• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » وزیر خارجه در برنامه رادیویی سلام ایران برنامه های دولت 11 را میگوید
  کد خبر : 1836320

  وزیر خارجه در برنامه رادیویی سلام ایران برنامه های دولت 11 را میگوید

  وزیر خارجه در برنامه رادیویی سلام ایران برنامه های دولت 11 را میگویدReviewed by Aryan on Aug 27Rating: در هفته دولت و با توجه به روی کارآمدن دولت جدید، برنامه “سلام ایران” که کاری از گروه جامعه رادیو ایران است، برنامه‌های دولت یازدهم در حوزه سیاست خارجه را از نگاه دکتر محمود جواد ظریف (وزیر…

  وزیر خارجه در برنامه رادیویی سلام ایران برنامه های دولت 11 را میگویدReviewed by Aryan on Aug 27Rating:

  Mohammad Javad Zarif

  در هفته دولت و با توجه به روی کارآمدن دولت جدید، برنامه “سلام ایران” که کاری از گروه جامعه رادیو ایران است، برنامه‌های دولت یازدهم در حوزه سیاست خارجه را از نگاه دکتر محمود جواد ظریف (وزیر امور خارجه) مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهد.

  دولت یازدهم به ریاست دکتر حسن روحانی در شرایطی کار خود را آغاز کرده که از دو حوزه اقتصاد و سیاست خارجی به عنوان مهمترین حوزه‌های چالشی فعلی کشور و به تبع آن، اساسی‌ترین اولویت‌های دولت جدید یاد می‌شود.

  در این میان، با توجه به درهم‌تنیدگی بسیار شدید دو حوزه مذکور و ریشه گرفتن بخش مهمی از مشکلات اقتصادی داخلی از شرایط بین‌المللی، بحث درباره رویکرد و جهت‌گیری سیاست خارجی دولت، به یکی از مهمترین مباحث حال حاضر تبدیل شده است.

  علاقمندان می‌توانند این برنامه را روز چهارشنبه (ششم شهریور ماه) ساعت 6:45 به سردبیری تهیه‌کنندگی مهدی ساعی از رادیو ایران بر روی موج FM 90 MHz دریافت کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.