• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » 10 تا 12 درصد “صرافي” هاي کشور متخلف هستند
  کد خبر : 1836403

  معاون بانک مرکزي:

  10 تا 12 درصد “صرافي” هاي کشور متخلف هستند

  10 تا 12 درصد “صرافي” هاي کشور متخلف هستندReviewed by Aryan on Aug 28Rating: ابراهيم درويشي در همايش صرافي هاي سراسر کشور گفت: برنامه بانک مرکزي در رابطه با بحث صرافي ها ساماندهي آنها و حذف صرافي هاي متخلف است.معاون نظارتي بانک مرکزي تصريح کرد: بر اساس تبصره يک ماده 96 قانون برنامه پنجم صرافي…

  10 تا 12 درصد "صرافي" هاي کشور متخلف هستندReviewed by Aryan on Aug 28Rating:

  صرافی

  ابراهيم درويشي در همايش صرافي هاي سراسر کشور گفت: برنامه بانک مرکزي در رابطه با بحث صرافي ها ساماندهي آنها و حذف صرافي هاي متخلف است.معاون نظارتي بانک مرکزي تصريح کرد: بر اساس تبصره يک ماده 96 قانون برنامه پنجم صرافي ها فقط مي توانند با مجوز بانک مرکزي به فعاليت خود ادامه دهند.

  درويشي تصريح کرد: بر اين اساس طبق مصوبه ستاد هماهنگي مبارزه با مفاسد اقتصادي بررسي هاي لازم براي حذف صرافي هاي متخلف و ساماندهي آنها در دستور کار قرار گرفت که اين موضوع حتي به جلسه شوراي عالي امنيت ملي هم کشيده شد. درويشي با بيان اينکه بانک مرکزي به طور مجدانه پيگير اصلاح ساختار صرافي هاي کشور براساس آخرين مصوبات جلسه آخر شوراي پول و اعتبار است گفت: در آخرين جلسه شوراي پول و اعتبار به مصوب شد که اصلاحات لازم در رابطه با صرافي ها به سرعت انجام و حتي در نظر گرفته شد که اتحاديه هم اقدامات لازم را براي ساماندهي صرافي هاي کشور به طور ضربتي به مرحله اجرا بگذارد.

  وي در رابطه با بحث سکه هم گفت: قيمت هر کدام از سکه ها به صورت جداگانه حساب مي شود ضمن آنکه در رابطه با طلا هم، قيمت هرگرم طلاي 28 عيار به صورت جداگانه محاسبه و از متقاضيان اخذ مي شود اين موضوع در رابطه با نقره هم به صورت جداگانه محاسبه و براساس نرخ تعيين شده قيمت هر گرم آن از متقاضي اخذ مي شود.

  وي تصريح کرد: با در نظر گرفتن وزن سکه بازاريابي مربوط به سکه براساس سال ضرب آن انجام مي‌شود که اين موضوع در رابطه با سکه هاي يک گرمي بيشتر بايد مورد دقت قرار بگيرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.