• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » هشدار مخابرات استان تهران برای مقابله با فروشندگان تقلبی اینترنت پرسرعت
  کد خبر : 1836067

  هشدار مخابرات استان تهران برای مقابله با فروشندگان تقلبی اینترنت پرسرعت

  هشدار مخابرات استان تهران برای مقابله با فروشندگان تقلبی اینترنت پرسرعتReviewed by Aryan on Aug 25Rating: شرکت مخابرات استان تهران نسبت به افراد سودجو در زمینه ارایه خدمات تلفن ثابت به شهروندان هشدار داد. به گزارش ایلنا، ولی ا… سعیدیان مدیرکل دفتر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: شهروندان و…

  هشدار مخابرات استان تهران برای مقابله با فروشندگان تقلبی اینترنت پرسرعتReviewed by Aryan on Aug 25Rating:

  مخابرات

  شرکت مخابرات استان تهران نسبت به افراد سودجو در زمینه ارایه خدمات تلفن ثابت به شهروندان هشدار داد.

  به گزارش ایلنا، ولی ا… سعیدیان مدیرکل دفتر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: شهروندان و مشترکین باید مراقب افراد سودجو باشند این افراد با ارایه یک شماره تلفن و یک آننوس گویا سعی بر آن دارند که خود را تحت عنوان یکی از زیر مجموعه‌های شرکت مخابرات استان تهران معرفی کنند.
  وی ادامه داد: هر گونه اطلاع رسانی و ارائه خدمات در زمینه تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت مخابرات تنها از طریق روابط عمومی و یا سایت شرکت مخابرات استان تهران به آدرس WWW.TCT.IR انجام شده و دارای اعتبار است.
  سعیدیان خاطرنشان کرد: (190) واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران آماده پاسخگویی به سوال، پیشنهاد و شکواییه‌های مشترکین است.
  مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران از شهروندان خواست چنانچه با این دسته از افراد سودجو مواجه شدند مراتب را به 190 واحد ارتباط مردمی و یا با شماره تلفن 1848 اتاق پیام حراست اطلاع رسانی کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.