• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بنزین تا پایان سال گران نمی‌شود
  کد خبر : 1837443

  بنزین تا پایان سال گران نمی‌شود

  بنزین تا پایان سال گران نمی‌شودReviewed by Aryan on Sep 10Rating: وزیر نفت با بیان اینکه برداشت گاز قطر از ایران در پارس جنوبی بیشتر است گفت: قرارداد جدیدی در پارس‌جنوبی بسته نمی‌شود بلکه فازهای گذشته عملیاتی خواهد شد. افزایش قیمت بنزین هم تا پایان سال منتفی است. بیژن زنگنه در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم…

  بنزین تا پایان سال گران نمی‌شودReviewed by Aryan on Sep 10Rating:

  بنزین

  وزیر نفت با بیان اینکه برداشت گاز قطر از ایران در پارس جنوبی بیشتر است گفت: قرارداد جدیدی در پارس‌جنوبی بسته نمی‌شود بلکه فازهای گذشته عملیاتی خواهد شد. افزایش قیمت بنزین هم تا پایان سال منتفی است.

  بیژن زنگنه در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در مورد میزان برداشت قطر از فازهای پارس‌جنوبی در مقایسه با ایران اظهار داشت: قطر طی این سالها میزان زیادی بیشتر از ایران برداشت کرده که در حال حاضر درصد دقیق آن را ندارم. ولی تنها این را می‌دانم که بیش از ایران توانسته از این فازها برداشت کند.

  وی در مورد قراردادهایی که در دولت جدید در این زمینه بسته می‌شود، گفت: قرارداد جدیدی در مورد پارس‌جنوبی نمی‌بندیم و تنها باید قراردادهای بسته شده را عملیاتی کنیم.

  به گفته وزیر نفت زمانبندی، کیفیت و قیمت 3 وظیفه مدیریت پروژه‌هاست که در حال انجام هستیم.

  زنگنه در مورد تصمیم وزارت نفت برای افزایش قیمت بنزین خاطرنشان کرد: ‌تصمیم‌گیری در مورد قیمت بنزین به عهده وزارت نفت نیست ولی دولت نیز در سال جاری قصد افزایش قیمت را ندارد و در سال بعد نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.