• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شوک دوم مدحی به موساد و سیا
  کد خبر : 183864

  شوک دوم مدحی به موساد و سیا

  شوک دوم مدحی به موساد و سیا Reviewed by Aryan on Dec 3Rating: روزنامه کیهان نوشت: پخش قسمت دوم یک فیلم مستند درباره نفوذ تیم امنیتی جمهوری اسلامی در میان محافل ضدانقلاب، شوک تازه ای را به این مجموعه وارد کرد. شبکه صهیونیستی بالاترین درباره مستند «روزهای پس از الماس» که بخش دوم «الماسی برای…

  شوک دوم مدحی به موساد و سیا Reviewed by Aryan on Dec 3Rating:

  روزنامه کیهان نوشت:

  پخش قسمت دوم یک فیلم مستند درباره نفوذ تیم امنیتی جمهوری اسلامی در میان محافل ضدانقلاب، شوک تازه ای را به این مجموعه وارد کرد.
  شبکه صهیونیستی بالاترین درباره مستند «روزهای پس از الماس» که بخش دوم «الماسی برای فریب» می باشد به حضور محمدرضا مدحی در عمق گروه های ضدانقلاب می پردازد، نوشت: «گفته های مدحی درست است. برخی از کارشناسان امور اطلاعاتی که با روش های ایرانیان آشنا هستند، بر این باورند که مدحی توانسته با دادن برخی اطلاعات طبقه بندی شده و فریب رابط های ایرانی سازمان های اطلاعاتی غربی، اعتماد این سازمان ها را به دست آورد. کارشناسان می گویند: اشتباه این سازمان ها در این بوده است که بیش از اندازه به واسطه های ایرانی خود در اپوزیسیون ایران اعتماد کرده بودند، این واسطه ها همگی مدعی بودند که مدحی دریایی از اطلاعات است.»
  بالاترین می افزاید: ماجرای مدحی، نه تنها برای اپوزیسیون ایرانی ضربه مهلکی بود، بلکه به سازمان های اطلاعاتی غربی هم، که از دور و نزدیک با جریان مدحی در پیوند بودند، شوک وارد کرد.
  براساس این گزارش «مدحی از برخی ملاقات ها در آمریکا و نیز ملاقات با برخی مقامات اطلاعاتی آلمانی خبر می دهد. او با پخش صدای مهرداد خوانساری نشان داد که همواره در حال ضبط صدا و گردآوری مدارک درباره اپوزیسیون بوده است، این مدارک ارائه شده نشان می دهند که مدحی، برخلاف ادعاهای امیرحسین جهانشاهی، که وابستگی مدحی را به سازمان های اطلاعاتی جمهوری اسلامی رد کرده بود، از آغاز در اپوزیسیون نفوذ کرده و عامل جمهوری اسلامی بوده است.
  همچنین تصویر و صدای یک زن جوان که همراه امیرحسین جهانشاهی بود، پخش شد، مدحی می گوید که این زن به نام «اختا» از افسران اطلاعاتی اسرائیل و رابط جهانشاهی با سازمان های اطلاعاتی اسرائیل در فرانسه بوده است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.