• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » قالیباف شهردار تهران ماند
  کد خبر : 1837190

  قالیباف شهردار تهران ماند

  قالیباف شهردار تهران ماندReviewed by Aryan on Sep 8Rating: قالیباف در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران با کسب 16 رای از 31 عضو شورای شهر تهران برای سومین دوره متوالی و به عنوان شانزدهمین شهردار پایتخت انتخاب شد. در دومین مرحله رای‌گیری برای انتخاب شهردار تهران از 31 عضو شورا دکتر محمدباقرقالیباف با کسب…

  قالیباف شهردار تهران ماندReviewed by Aryan on Sep 8Rating:

  قالیباف

  قالیباف در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران با کسب 16 رای از 31 عضو شورای شهر تهران برای سومین دوره متوالی و به عنوان شانزدهمین شهردار پایتخت انتخاب شد.

  در دومین مرحله رای‌گیری برای انتخاب شهردار تهران از 31 عضو شورا دکتر محمدباقرقالیباف با کسب 16 رای حایز اکثریت آرای شورا شد و با احتساب یک رای مخدوش، محسن هاشمی نیز 14 رای را کسب کرد و بدین ترتیب قالیباف در بهشت ماند.

  اعضای شورای شهر تهران امروز در دومین جلسه خود که به صورت غیرعلنی برگزار شد، اقدام به انتخاب شهردار تهران کردند تا در فاصله پایان کار شهردار قبلی و انتخاب شهردار جدید تهران دچار رکود نشود.

  در ابتدای جلسه امروز شورا طبق روال معمول انتخاب شهردار هر دو گزبنه ابتدا برنامه‌های خود را ارائه کردند و در ادامه جلسه به پرسش و پاسخ گذشت و در نهایت رای گیری انجام شد.

  در مرحله اول رای‌گیری بر اساس اعلام رضا تقی پور، سخنگوی شورای شهر تهران رای قالیباف و محسن هاشمی 15 به 15 برابر و یک رای سفید نیز اخذ شد که این مساله موجب شد که رای‌گیری مجددا انجام شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.