• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مطالب برگزیده سایت , ورزشی » بازی پرسپولیس و استقلال بدون گل تمام شد + عکس
  کد خبر : 1837021

  بازی پرسپولیس و استقلال بدون گل تمام شد + عکس

  بازی پرسپولیس و استقلال بدون گل تمام شد + عکسReviewed by Aryan on Sep 6Rating: داربی هفتاد و هفتم با تساوی بدون گل مساوی به پایان رسید.  دیدار استقلال و پرسپولیس از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی بدون گل به پایان رسید تا آبی پوشان نخستین تساوی فصل‌شان را برابر سرخپوشان…

  بازی پرسپولیس و استقلال بدون گل تمام شد + عکسReviewed by Aryan on Sep 6Rating:

  بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92

  داربی هفتاد و هفتم با تساوی بدون گل مساوی به پایان رسید.

   دیدار استقلال و پرسپولیس از هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی بدون گل به پایان رسید تا آبی پوشان نخستین تساوی فصل‌شان را برابر سرخپوشان بدست آورند.

  شرح نیمه نخست:

  در این نیمه، آبی پوشان بیشتر به دنبال استفاده از ضربات ایستگاهی و سرخ پوشان بیشتر به دنبال انداختن توپ به پشت مدافعان استقلال بودند.

  نخستین فرصت این دیدار را آبی ها در اختیار داشتند. اعلام یک خطا به سود استقلال در دقیقه پنجم، این فرصت را برای استقلال ایجاد کرد تا از این موقعیت استفاده کند. ارسال این ضربه کاشته از سوی تیموریان با ضربه سر قاضی همراه شد که پس از برخورد به مدافع پرسپولیس به شکلی خطرناک راهی کرنر شد. در ادامه باز هم این آبی ها بودند که مالکیت بازی را در اختیار گرفتند هرچند که فشار آنها چندان خطرساز نبود.

  در دقایق نخست نیمه اول، علیرضا فغانی داور این دیدار تلاش داشت تا با سوت های زیاد، کنترل بازی را در دستش بگیرد هرچند که در دادن کارت زرد احتیاط لازمه را داشت. هرچند در دقیقه دهم اعتراض قلعه نویی به فغانی با واکنش تند داور مسابقه همراه شد اما فغانی ترجیح داد تا او را از میدان اخراج نکند.

  در دقیقه 22 این دیدار و در حالی که بازی روند کند و کسل کننده ای را پشت سر می گذاشت اعلام یک خطا به سود آبی ها تماشاگران را به وجد آورد اما ارسال نا امید کننده تیموریان به ضد حمله ای خطرناک برای شاگردان دایی تبدیل شد که تجربه بالای پژمان نوری و مهدی رحمتی منجر به نجات دروازه استقلال شد تا حساب کار همچنان بدون گل مساوی باقی بماند.

  بهترین فرصت نیمه نخست را اما شاگردان دایی در دقیقه 27 از دست دادند. برگشت یک ضربه کرنر از سوی پژمان نوری برابر محمد نوری حاضر شد و شوت کم جان اما دقیق این بازیکن را رحمتی با تلاشی بسیار، تبدیل به کرنر کرد.

  سیاوش اکبرپور در دقیقه 35 با یک شوت سنگین از پشت محوطه جریمه تلاش کرد تا دروازه سرخ پوشان را باز کند اما ضربه او با فاصله از بالای دروازه پرسپولیس راهی اوت شد تا کمی از یخ بازی بشکند. تنها یک دقیقه لازم بود تا این حمله استقلال را پرسپولیس جواب دهد. در دقیقه 36 اعلام یک ضربه آزاد برای سرخ پوشان، این فرصت را به محمد نوری داد تا شانس خود را امتحان کند و شوت این بازیکن با فاصله از دروازه استقلال راهی اوت شد.

  اما در دقیقه 39 ارسال یک ضربه آزاد از آندرانیک تیموریان، با ضربه سر جواد نکونام همراه شد که ضربه ی سر این هافبک ملی پوش با اختلافی اندک راهی اوت شود. این فرصت بهترین فرصت استقلال در نیمه نخست بود.

  در دقیقه 43 در یک ضد حمله پرسپولیسی ها می توانستند به گل برسند که تکل عمران زاده در آخرین لحظه، مانع از تک به تک شدن سیدصالحی با رحمتی شد. در ادامه تلاش های دو تیم برای گلزنی بازهم ناکام ماند تا نیمه نخست با حساب صفر بر صفر به پایان برسد.

  در دقیقه 30 این دیدار، خطای محمد مهدی نظری روی نیلسون با واکنش تند محسن بنگر همراه شد تا فغانی هردو این بازیکنان را با کارت زرد جریمه کند.

  در دقیقه 43 این دیدار نیز سیاوش اکبرپور جایش را به فرهاد مجیدی داد.

  شرح نیمه دوم:

  در نیمه دوم، استقلالی ها بیشتر به دنبال رساندن توپ پشت مدافعان پرسپولیس برای فرهاد مجیدی و سرخپوشان هم به دنبال فرارهای سرعتی و ایجاد فضا برای حرکات تاکتیکیشان بودند.

  هنوز بیست ثانیه بیشتر از آغاز نیمه دوم نگذشته بود که فرهاد مجیدی در موقعیت بسیار مناسبی درون محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که ضربه بی دقت این بازیکن را نیلسون به راحتی در آغوش خود گرفت.

  تنها یک دقیقه بعد پاس ارسالی از سوی مدافعان استقلال بازهم جلوی مجیدی قرار گرفت که ضربه این بازیکن را بنگر به خوبی بلوکه کرد.

  در دقیقه 54 اشتباه پژمان نوری می رفت تا کار دست استقلال بدهد. ارسال یک توپ از جناح راست استقلال با اشتباه نوری همراه شد و برابر دهنوی قرار گرفت که ضربه ضعیف این بازیکن از کنار دروازه استقلال به شکلی خطرناک راهی اوت شد. بعد از این فرصت، آرش برهانی در میان تشویق هوادران به جای محمد مهدی نظری که در این دیدار عملکردی نچندان خوب از خود به نمایش گذاشته بود، به میدان رفت.

  در دقیقه 59، محمدرض خلعتبری برای نخستین بار برای پرسپولیس به میدان رفت. او در دقیقه 59 بجای غلامرضا رضایی در میدان حاضر شد.

  در دقیقه 60، خطرناکترین موقعیت نیمه دوم را استقلال از دست داد. فرار دیدنی فرهاد مجیدی با جا گذاشتن دو مدافع پرسپولیس همراه شد و در نهایت مجیدی درون محوطه جریمه با یک پاس دیدنی، ساموئل را صاحب توپ کرد که شوت این بازیکن ترینیداد و توباگویی استقلال با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

  تنها یک دقیقه بعد از این فرصت، پرسپولیسی‌ها در صدد جبران برآمدند و حرکات انفرادی و تماشایی صادقیان با پاس رو به بیرون به قاسم دهنوی همراه شد که ضربه بی دقت این بازیکن، از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد.

  در دقیقه 65، خطای بی دلیل محمد نوری روی ساموئل با کارت زرد داور همراه شد.

  سی دقیقه پایانی این دیدار بیشتر در تملک سرخپوشان بود. در دقیقه 69، شوت سنگین پیام صادقیان می رفت تا کار را برای استقلال سخت تر کند. شوت سنگین این بازیکن از فاصله سی متری با واکنش دیدنی رحمتی همراه شد و این توپ راهی اوت شد.

  در ادامه بازی، اشتباه رضا حقیقی و نیلسون منجر به گرفتن یک کارت زرد برای رضا حقیقی شد و تنها چند ثانیه بعد هند به عمد منتظری هم برای این بازیکن در دقیقه 75 یک کارت زرد به همراه داشت.

  ده دقیقه پایانی این دیدار هم بیشتر در میانه میدان سپری شد تا این دیدار با همان تساوی بدون گل مساوی به پایان برسد.

  تعداد تماشاگر:

  صدهزار نفر

  تیم داوری:

  علیرضا فغانی، رضا سخندان، رسول فروغی، یدالله جهانبازی

  کارت زرد:

  نظری در دقیقه 30 ، پژمان منتظری در دقیقه 75 از استقلال، محسن بنگر در دقیقه 30 ، محمد نوری در دقیقه 65 و رضا حقیقی در دقیقه 74 از پرسپولیس.

  ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، پژمان نوری، حنیف عمران‌زاده، جواد نکونام،‌آندرانیک تیموریان، جی‌لوید ساموئل، محمد قاضی، محمد مهدی نظری ( آرش برهانی 55) و سیاوش اکبرپور ( فرهاد مجیدی 43).

  ترکیب پرسپولیس: نیلسون، سید جلال حسینی، محسن بنگر، رضا خانزاده، میثم حسینی، قاسم دهنوی (هادی نوروی 78)، رضا حقیقی، محمد نوری، پیام صادقیان، سید مهدی سید صالحی و غلامرضا رضایی (محمدرضا خلعتبری از دقیقه 59).

  با این نتیجه، استقلال 15 امتیازی و پرسپولیس نیز 14 امتیازی شدند و همچنان در رده چهارم و پنجم باقی ماندند.

   بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92 بازی استقلال و پرسپولیس _ دربی 77 شهریور 92

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱۴)  • دانیال

   این بازی که دو تیم کردن بیشتر شبیه به کشتی بود تا فوتبال و واقعا خیلی با فوتبال حرفه ای فاصله داشت

  • مهدیه

   خدا میلیون و بعضا خدا میلیارد تومن پول بی زبون بین این لندهورای به درد هیچی نخور رد و بدل میشه که چی؟ سرمایه این مملکت که میتونه به کلی بیمارستان و مدرسه و دانشگاه تبدیل بشه یا حتی برای رشته های ورزشی دیگه خرج بشه میره تو جیب این از مسخره ها که چی؟ کم رویای جوونای طفلک از یه بازی زیبا و پرگل رو خراب کردن؟ کم به شعور فوتبال دوستای با غیرت توهین کردن؟ اینهمه پول خرجشون میشه و آخرشم فوتبالمون هیچ جای دنیا جایگاهی نداره…خدایا بهمون صبر بده تف و لعنتشون نکنیم فقط…

  • roz50

   سلام به گمونم اون عکس اولب رو باید بردارین تابیطرفیتون ثابت شه .
   بازی خیللی بی کیفیت بود .
   ولی تیموریان یعنی بازیکن با غیرت بی حاشیه وکار درست ………..

  • احمد

   سلام هرچند بازی را ندیدم و بازی را با این مطلبی که شما نوشتید در ذهنم بازسازی کردم و فهمیدم که استقلال موقعیتهای زیادی نسبت به پرسپولیس داشته و دو موقعیت صد در صد را تبدیل به گل نکرده روی اشتباه و بی دقتی خوشان نه دفاع حریف و چند موقعیت که با بدشانسی وارد دروازه پرسپولیس نشده اما جدا از بازی باید بگویم که شما یک اشتباه در انتشار این مطلب داشتید و آن عکس پرچم سوراخ استقلال پرافتخارترین تیم ایران در آسیا را نمایش داده اید توسط طرفداران پرسپولیس که هیچ افتخاری در آسیا ندارند و افتخارشان در آسیا شکست مقابل تیم محمدان بنگلادش در زمان مربیگری مرحوم ناصر حجازی است. و بقیه دوره ها که اکثراً در دور مقدماتی حذف شده اند شما باید احترام همه تیمها را نگه دارید بی احترامی از شما اصلا مناسب نیست. این یک توهین به استقلال و طرفداران این تیم است. و برای شما متأسفم

   • احمدنیا

    با درود ما هیچ تصویری رو با هدف توهین قرار ندادیم بلکه گزارش تصویری رو برای شما دوست عزیز به نمایش در آوردیم .

    تصویر مورد نظر شما هم اتفاقی انتخاب شده

  • nakisa

   به اين بازيكنان البته نبايد به اين افراد مفت خور اسم بازيكن گذاشت چراكه آبروي بازيكنان رو هم ميبرن بايد گفت به عكس همين فردي كه تو عكسها هم هست (آقايي كه دست نداره ولي به عشق تيمش اومده ورزشگاه تا تيمشو حمايت كنه نگاه كنيد .) واقعا خجالت نميكشين .اون پولهاي ميلياردي كه مي گيرين همه كوفتتون باشه كه با احاسات بي رياي اين همه طرفدار به اين راحتي بازي مي كنين.من طرفدار اسقلالم ولي به خدا راضي بودم تيمم ببازه ولي با جون و دل بازي كنه .شماها فقط ادعاتون ميشه كه بازيكنين.هر چي ميشه خودتون رو با بازيكنان تيم هاي اروپايي مقايسه مي كنين تو سقف قراردادها پرستيزو چه ميدونم هزار تا چيز ديگه ولي واقعا خدا وكيلي شما اسم خودتون رو ميزلريد فوتباليست.نه سواد ي نه فرهنگي نه دانش فني…بازي بيشتر شبيه جنگ بود تا فوتبال .بازي بايرن با چلسي رو فكر كنم همه ديدن خداوكيلي فوتبال يعني اون نه دلقك بازي اين افراد…مسيولاني كه برا اين چنين تيمها هزينه هاي ميلياردي از پول بيت المال مي كنين به خدا حق الناسه من به نوبه ي خود از حقم نميگذرم مديونين مديون

  • mahsa

   bazi eftezah bob.tohin be tamashagaran.be on hame tamashagar madyonan.ghoda azashon nagzare. bi geyrataye……

  • سپیده

   اینکه تو مطلب داربیت اولین عکس پرچم سوراخ استقلاله خیلی زشته. به من ک خیلی برخورد. شما ی شبکه اجتماعی هستین و بدون جانب داری باید مطلب بزارین

  • دوست کپل

   سلام واقعا افتضاح بازی کردند آدمو از انتخابشون پشیمون میکنند

  • narcsis

   افتضاحتر از این نمی تونستن فیلم بازی کنند. متاسفم واقعا

  • حمید رضا

   من که تا آخر عمرم مطمئنم همچین جایی نمی روم یک مشت آدم بی تربیت نا انسان فحاش و اراذل اوباش هستند .

  • Naser

   با سلام به همه دوستداران فوتبال به نظر بنده فشار روحي زياد روي بازيكنان دو تيم بخاطر حضور با شكوه طرفتاران و ترس از باخت باعث شد يك بازي خوب و تماشايي را از دست بديم همه ديديم دو تيم تلاش زيادي كردند تا طرفتاران فهيمشان را خوشحال كنند ولي نشد اميدوارم موفق باشىد

  • نیما افشار

   واقعا حیف این همه سرمایه ملی که خرج این تیمهای نه چندان ورزشی که تمام بازیکنان پر افاده شان که انگار در سطح رونالدو بازی میکنن و تمام هم و غمشان مقدار قرارداد میلیاردی است میشود . مثلا اگر این تیمها منحل شوند چه ضرری به این ملت میخوره و یا اگر به بخش خصوصی واگذار شود و هزینه های سرسام آور خرید و قرارداد بازیکنان در جایی که میزان درآمد سالیانه یک شهر100000 نفری به اندازه قرار داد خرید آن بازیکن نمیشود ، چه فاجعه ای رخ میدهد . حداقل امکان دارد این هزینه ها صرف تیمهای پایه و یا ورزش های اصلی کشور بشود . ویا به یه زخم دیگه زده بشه .

  • سیدعلی / 42 سال / تهران

   مرسی . فقط عکس اول

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.