• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پزشکی » از خريد و مصرف روغن زيتون با نام تجاري «رودبارک» خودداري کنيد
  کد خبر : 1836034

  هشدار مديرکل استاندارد استان مرکزي

  از خريد و مصرف روغن زيتون با نام تجاري «رودبارک» خودداري کنيد

  از خريد و مصرف روغن زيتون با نام تجاري «رودبارک» خودداري کنيدReviewed by Aryan on Aug 25Rating: مديرکل استاندارد استان مرکزي در مورد خريد و مصرف روغن زيتون با نام تجاري «رودبارک» هشدار داد. سيد سعيد ميرنظامي‌مدني در گفت‌وگو با فارس در اراک اظهار داشت: با توجه به توزيع و فروش روغن زيتون با نام…

  از خريد و مصرف روغن زيتون با نام تجاري «رودبارک» خودداري کنيدReviewed by Aryan on Aug 25Rating:

  خواص روغن زیتون

  مديرکل استاندارد استان مرکزي در مورد خريد و مصرف روغن زيتون با نام تجاري «رودبارک» هشدار داد.

  سيد سعيد ميرنظامي‌مدني در گفت‌وگو با فارس در اراک اظهار داشت: با توجه به توزيع و فروش روغن زيتون با نام تجاري «رود‌بارک» در سطح بازار استان، بدون علامت استاندارد و کيفيت نامطلوب از هم استاني‌هاي عزير خواهشمند است از خريد و يا مصرف اين محصول خودداري کنند.

  وي تصريح کرد: مصرف‌کنندگان درصورت مشاهده و يا خريد روغن زيتون بدون بو با نام تجاري «رودبارک» نسبت به عودت آن به محل خريد اقدام کنند، همچنين فروشگاه‌هاي مواد غذايي در صورت موجودي محصول فوق سريعاٌ نسبت به عودت آن اقدام کنند و در صورت عدم تحويل محصولات از سوي فروشندگان مراتب را به اداره کل استاندارد استان مرکزي از طريق سامانه تلفني 1517 و يا به شماره 33674400 اعلام کنند.

  مديرکل استاندارد استان مرکزي تاکيد کرد: از آنجايي که توزيع، تمرکز و فروش روغن زيتون بدون نشان استاندارد تخلف محسوب مي‌شود در صورت مشاهده توسط بازرسان اين اداره کل علاوه بر جمع‌آوري و توقيف محصولات، پرونده متخلفين به مراجع قضايي ارسال مي‌گردد. ميرنظامي‌مدني در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به برگزاري دومين جلسه کارگروه مصالح ساختماني بيان داشت: اين کارگروه بر اساس موضوع ماده 7 تصويب‌نامه شماره 79880/ت30891 مورخ 23/12/84 هيئت وزيران با موضوع آيين‌نامه نظارت بر استانداردهاي اجباري در مراحل توليد، توزيع و مصرف مصالح ساختماني پنجم شهريورماه برگزار مي‌شود که طي آن آخرين اقدامات انجام شده در خصوص ساماندهي وضعيت کيفي مصالح ساختماني مورد نقد و بررسي قرار مي‌گيرد.

  اداره کل استاندارد استان اصفهان، نيز روغن زيتون بي‌بو با نام تجاري رودبارک را فاقد پروانه استاندارد و بسيار پايين‌تر از حد استاندارد ملي اعلام کرد. به گزارش فارس از استان اصفهان به نقل از روابط عمومي اداره کل استاندارد استان اصفهان، بر اساس گزارش، بازرسان استاندارد‌ در فرآيند نظارت و کنترل بازار مصرف محصولات توليدي، متوجه تقلبي بودن محصول روغن زيتون خوراکي با نام تجاري رودبارک شدند که پس از بررسي‌هاي صورت گرفته و آزمايشات لازم بر روي آن، مشخص شده که علاوه بر توليد بدون اخذ پروانه استاندارد و جعل نشان استاندارد بر روي بسته‌بندي محصول، کيفيت روغن توليد شده نيز بسيار پايين‌تر از حد استانداردهاي مربوطه است. بر همين اساس روابط عمومي اداره کل استاندارد استان اصفهان در راستاي اجراي ماده 9 قانون سازمان ملي استاندارد ايران، ضمن اعلام تقلبي بودن اين محصول و غيراستاندارد خواندن آن به همشهريان تاکيد کرد در هنگام خريد کليه محصولات مشمول استانداردهاي اجباري، به نام و نشان استاندارد درج شده بر روي بسته‌بندي آن دقت کرده و در اين مورد نيز از خريد و مصرف روغن زيتون بي‌بو با نام رودبارک جداً خودداري کنيد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.