• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » دیپلمات ایرانی در یمن را القاعده ربوده است
  کد خبر : 1837431

  دیپلمات ایرانی در یمن را القاعده ربوده است

  دیپلمات ایرانی در یمن را القاعده ربوده استReviewed by Aryan on Sep 10Rating: وزیر خارجه یمن با بیان اینکه همه شواهد و قرائن از ربوده شدن دیپلمات ایرانی در صنعا توسط القاعده حکایت دارد، بر تلاش کشورش تا آزادی وی تاکید کرد. «ابوبکر القربی» وزیر خارجه یمن در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعاء،…

  دیپلمات ایرانی در یمن را القاعده ربوده استReviewed by Aryan on Sep 10Rating:

  وزیر خارجه یمن با بیان اینکه همه شواهد و قرائن از ربوده شدن دیپلمات ایرانی در صنعا توسط القاعده حکایت دارد، بر تلاش کشورش تا آزادی وی تاکید کرد.

  «ابوبکر القربی» وزیر خارجه یمن در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعاء، با بیان اینکه نیروهای امنیتی یمن از هیچ تلاشی برای تامین امنیت همه دیپلمات‌ها و جلوگیری از ربایش و حمله به آنها،‌ دریغ نمی‌کند، افزود:‌ یمن همانطور که امنیت همه شهروندانش را تأمین می‌کند؛ امنیت دیپلمات‌ها را نیز تامین می‌کند.

  وی درباره «احمد نور» دیپلمات ایرانی ربوده شده در یمن گفت: مشکلی که در خصوص این دیپلمات ایرانی وجود دارد این است که ربایندگان وی را نقطه‌ای به نقطه دیگر منتقل می‌کنند.

  القربی با تاکید بر عزم دولت صنعا برای آزادی «احمد نور» دیپلمات ایرانی ربوده شده در یمن از دست ربایندگان، افزود: تلاش‌های ما برای آزادی وی ادامه خواهد یافت و به یاری خداوند بدون اینکه در معرض آزار و اذیتی قرار بگیرد؛ آزاد خواهد شد.

  وزیر خارجه یمن در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چه کسانی دیپلمات ایرانی در یمن را ربوده‌اند،‌ خاطرنشان کرد: تاکنون همه شواهد و اقرائن نشان می‌دهد که فرد ربوده شده در دست عناصر القاعده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.