• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » خلعتبری شماره 99 پرسپولیس شد
  کد خبر : 1836727

  خلعتبری شماره 99 پرسپولیس شد

  خلعتبری شماره 99 پرسپولیس شد Reviewed by Aryan on Sep 2Rating: محمدرضا خلعتبری گفت: اگر امروز مجوز بازی‌ام (ITC) صادر شود مشکلی برای حضور در داربی نخواهم داشت. مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از ثبت قراردادش در هیات فوتبال تهران در پاسخ به این پرسش که آیا در دیدار با استقلال برای تیمش بازی…

  خلعتبری شماره 99 پرسپولیس شد Reviewed by Aryan on Sep 2Rating:

  خلعتبری

  محمدرضا خلعتبری گفت: اگر امروز مجوز بازی‌ام (ITC) صادر شود مشکلی برای حضور در داربی نخواهم داشت.

  مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از ثبت قراردادش در هیات فوتبال تهران در پاسخ به این پرسش که آیا در دیدار با استقلال برای تیمش بازی می‌کند، اظهار کرد: فکر نمی‌کنم مشکلی برای بازی در داربی وجود داشته باشد. اگر امروز مجوز بازی برایم صادر شود مشکلی نخواهم داشت. مصدومیت کوچکی دارم اما حضورم در داربی بستگی به نظر دایی دارد.

  وی در پاسخ به این پرسش که چه پیراهنی را در پرسپولیس می‌پوشد، یادآور شد: در هر تیمی که بازی کردم دوست داشتم لباس شماره 9 را بپوشم. اکنون این لباس در اختیار بازیکن دیگری است، به همین دلیل با شماره 99 برای پرسپولیس بازی می‌کنم.

  خلعتبری با ابراز خوشحالی از پیوستنش به پرسپولیس، اضافه کرد: از موقعی که در فوتبال امارات بازی می‌کردم گفتم که خلیج همیشه برایم خلیج‌فارس است. قرارداد من زمانی بسته شد که نام مجعول خلیج عربی بر روی لیگ امارات گذاشته نشده بود. اگر از ابتدا نام لیگ امارات مجعول بود به هیچ وجه در فوتبال این کشور بازی نمی‌کردم.

  مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چطور از پول هنگفت فوتبال امارات گذشتید، یادآور شد: درست است که مبلغ قراردادم زیاد بود اما مقابل نام ایران و خلیج‌فارس هیچ چیز نبود. من از رویانیان تشکر می‌کنم، چون نقش زیادی در بازگشت من به پرسپولیس داشت. از هدایتی هم تشکر می‌کنم و می‌خواهم حضوری ایشان را ببینم چرا که پول انتقام را فراهم کرد.

  وی گفت: از امروز تمریناتم را با پرسپولیس آغاز می‌کنم، صبح وزنه می‌زنم و از بعدازظهر با تیم تمرین خواهم کرد.

  ملی‌پوش جدید پرسپولیس گفت: نمی‌توانم حرف‌هایم را در چند کلام بگویم چون باید یک دفتر بنویسم. در این یکی، دو ماه داستان‌ها و اتفاقات بسیاری روی داد که شکر خدا منجر به عقد قرارداد با پرسپولیس شد. از سردار رویانیان ممنون و متشکرم که شبانه روز پیگیر این انتقال بودند. امیدوارم که بتوانم همچون دوران حضورم در سپاهان، برای پرسپولیس هم بهترین بازی‌هایم را به نمایش بگذارم تا انتظارات هواداران را برآورده کنم و نماینده خوبی برای دوستداران پرسپولیس که دوست داشتند من هم پیراهن این تیم را به تن کنم، باشم.

  خلعتبری در ادامه گفت: خوشحالم که به پرسپولیس پیوستم. برای من، کشورم عزیز است و به آن تعصب دارم و با آمدنم به پرسپولیس خیالم از بابت بسیاری مسائل که ممکن بود که فوتبالم را تحت تاثیر قرار دهد، راحت شد. بعدها در این‌باره بیشتر صحبت خواهم کرد.

  وی تصریح کرد: وظیفه خودم می‌دانم از مدیر باشگاه عجمان نیز تشکر و تقدیر کنم. آنها برای من بهترین هتل و امکانات را فراهم کردند و برای انتقالم به پرسپولیس نهایت همکاری را داشتند. هرگز این مسائل را فراموش نمی‌کنم و امیدوارم بتوانم بهترین بازی‌ها را برای پرسپولیس انجام داده و نماینده شایسته‌ای برای هواداران باشم. از آقای هدایتی که برای پرداخت مبلغ رضایت‌نامه اقدام کردند، تشکر می‌کنم. همه می‌دانند که طی هفته‌های اخیر این انتقال شرایط خاصی پیدا می‌کرد. یک روز امیدوار بودیم و یک روز نا امید اما در نهایت تقدیر این بود که من پیراهن پرسپولیس را بر تن کنم و حالا می‌خواهم بهترین باز‌ی‌هایم را انجام بدهم.

  خلعتبری درباره اینکه از میلیاردها تومان پول گذشته ولی برخی انتقادهایی را مطرح می‌کنند، گفت: نمی‌خواهم درباره این مسائل صحبت کنم. به هر حال مردم آگاه هستند.

  وی درباره اینکه دوست دارد چه شماره پیراهنی را در پرسپولیس بر تن کند، خاطرنشان کرد: همه می‌دانند که من شماره 9 را دوست دارم ولی ظاهرا این شماره را بازیکنان بر تن کرده‌اند. اگر این امکان وجود نداشته باشد، شماره‌های 33 یا 99 را هم دوست دارم.

  خلعتبری در پایان گفت: همیشه گفته‌ام فوتبالم را به نوعی مدیون آقای دایی هستم. ایشان به من اعتماد کرده‌اند و در آن برهه حساس و در بازی‌های انتخابی جام جهانی مرا به تیم ملی دعوت کردند و همان بازی‌ها پشتوانه‌ای برای پیشرفت من در فوتبال ایران شد. حالا خوشحالم که شاگرد علی آقا خواهم بود. اعتماد مربی به بازیکن، هم از نظر فنی و هم از نظر روحی – روانی تاثیر ویژه‌ای در موفقیت و کارآیی بازیکن دارد. خوشحالم که نسبت به این موضوع در پرسپولیس شرایط خوبی خواهم داشت. با این وجود باید دو چندان تلاش کنم؛ چرا که می‌دانم مربی، باشگاه و هواداران انتظارات بسیاری از من دارند. انشاءا… که بتوانم نزد آنها سربلند باشم و بهترین بازی‌ها را به نمایش بگذارم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • سهراب

   من به عنوان یک پرس پولیسی از همه مردم ایران عذر خواهی میکنم که یک وطن فروش وارد تیم پرس پولیس شده وبرای رد گم کنی شعر فردوسی راهم به سرش بسته این عوام فریبیه که این اقا این طور داره خودشو بی گناه نشان میده باید به این اقا گفت انوقت که دلار های عربی رو دیدی به فکر وطن نبودی چی شد یه دفعه وطن پرست شدی به نظر من هر ایرانی چه در لیگی که اسم جعلی داشته باشه یانداشته باشه همینکه عربیه رفتن وبرایشان بازی کند خیانت به ایران کرده چون این اعراب حوزه خلیج فارس با هماهنگی اسراییل غاصب نقشه نابودی ایران رو کشیدن پس دست دادن به انها در هرشرایطی خیانت به وطن حساب میشه میدانید با پولی که برای این ادم هزینه شد متوانستند چند خانواده را از فقر نجات داد یا چند بیمارستان ساخت یا برای خوانان سر پناه درست کرد اقای هدایتی این حاتم بخشی ها چون ریا کارنه هستش عاقبت خوشی را برایت نمیبینم مواظب باش که با سر سقوط نکنی

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.