• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » روزانه‌4.5‌میلیون تهرانی با تاکسی ها جا به جا می‌شوند
  کد خبر : 1836063

  روزانه‌4.5‌میلیون تهرانی با تاکسی ها جا به جا می‌شوند

  روزانه‌4.5‌میلیون تهرانی با تاکسی ها جا به جا می‌شوند Reviewed by Aryan on Aug 25Rating: مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه تاکسی‌ها روزانه ۵ / ۴ میلیون مسافر را در شهر جابه جا می‌کنند، گفت: ناوگان تاکسیرانی برای خدمات رسانی در مهرماه در آماده باش کامل قرار دارد….

  روزانه‌4.5‌میلیون تهرانی با تاکسی ها جا به جا می‌شوند Reviewed by Aryan on Aug 25Rating:

  تاکسی تهران

  مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه تاکسی‌ها روزانه ۵ / ۴ میلیون مسافر را در شهر جابه جا می‌کنند، گفت: ناوگان تاکسیرانی برای خدمات رسانی در مهرماه در آماده باش کامل قرار دارد.

  به گزارش ایلنا، میثم مظفر با بیان این مطلب اظهار کرد: روزانه ۵ / ۴ میلیون نفر توسط ۸۰ هزار تاکسی در پایتخت جابه جا می‌شوند که در مهرماه و همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی بر تعداد مسافران افزوده خواهد شد، از این رو برنامه ریزی‌های دقیقی صورت گرفته تا بتوانیم با تمام ظرفیت و توان نسبت به خدمات رسانی و جابه جایی شهروندان در پایتخت اقدام کنیم.

  وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از تاکسی‌ها در مهرماه در مراکز پرتردد مستقر خواهند شد و همچنین تقویت ناوگان در مراکز آموزشی از جمله دانشگاه‌ها صورت خواهد گرفت.

  مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهر تهران با تاکید براینکه و ناوگان تاکسیانی در آماده باش کامل قرار دارد گفت: واحد‌های گشت با ۷۰ دستگاه خودرو درمهرماه از ۵ / ۶ صبح بر عملکرد تاکسی‌ها در شهر نظارت خواهند کرد تا شاهد بروز تخلفات و نارضایتی شهروندان نباشیم.

  وی تصریح کرد: ۶ هزار تاکسی شهر تهران نیز به عنوان سرویس مدرسه به دانش آموزان خدمات رسانی خواهند کرد که تمامی این خودرو‌ها دارای برگه معاینه فنی هستند.

  مظفر با اشاره به اینکه متاسفانه شاهد آن هستیم که برخی والدین از سرویس‌های غیر مجاز برای جابه جایی فرزندانشان استفاده می‌کنند گفت: توصیه می‌شود برای حفظ ایمنی و سلامتی دانش آموزان از سرویس مدارس مجاز استفاده شود، چرا که رانندگان سرویس مدارس به صورت ویژه تحت آموزش قرار گرفته‌اند تا ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات در حین رانندگی، رفتار و برخورد مناسب با دانش آموزان داشته باشند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.