• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » رئیس خانه سینما پاسخ آقای جنتی را داد
  کد خبر : 1836452

  رئیس خانه سینما پاسخ آقای جنتی را داد

  رئیس خانه سینما پاسخ آقای جنتی را داد Reviewed by Aryan on Aug 28Rating: رئیس هیأت مدیره خانه سینما گفت: اظهار نظر آقای جنتی مبنی بر امکان وجود دو خانه سینما، یک سوءتفاهم بیشتر نیست. فرهاد توحیدی در گفت‌و‌گو با ایسنا ، با بیان این مطلب اظهار کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مسائل مربوط…

  رئیس خانه سینما پاسخ آقای جنتی را داد Reviewed by Aryan on Aug 28Rating:

  خانه سینما

  رئیس هیأت مدیره خانه سینما گفت: اظهار نظر آقای جنتی مبنی بر امکان وجود دو خانه سینما، یک سوءتفاهم بیشتر نیست.

  فرهاد توحیدی در گفت‌و‌گو با ایسنا ، با بیان این مطلب اظهار کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مسائل مربوط به سینما را به آقای ایوبی واگذار کردند و از نظر ما موضوع کاملا روشن است؛ از نظر حیطه کار صنفی، از خانه سینما یکی بیشتر نمی‌تواند وجود داشته باشد. خانه سینمایی که حدود 20 سال قبل تأسیس شد و با بی‌تدبیری در دولت دهم به دست معاونت سینمایی بسته شد.

  او ادامه داد: مطابق وعده‌های انتخاباتی دکتر روحانی، خانه سینما باید باز شود و به فوریت هم باید باز شود؛ یعنی همانطور که وعده داده بودند در مدت ظرف یک ماهه اول، فعالیت دولت خانه سینما باید باز شود.

  توحیدی با تأکید بر اینکه هیچ ایده‌ی دیگری جز این موضوع پذیرفته نیست، خاطرنشان کرد: مطابق دستور موقت شعبه 27 دادگاه حقوقی عمومی، وزارت ارشاد، معاونت سینمایی، دفتر ثبت شرکت‌ها و تشکل جدیدی که تحت عنوان خانه اصناف سینمایی ایران تأسیس شده است حق ثبت تشکیلاتی را با عنوان خانه سینما ندارند، بنابراین روشن است که موضوع فعالیت همزمان دو خانه سینما کاملا منتفی است.

  رئیس هیأت مدیره‌ خانه سینما در پایان به ایسنا گفت:‌ امیدواریم با تدبیری که معاون محترم و رئیس سازمان سینمایی اتخاذ می‌کنند، به زودی شاهد بازگشایی خانه سینما باشیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.