• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مجلس » مجید انصاری معاون امور مجلس رئیس جمهور شد
  کد خبر : 1836670

  مجید انصاری معاون امور مجلس رئیس جمهور شد

  مجید انصاری معاون امور مجلس رئیس جمهور شدReviewed by Aryan on Sep 1Rating: با حکم حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، حجت الاسلام مجید انصاری به عنوان معاون امور مجلس رئیس جمهور منصوب شد. مجید انصاری در سال 1359 و در اولین دوره مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از مردم زرند در سن 26 سالگی…

  مجید انصاری معاون امور مجلس رئیس جمهور شدReviewed by Aryan on Sep 1Rating:

  مجید‌ انصاری

  با حکم حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، حجت الاسلام مجید انصاری به عنوان معاون امور مجلس رئیس جمهور منصوب شد.
  مجید انصاری در سال 1359 و در اولین دوره مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از مردم زرند در سن 26 سالگی وارد مجلس شورای اسلامی شد. وی همچنین در مجلس دوم به نمایندگی از مردم زرند و در مجلس پنجم و ششم به نمایندگی از مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عضویت داشت. وی در دوره اول مجلس عضو کمیسیون اقتصادی و در ادوار بعدی عضو کمیسیون های آیین نامه داخلی و برنامه و بودجه بود.

  انصاری در سال آخر ریاست‌ جمهوری سید محمد خاتمی به‌عنوان معاون حقوقی و پارلمانی رئیس‌جمهور در هیأت دولت حضور داشت. وی معاونت پارلمانی وزارت کشور و معاونت برنامه ریزی سازمان بازرسی کل کشور را نیز در کارنامه دارد.

  انصاری همچنین عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو کمیسیون های زیربنایی و اقتصاددانان این مجمع است ، و ریاست پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی را بر عهده دارد. وی عضو مجمع روحانیون مبارز است و نماینده تهران در دوره سوم مجلس خبرگان رهبری بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.