• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » متن سخنرانی احمدی‌نژاد در دانشگاه لو رفت ! / طنز
  کد خبر : 1837333

  متن سخنرانی احمدی‌نژاد در دانشگاه لو رفت ! / طنز

  متن سخنرانی احمدی‌نژاد در دانشگاه لو رفت ! / طنز Reviewed by Aryan on Sep 9Rating: قرار بود محمود احمدی نژاد به عنوان سخنران به دانشگاه تربیت مدرس برود و به عنوان یک استاد دانشگاه برای دانشجویان این دانشگاه سخنرانی کند. ما هم دل مان را صابون زده بودیم که حداقل برای دو سه روزی…

  متن سخنرانی احمدی‌نژاد در دانشگاه لو رفت ! / طنز Reviewed by Aryan on Sep 9Rating:

  سخنرانی احمدی نژاد در دانشگاه علم و صنعت

  قرار بود محمود احمدی نژاد به عنوان سخنران به دانشگاه تربیت مدرس برود و به عنوان یک استاد دانشگاه برای دانشجویان این دانشگاه سخنرانی کند. ما هم دل مان را صابون زده بودیم که حداقل برای دو سه روزی نیاز به سوژه نداریم و همین که حرف های رئیس دولت قبلی را بنویسیم وظیفه طنز طوری خود را انجام داده ایم. ولی زهی خیال باطل. کور خوانده بودیم. با اعتراض دانشجویان این دانشگاه، سخنرانی احمدی نژاد کنسل شد و روسیاهی به ما ماند. می‌بینید؟ به دانشجویان که رو بدهید همین می شود دیگر. یکی نیست به این عزیزان بگوید بچه بنشین درست را بخوان. تو را چه به اینکه کی می آید و کی می رود؟ ازتان کم می شد اگر می گذاشتید بیاید حرف بزند؟ می مردید اگر زبان به جیگر می گرفتید تا یک لقمه نان به ما برسد؟ حالا که این طور است ما خودمان دست به کار شده و سخنرانی احتمالی احمدی نژاد را برایتان می نویسیم تا فکر نکنید ما از آن آدم هایی هستیم که زود جا می زنند. ما پرروتر از آن چیزی هستیم که شما در آیینه می بینید.

  متن سخنرانی احمدی نژاد:
  سلام می کنم… می کنم …. به شما دانشجویان عزیز، زیز، زیز. سرمایـــــــه های مملکت. از سااااعت چند اینجااا منتظررر مـــــن هستیــــــد؟ هشت؟ هفت؟ شش؟ شیش تایی ها هو هو، شیش تایی ها. هــه هــه هــه. شوخـــــی کردیـــم تااااا شماا هم شااد شوید. راستش ما یکبار رفته بودییییم دااااانشگاهی در کلمبیااا. جای همگی خالـــی. نمی دونید چه دااانشگاهی بود. خیلی خوش می گذشت. نه اونهاااا زبون منو می فهمــــــيدن، نه من زبون اونهااا  رو. خوبی دیگه اش هم ایـــن بود که فقــــــــــط من حرف می زدم.

  خاطره زیااااده از دانشگاه. از استادایی که داشتم بگم براتوووون؟ دووووست دارییییین؟  چند تاااااا؟ بلــــندتر بگـــين تا این آمريکایـــــــی های مزدور صداای جوونای ما رو بشنوووون. بنده در چننند رووووز گذشته خیلی جاهاااا خوندم که نووشته بودند احمدی نژااد 160 میلیاااارد ریال از نهاااد ریاااست جمهوری به داانشگاه خوودش کمک کرده. من از شما می پرسم آیا این درسته که 16 میلیارد تومن رو بگیم 160 میلیااارد ریال؟ اگه شماااا دشمن اییییین مردم نیستید چرا به دلاااار حساب نکردید؟ چرا نگفتید 5 میلیون دلار؟ می بینیییید؟ اینهااا مـــی خواااهند حواااس شما را از چیزهای اصلییی دوور کنند.اهداای 40 هزار سکه به دولتی هااا هم شایعه است. جاااان؟ اینووو نگفته بودند؟ خب منم همیییینو می‌گم. اگه گفتند هم شما نباید قبول کنید. ما پاک ترین دولت بودیم. اصلا پسرهااای آقای رفسنجانیییی کجاااان؟ شهررررااام جزایری کجااااست؟ حتماااا خونه آقا شجااان! هه هه هه. بله دوستاااان بخندید، بخندید، ما همه با هم هستیم!

  منبع: روزنامه قانون
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • نام...

   الان خیال کردی خیلی گنده ای؟؟؟؟
   خخخخخخ

   رسانه های مزخرف داخلی.حتا مسخره کردن هم بلد نیستید

   بازدیدت بالا رفت پول تبلیغات بالا رفت… هوراا بکش.. شاخ شدی…

  • vista

   refigh in agha hata arzesh jok neveshtan ham nadareh
   Ahmadinejad BAIAD mohakemeh besheh

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.