدیگر را بشناسند و از توانایی های یکدیگر اطلاع داشته باشند. در این بخش می خواهیم با دختران و پسران جوان راحت تر سخن بگوییم. به این صورت که قبل از شناخت طرف مقابل بهتر است در ابتدا به اخلاق، خصوصیات و رفتارهای خود آگاهی کافی پیدا کنند تا بتوانند با طرف مقابل نیز تعامل داشته باشند.

  زیاده خواهی

  زنانی که خواستار رفاه بیشتر هستند نباید آن را به شوهران خود تحمیل کنند، زیرا اگر همسرشان نتواند از راه حلال توقعات آن را برآورده کند ناگزیر از راه های نامشروع دست به تامین زیاده خواهی های همسر خود خواهد زد. چه خسارتی از این بزرگتر که زن با توقعات نابجای خود، پای مال حرام را به خانه خود باز کند.

  کمی توجه کافی است

  راستی تا به حال به این موضوع دقت کرده اید؛ زمانی که خانم ها ناراحت هستند، تمایل دارند با دیگران گفتگو و به قول معروف با هم درد و دل کنند ولی درست برعکس این رفتار در آقایان دیده می شود؛ یعنی درست زمانی که در اوج ناراحتی و غم و اندوه هستند یا اینکه مطلبی فکر آنها را به خود مشغول کرده است، سعی می کنند به گوشه ای خزیده و در لاک تنهایی خود فرو بروند. سعی نکنید خلاف آن را برای یک بار هم که شده امتحان کنید.

  دوست همسر خود باشید

  یکی از انواع روابط خسته کننده، رسمی بودن بیش از حد است. روابط بین زن و شوهر باید گرم و صمیمانه باشد. رسمی بودن و تعارف زیاد، می تواند ملال و دلزدگی ایجاد کند. روابط خشک و سرد نیز برای مدت طولانی قابل تحمل نیست و خلا عاطفی به وجود می آورد. صمیمیت صداقت بین زوجین را افزایش می دهد. نداشتن صداقت گاهی ناشی از ترس برای ابراز یک موضوع است. صمیمیت، این ترس را از بین می برد و صداقت را افزایش می دهد. صمیمیت همرازی ایجاد می کند و رازهای مشترک، نوعی حس نزدیکی را بین زوجین تقویت می کند.

  راحت حرف بزنیم

  بهترین روش برای رفع مشکلات، صحبت کردن بدون تعارف و رودربایستی است. عده ای از خانمها معتقد هستند شوهرشان باید خودش نیازهای آنان را بشناسد و در رفع آن بکوشد، حال اگر شما خانم ها از روی خجالت، ملاحظه یا هر چیز دیگری حقیقت را از همسرتان پنهان کنید، او تصور خواهد کرد که به خواسته شما عمل کرده است. صداقت، اصلی ترین محور زندگی است.

  منعطف و نرم باشید

  یکی از مصادیقی که مشخص می شود شما انسان نرم خویی هستید این است که در مباحث و صحبت ها سخن را به درازا نکشید و به قول معروف مطلب را کش ندهید. کوتاه آمدن در بحث به معنی این است که ناراحت و عصبانی شدن بی فایده است، به خصوص در مورد مسائلی که شما نمی توانید آنها را تغییر دهید. وقتی ما تصمیم می گیریم که کوتاه بیاییم و بحث را رها کنیم، این حقیقت را پذیرفته ایم که نگرش و دیدگاه ما متفاوت است و به سمت جلو در حال پیشرفت هستیم. رها کردن بحث، نشان دهنده این است که ما برای سلامتی مان ارزش قائل هستیم. علاوه بر این، اجازه نمی دهیم مسائل پیش پا افتاده ذهن ما را درگیر کند. با این کار برای خودمان و طرف مقابل احترام قائل می شویم ولی این حق را هم به خودمان بدهیم که در فرصت مناسب و زمانی که هر دو طرف به اندازه کافی از بحث فاصله گرفته و صحبت کردن درباره آن موضوع تبدیل به چالش نمی شود درباره آن موضوع به شکلی کاملاً منطقی و به دور از صدای بلند یا تنش با یکدیگر صحبت کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • zahra

   خوب بود

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.