• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » گوشی‌های هوشمند شنود می‌شود
  کد خبر : 1837467

  گوشی‌های هوشمند شنود می‌شود

  گوشی‌های هوشمند شنود می‌شودReviewed by Aryan on Sep 11Rating:   مجله اشپیگل آلمان مدعی شد که همه مکالمات روزمره مردم دنیا که با گوشی‌های هوشمندی همچون «اپل آیفون» و «بلک بری» یا از طریق سامانه «اندروید» صورت می‌گیرد، شنود می‌شود. این عمل غیراخلاقی و غیرقانونی آژانس امنیت ملی آمریکا (N. S. A) برای جاسوسی از…

  گوشی‌های هوشمند شنود می‌شودReviewed by Aryan on Sep 11Rating:

   گوشی هوشمند

  مجله اشپیگل آلمان مدعی شد که همه مکالمات روزمره مردم دنیا که با گوشی‌های هوشمندی همچون «اپل آیفون» و «بلک بری» یا از طریق سامانه «اندروید» صورت می‌گیرد، شنود می‌شود. این عمل غیراخلاقی و غیرقانونی آژانس امنیت ملی آمریکا (N. S. A) برای جاسوسی از مردم دنیا، تنها به گفت و شنودهایشان محدود نمی‌شود بلکه پیامک‌های ارسالی و دریافتی آن‌ها و همچنین محتوای پست الکترونیکی آن‌ها نیز دیده می‌شود.

  ضمن این‌که جاسوس‌های آمریکایی، می‌توانند از طریق تجهیزات نصب‌شده در این گوشی‌ها، محل اختفای هرکسی را به سرعت و به راحتی پیدا کنند. اشپیگل این مساله را نیز افشا کرده است که در آژانس جاسوسی آمریکا، ادارات کل مجزایی برای هریک از شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات تلفن همراه هوشمند تشکیل شده که شنودهای دارندگان هر نوع گوشی یا سامانه مخابراتی را به‌طور مجزا پیگیری کنند و تداخلی در کار یکدیگر نداشته باشند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.