• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » واحدهاي فاز 3 “پرديس” تا دوماه آينده تحویل داده می شوند
  کد خبر : 1836367

  واحدهاي فاز 3 “پرديس” تا دوماه آينده تحویل داده می شوند

  واحدهاي فاز 3 “پرديس” تا دوماه آينده تحویل داده می شوندReviewed by Aryan on Aug 28Rating: به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهدي هدايت با بيان اينكه  فاز 3 مسكن مهر پرديس تا 2 ماه آينده به متقاضيان تحويل داده مي شود ،گفت:يك هزار واحد از فاز 3 پروژه هاي مسكن مهر پرديس در حال تحويل…

  واحدهاي فاز 3 "پرديس" تا دوماه آينده تحویل داده می شوندReviewed by Aryan on Aug 28Rating:

  مسكن مهر پردیس

  به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهدي هدايت با بيان اينكه  فاز 3 مسكن مهر پرديس تا 2 ماه آينده به متقاضيان تحويل داده مي شود ،گفت:يك هزار واحد از فاز 3 پروژه هاي مسكن مهر پرديس در حال تحويل به متقاضيان است.

   وي ادامه داد: 2 هزار واحد ديگر تا پايان مهر ماه به متقاضيان تحويل داده مي شود. هدايت با اشاره به اينكه تمامي پروژه ها به خدمات زير بنايي به متقاضيان تحويل داده مي شود افزود: هيچ افزايش قيمتي مبني بر زير ساخت ها از متقاضيان گرفته نمي شود.

  براساس اين گزارش وزير راه وشهرسازي در بازديد از پروژه هاي مسكن مهر پرديس گفته بود : پروژه هاي مسكن مهر در حال اجرا داراي كيفيت هاي متفاوت بود كه از تمام پيمانكاران مي خواهم كيفيت را فداي هيچ چيز ديگري نكنند و اگر گزارشي در خصوص كيفيت اجراي پروژه ها شود، حتما پيگيري مي كنم.

   آخوندي در اين خصوص گفته بود: وزارت راه وشهرسازي قراردادهايي با پيمانكاران و مشاوران دارد كه بايد بر تعهدات خود پايبند باشد و از طرف ديگر نيز مشاوران و پيمانكاران نيز بايد بر اساس قرارداد به تعهدات خود وفادار باشند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.