• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » مجيدي: نمي‌‌دانم چرا قلعه نویی با من لج كرده
  کد خبر : 1837427

  مجيدي: نمي‌‌دانم چرا قلعه نویی با من لج كرده

  مجيدي: نمي‌‌دانم چرا قلعه نویی با من لج كردهReviewed by Aryan on Sep 10Rating: فرهاد انتظار داشت كه دست كم در داربي فيكس بازي كند اما وقتي متوجه اين قضيه شد كه در تركيب اصلي نيست نزد دوستان صميمي‌اش به گلايه از سرمربي استقلال پرداخت. همه چيز از قبل از داربي آغاز شد. از روز…

  مجيدي: نمي‌‌دانم چرا قلعه نویی با من لج كردهReviewed by Aryan on Sep 10Rating:

  مجیدی

  فرهاد انتظار داشت كه دست كم در داربي فيكس بازي كند اما وقتي متوجه اين قضيه شد كه در تركيب اصلي نيست نزد دوستان صميمي‌اش به گلايه از سرمربي استقلال پرداخت. همه چيز از قبل از داربي آغاز شد. از روز پنجشنبه… سرمربي استقلال دنبال اين بود تا بهترين ارنج را براي اين بازي انتخاب كند. از آن‌جا كه تمام فكر بازيكنان پرسپوليس معطوف فرهاد مجيدي و مهار او بود سرمربي استقلال تصميم گرفت اين بازيكن را از ابتدا در تركيب قرار ندهد.

  قلعه‌نوعي در جلسه فني قبل از داربي گفت: «بهترين پست پرسپوليس خط دفاع اين تيم است. به همين دليل بايد تركيب را طوري بچينيم كه بعد از خستگي دو مدافع مياني، فرهاد مجيدي را به ميدان بفرستيم. هر چند دستياران قلعه‌نوعي با درخواست سرمربي تيم مخالف بودند و مي‌گفتند بايد مجيدي از ابتدا در تركيب قرار بگيرد اما سرمربي كارخودش را كرد و اين بازيكن را در اواخر نيمه اول به ميدان فرستاد.

  روز داربي بازيكنان بعد از صرف ناهار در جلسه كادرفني حضور يافتند تا از تركيب اصلي با خبر شوند. فرهاد مجيدي بعد از اينكه متوجه شد فيكس نيست و مربيان قصد دارند او را در نيمه دوم بازي به ميدان بفرستند كاملا شوكه شد. او در حالي‌كه زير لب غر مي‌‌زد و نارضايتي‌اش را به تصميم كادرفني‌شان مي‌‌داد به اتاقش رفت. مجيدي مي‌‌گفت: «حدس مي‌‌زدم نيمكت‌نشين باشم.

  چرا نبايد از اول بازي كنم؟» وقتي دوستان مجيدي قصد آرام كردن اين بازيكن را داشتند او خطاب به بازيكنان گفت: «خيلي اعصابم خرد است. نمي‌‌‌دانم براي چي قلعه‌نوعي با من لج كرده!» در جريان بازي فرهاد مجيدي به خاطر مصدوميت نظري اواخر نيمه اول به ميدا رفت و يك موقعيت صددرصد گل را نيز از دست داد تا روز نه چندان خوبي را سپري كرده باشد. به‌خصوص اينكه در انتهاي بازي نيز از او تست دوپينگ گرفته شد، موضوعي كه اعتراض شديد اين بازيكن را به همراه داشت…

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.