• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » دستگیری دو دختر ساپورت پوش با پرچم اسرائیل
  کد خبر : 1835968

  دستگیری دو دختر ساپورت پوش با پرچم اسرائیل

  چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند.

  دستگیری دو دختر ساپورت پوش با پرچم اسرائیلReviewed by Aryan on Aug 25Rating:

  دختر ساپورت پوش

  چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند تا پروژه اندام نمایی زنان در خیابان های تهران، رنگ و بویی جدید به خود بگیرد.

  در شرایطی پروژه بی عفتی و هجوم به باورهای اجتماعی در ابعادی گسترده کار خود را به ریشه های فکری جوانان رسیده است جای این سوال است که چرا مطبوعات کشور به عنوان وکیل مدافع حقوق مردم در این زمینه هیچ گونه ورودی پیدا نکرده و از نگاه جامع شناختی به چالش ها و تهدیدات این موضوع نپرداخته اند. جالب اینجاست که در قبال این موضوع بسیاری از فعالان رسانه ای برگزیدن سکوت را بر حرف زدن ترجیح داده اند و چشم های خود را بر واقعیت تلخی که بسترساز بسیاری از جرایم در آینده نزدیک خواهد بود بسته اند.

  موضوع پروژه ” اندام نمایی ” هر چند مفهومی سیاسی در ابعاد خود دارد اما نباید فراموش کرد که کم کاری های اجتماعی صورت گرفته در این بخش هم اکنون عرصه را به تنگ آورده و اصحاب رسانه را به عنوان چشم های بینای اجتماعی به حاشیه کشیده است.

  موضوعی که افعی گونه بر جامعه چمبره زده و هر روز تعداد زیادی از جوانان را به کام زهر آگین خود می کشد و رسانه ها تنها در برابر آن با رویکردی منفعالانه چشم انتظار آینده مانده اند.

  نباید این نکته را به فراموشی سپرد در جامعه ای که وجود حداقل های اخلاقی ارزش طلقی می شود این دسته از جوانان با چه رویکردی و با چه منطقی اینگونه بی مهابا به صورت جامعه چنگ می زنند تا کم کم بطن اجتماع را به نوعی بی خیالی به این موضوع و یا عادی شدن تن نمایی ترغیب کنند موضوعی که اکنون برای رسانه ها عادی سازی شده و با سری رو به پایین از کنار آن عبور می کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳۳)  • www.baxgame.com

   سلام
   والا ماهم روی این بحث خیلی مانور دادیم ولی خوب یک سوال الان کجای ساپورتشون پرچم اسراییل داره ؟

  • سوگند

   در جواب شما ” یه نفر” ! شما گفتید : “وقتی که شما میگی من مسلمانم باید طبق قوانینی که اسلام گفته رفتار کنی ” ……..حرفتونو قبول میکنم ولی اول بگید کدوم اسلام؟ اسلام واقعی(محمدی) یا اسلام ایرانی؟ حالا فرقش چیه؟ وقتی پیامبر از طرف یه عده از جمله ابوسفیان یا ابولهب و امثال اینا مورد توهین و حتی مطمئننا بارها خوندید که سنگ و روده ی حیوان به سمت پیامبر پرتاب میشد به نظرتون پیامبر اسلام همون موقع سر طرف رو از تنش جدا میکرد و واکنش خصمانه نشون میداد؟ تنها عکس العمل پیامبر صبر و شکیبایی بود . اینه اسلام واقعی …اسلام محمدی! حالا…….. شما یه سنگ بردار! سنگ هم نه….یه نخود بردار و به سمت بالاترین مقام ایرانی ( میدونی منظورم کیه) پرتاب کن…..! حالا ب نظرت اون موقع شیوه ی اسلام محمدی رو پیاده میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه! بلکه جوابت اعدامه! چرا اینجا نمیگیید: همون کار و قانون و اسلام محمد (ص) باید اجرا بشه؟ پس دیدی فرق اسلام واقعی ( دین صبر و مهربانی و شکیبایی و…) و در مقابل دین اسلام ایرانی ( دین خشم و کینه و جنگ و…..). امید وارم متوجه ی منظورم شده باشی. حالا این دین اسلام ایرانی چرا فقط حجاب رو اجبار کرده؟ این همه پیامبر مردم رو به چیز های مهم دعوت کرد ….از اون ها فقط حجاب مهم بود؟ علت اجباری بودن حجاب در ایران : فقط و فقط برای تبلیغ و نشون دادن اسلامی بودن کشور ه و اگرنه این اجبار حجاب در ایران از نظر مسئولین هییییییییچ جنبه ی دیگه ای نداره. فقط تبلیغ این که به دنیا نشون بدن ما کشور اسلامی هستیم.همیییییییییییین

   • يه نفر

    خانوم سوگند خانوم
    منظورتون رو دقيقا متوجه شدم
    وبانظرتون هم موافقم
    اما
    شما حضرت محمد(ص) رو داري با كي مقايسه ميكني؟؟؟؟
    حضرت كجا و اين كجا ؟؟؟؟؟
    اگه اينا به قول شما با اسلام ناب محمدي حركت ميكردن كه وضع مملكت اين نبود؟؟؟؟
    شكر خدا خود شما آدم فهميده ايي هستين و بايد اين رو هم بدونين كه وقتي ما ميگيم مسلمانيم پس بايد اسلامي لباس بپوشيم اسلامي رفتار كنيم و و و…مگه ما واسه اون آقايي كه گفتي زندگي ميكنيم مگه ماروز قيامت به اون جواب ميديم كه بخواييم طبق نظر اون آقا زندگي كنيم؟؟؟؟
    من ميخوام اين رو بهتون بگم كه وقتي ما ميگيم مسلمانيم پس بايد طبق قانون دينمون باشيم..
    خدا و فرستاده هاش و كتاب خدا قوانيني رو براي دين اسلام نوشتن كه مسلمان بايد طبق اون رفتار كنه…

   • صدوق

    خانم سوگند
    شما یه برش ناقص از تاریخ اسلام رو دارید به کل تعمیم میدید
    اون صبر و شکیبایی پیامبر برا زمانی بوده که حکومتی تشکیل نشده و ایشون تو مکه بودند
    اگه نمونه ای از این توهین ها رو در زمانی که پیامبر در مدینه حکومت تشکیل داده بودند دارید رو مثال بیارید
    در ضمن در جریان یکی از غزوات ( احتمالا غزوه بنی قریظه)جمعیت زیادی از کفار و مشرکین به دستور پیامبر گردن زدن میشوند
    و یادتون باشه که تعمیم دادن کار ذهن های کوچیکه که از درک و تعقل عاجزند

  • نیوشا

   اوه این ساپورتا که پر شده همه جا من انگلیس و امریکاششم دیدم

  • دلم پررررررررررررررررررررره

   با سلام
   فقط اومدم نطرم شخصیمو بدم و رفع زحمت کنم.
   والا من تو خانواده ای بودم که آزاد بودم هر چی میخوام بپوشم ولی نه لخت رفتم بیرون نه به چیز دیگه ای کار داشتم.ولی تو این مدتی که من به عنوان یه خانوم توی جامعه ی به اصطلاح اسلامی زندگی چیزی برعکس اسلام دیدم و به چشم خودم دیدم اونی که دم از لقمه حلال پدرش میزد و اونی که مداح مملکت بود همه و همه یه شکل بودن و این از فقر فرهنگی ماست.
   من فقط حرفم اینه که چرا در مقابل رفتار انسان دوستانه اونا باید سوء استفاده کنن؟
   چرا باید یه موجودی که شاید هیچی از منو درونم و زندگیمو دلم نمیدونه بیاد در مورد من قضاوت کنه؟
   چرا من باید بشنوم که زن ها باید خودشون رو بپوشونن چون ذات مردا اینجوره که دوست دارن به زن نگاه کنن؟حالا اگه من بگم ذات منم زیباست آیا به جز حق گفتم؟
   چرا من باید سرزنش بشمو خفه بشم به خاطر یک مشت مرد بی معنی؟
   من حرفم عریان بودن نیست حرف من تعادله.من دوست ندارم سرزنش بشم من منم با عقاید و افکار خودم و دوست دارم یکی درکشون کنه…
   با تشکر

  • مجتبی

   مشکلی که هم اغلب مردم دارن و هم اغلب مسئولین ” نا آگاهی ” است
   نه بسیاری از مردم میدونن آزادی به چه معناست و نه اغلب مسئولین میدونن که در برخورد با این مشکلات چه باید کرد

  • Dictation

   تلقي درسته نه طلقي

  • بهادر

   باتوجه به وضعیت موجود وعدم صداقت دولت قبلی با مردم و گرانی های بی منطق متاسفانه اعتقادات مردم بسیار ضعیف شده واین واقعیت را باید قبول کرد که بی ایمانی نتیجه اش همین است ،ونمی توان با زور وبازو با این پدیده ها مبارزه کرد بلکه باید دولت جدید وضعیت را متعادل کند معیشت مردم را تامین کند گرانی ها را مهار نماید وسپس با برنامه ریزی وفرهنگ سازی اینگونه مسائل را هل کرد .مردم زخم خورده هستند و نیروی انتظامی با دخالتش می تواند وضعیت را بدتر نماید لذا باید باتدبیر پیش رفت

  • x

   باسلام
   به نظر من با این جور مسائل باید جدی برخورد شود چرا ؟چون ریشه تمام جنایت و فساد از خانهای بی حجاب شروع میشود تا به حال کسی دیده به یه خانم محجبه واقعی تجاوز بشه ؟ دوما اون خانمهایی که مخالف این نظر هستند من ازشون یه سوال دارم: آیا شوهرشان با دیدن ای بی حجابها از لحاظ جنسی و روحی تحت فشار باشد راضی اند؟ چرا به فکر روح و روان آقایان نیستند ؟ این بی خانواده های هیچ نفهم بد حجاب چرا به فکر بقیه نیستند؟ کسیکه تمایل به پوشیدن این جور شلوارها باشد باید انتظار تجاوز هم داشته باشد چرا ؟ چون چراغ سبز از اون بوده!!!

  • سوگند

   نوع پوشش ما یه مسئله ی کاملا شخصیه. درسته ایران کشور اسلامیه و حق تبلیغ اسلام و حق تبلیغ حجاب و تبلیغ روزه داری و …رو داره ولی باید مردم رو در اجرای این مسائل آزاد بزاره . تبلیغ هرچیزی رو دوست داره انجام بده ولی اجباری برای رعایت مسائل شخصی نباید باشه. مگه لباسی که تو تن منه اون اقایی که تو گشت ارشاد وایساده باید بپسنده؟؟؟؟؟؟؟ اگه اون باید بپسنده پس خودش بره برامون لباس بخره بده به ما …..و ما بپوشیم. ترکیه هم کشور مسلمانه…لبنان هم مسلمانه …سوریه هم مسلمانه ولییی مثل ایران حجاب اجباری نیست. چطور ایران با کشور های مسلمانی که حجاب رو رعایت نمیکنن رابطه ی خوبی داره ولی با مردم کشور خودش که حجاب رعایت نمیکنن رابطه ی خوبی نداره؟؟؟؟؟؟؟ اگه بی حجابی بده پس برای همسایه هم بده اگه خوبه پس چرا برای مردم کشور خودت نمیپسندی؟

   • WHPF;HV

    نوع حضور هر کسی در انظار عمومی تاثیر بر مردم می گذارد این اصل عقلی است اگر بر فرض ما دین را هم کنار بگذاریم اگر خانم هایی که با این اوصاف در جامعه ما هستند به خارج از کشور هم بروند با این وضع انگشت نما می شوند نمی شود به اسم آزادی هر کاری را انجام داد حالا چه زن و چه مرد فرقی نمی کند بهر صورت این ظاهر حضور زنان در جامعه آرامش و آسایش روانی جامعه را بر هم زده و آتش زیر خاکستر است و باعث تخریب روحیه جامعه است این را بروید از اساتید روانشناسی بپرشید من در این پاسخ هیچ اشاره ای به اصلی ترین وجه ما ایرانیان یعنی اسلام ادب شخصیت کرامت تربیت و… نکردم من فقط عقلی و علمی ثابت کردم که این وضع درست نیست

   • يه نفر

    خانوم سوگند خانوم
    لطفا به اين سوالم حتما جواب بده
    آيا شماي خانوم وقتي با حجاب مياي بيرون بيشتر جلب توجه ميكني يا وقتي كه مانتوي تنگ و كوتاه(البته اگه بهش مانتو بتونيم بگيم) و بدني نمايان؟؟؟
    آيا نجابت خانوم وقتي كه بدنش رو مورد توجه و ديد عموم مردم قرار ميده بيشتره يا وقتي كه فقط براي همسرش؟
    حيا چي؟ اون كجاست؟
    اگه تو ايران احساس آرامش نميكني بهت پيشنهاد ميكنم از ايران بري و هرجايي كه احساس آرامش ميكني احساس ميكني كه راحتي،زندگي كني..
    اصلا به نظر تو تو اون كشورهايي كه اسم بردي امنيت بيشتره يا ايران؟؟؟؟
    …………..
    شما و امثال شما فكر ميكنين كه روشنفكرين و ماها تو قرن 19 زندگي ميكنيم و شما تو قرن 21
    ولي من مطمئنم كه اصلا معني روشنفكري رو نميدونين
    شما فكر ميكنين با برداشتن روسري از سر و پوشيدن لباس كوتاه متمدن ميشين
    ولي من مطمئنم كه تو اشتباه محض هستين
    ………….
    خانوم سوگند خانوم
    برو چندتا كتاب در مورد حجاب بخون اگه به ضررت بود حتما اون كتابهارو آتيش بزن
    اما اگه خوشت اومد هديه شون بده به يكي از دوستات
    …………
    زن معصوميت و نجابت خودش عمومي نميكنه

    • سوگند

     در جواب شما “یه نفر” ! من در مورد خوب یا بد بودن حجاب نظر ندادم.( معلومه متن و خوب نخوندید!) من فقط گفتم رعایت حجاب نباید اجباری باشه. الان همه در مورد مزایا و معایب حجاب و بی حجابی اطلاع دارن و نیازی به امر به معروف و خوندن کتاب در مورد مزایای حجاب نیییییییست. و با علم بر دانستنش هر کی دوست داره حجابشو رعایت کنه و هر کی دوست نداره رعایت نکنه! فکر نکنید اگه کسی حجابشو رعایت نمیکنه از مزایا و تعاریف حجای بیخبره….! نه اصلا این طور نیست بلکه آگاهه و دوست نداره حجابشو رعایت کنه. حالا شما به سوال من جواب بده….حجاب چیز خوبیه …قبول! ولیییییی سوال من اینه: چرا برای رعایت حجاب باید “اجبار ” وجود داشته باشه؟؟؟؟ من با “اجبارش” مشکل دارم نه با حجاب! شما دلایل قانع کننده برای رعایت حجاب بیار. لطفا فقط نگید چون خدا گفته….! اون وقت منم میگم خدا جای دیگه هم گفته: لا اکراه فی الدین ! حالا دلیل “منطقی” شما برای رعایت حجاب کدومه : 1_ نگران خود فرد بی حجاب هستین که مبادا از بی حجابی آسیبی ببینه….2_ نگران خودتون و امثال خودتون هستین که بادیدن بی حجابی دیگران به ورطه ی گناه کشیده بشین…..3_ نگران به خطر افتادن اسلام هستین….! کدومش؟؟؟؟ بالاخره یه دلیلی برای اجبار یه مسئله ای وجود داره دیگه….اگه دوست داشتین جواب بدین اگه نه که هیچ…….! و مورد آخر نمیدونم چرا شما هابه هر کسی که نظرش با شما مخالف باشه لقب روشن فکری میدین!!! البته روشن فکری چیز خوبیه …ولییی شما ها یه جوری میگین : روشن فکر! آدم فکر میکنه ..نکنه روشن فکری یه فحشه!….

     • یک خانم

      سلام سوگند خانم اگر میشه من هم می خواستم نظرم رو در مورد صحبت شما بدم در مورد اینکه میگید چرا حجاب توی کشور ما اجباریه و توی دیگر کشورهای اسلامی نیست نظرم اینه که کار در ست رو کشور ما داره میکنه چون اگه نام یک کشور رو اسلامی بذاریم باید همه قوانین از جمله قوانین اجتماعیش اسلامی باشه و مطمئن باش کسایی که این قاتنون رو گذاشتن روی خیلی از مسائل فکر کردن و افراد صاحب نظری بودن و عواقب بی حجابی و ازادی این مسئله رو توی یک کشور اسلامی می فهمیدن من از خود شما سوال میکنم اگر کشور ما این مسئله رو آزاد میگذاشت اگه همسر شما یا پدر یا برادر شما از خونه بیرون میرفت و ما وضعیتی مثل کشورهای لبنان و… داشتیم شما آرامش بیشتری داشتی تا اونا برمیگشتن خونه یا الان نمیگم الان همه چی خوبه یا خود شما اگر آزاد آزاد میرفتی بیرون امنیت بیشتری داشتی یا من چادری باور کن من تا به حال در این مملکت احساس نا امنی نکردم چون چادریم و دیدم کسانی که حجاب خوبی ندارن امنیتشون در خطره بعدشم اینکه ما در هر کشوری که زندگی می کنیم باید مطیع قوانین باشیم و گرنه هر کسی برای یک قانون که از نظرش درست نیست اعتراض کنه که سنگ روی سنگ بند نمیشه به امید روزی که همه ما آگاهانه تصمیم بگیریم و زندگی کنیم

     • يه نفر

      سوگند خانوم
      در جوابتون بايد بگم كه
      وقتي كه شما ميگي من مسلمانم بايد طبق قوانيني كه اسلام گفته رفتار كني
      دين اسلام هم حجاب رو براي زن اجباري كرده…نه فقط تو كشور ايران بلكه تو همه كشورهاي اسلامي يا اصلا غير اسلامي وقتي يكي ميگه من مسلمانم وظيفه اش هستش كه حجابش رو كاملا رعايت ….( البته بحث حجاب فقط مخصوص زن ها نميشه من مرد هم بايد حجاب داشته باشم وقتي يه مرد هم لباس نامناسبي بپوشه بدون شك زمينه سازه گناه براي زن ها ميشه…
      و اما در مورد اجباري و اختياري بودن حجاب تو كشورها
      اينكه كشور لبنان و تركيه و ….مسلمانه ولي حجاب زن اجباري نيست اين برميگرده به ضعف مسئولين اون كشور…
      وقتي يه كشوري سنگ مسلماني رو به سينه اش ميزنه پس بايد بايد طبق قوانين اسلام اون كشور اداره بشه
      نه اين كه هر كي هر چي دلش خواست بكنه

      • سوگند

       در جواب شما ” یه نفر” ! شما گفتید : “وقتی که شما میگی من مسلمانم باید طبق قوانینی که اسلام گفته رفتار کنی ” ……..حرفتونو قبول میکنم ولی اول بگید کدوم اسلام؟ اسلام واقعی(محمدی) یا اسلام ایرانی؟ حالا فرقش چیه؟ وقتی پیامبر از طرف یه عده از جمله ابوسفیان یا ابولهب و امثال اینا مورد توهین و حتی مطمئننا بارها خوندید که سنگ و روده ی حیوان به سمت پیامبر پرتاب میشد به نظرتون پیامبر اسلام همون موقع سر طرف رو از تنش جدا میکرد و واکنش خصمانه نشون میداد؟ تنها عکس العمل پیامبر صبر و شکیبایی بود . اینه اسلام واقعی …اسلام محمدی! حالا…….. شما یه سنگ بردار! سنگ هم نه….یه نخود بردار و به سمت بالاترین مقام ایرانی ( میدونی منظورم کیه) پرتاب کن…..! حالا ب نظرت اون موقع شیوه ی اسلام محمدی رو پیاده میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه! بلکه جوابت اعدامه! چرا اینجا نمیگیید: همون کار و قانون و اسلام محمد (ص) باید اجرا بشه؟ پس دیدی فرق اسلام واقعی ( دین صبر و مهربانی و شکیبایی و…) و در مقابل دین اسلام ایرانی ( دین خشم و کینه و جنگ و…..). امید وارم متوجه ی منظورم شده باشی. حالا این دین اسلام ایرانی چرا فقط حجاب رو اجبار کرده؟ این همه پیامبر مردم رو به چیز های مهم دعوت کرد ….از اون ها فقط حجاب مهم بود؟ علت اجباری بودن حجاب در ایران : فقط و فقط برای تبلیغ و نشون دادن اسلامی بودن کشور ه و اگرنه این اجبار حجاب در ایران از نظر مسئولین هییییییییچ جنبه ی دیگه ای نداره. فقط تبلیغ این که به دنیا نشون بدن ما کشور اسلامی هستیم.همیییییییییییین

    • مهاجر

     عزیز من اون چیزی که باعث جلب توجه می شه لباس و پوشش نیست بلکه محدودیت هاست.. انسان رو از هر چیزی که منع کنی به طرفش کشیده میشه..با عث تاسفه که در قرن 21 هنوز جنین تفکرات مرتجعانه ای وجود داره…تو مملکت ما حتی یه پیرزن 90 ساله هم که سرش رو از پنجره میاره بیرون همه سرشون میره بالا.. بخاطر پوشش هستش؟؟؟؟ نه عزیز من .. شما شاید روزی یه لیوان آب هم نخوری ولی به محض اینکه بگن آب جیره بندی روزی 3 لیوان ..می خوای یه بشکه بخوری.. اینا علمیه نه رساله ای..من خودم اولین بار که از ایران خارج شدم وقتی زنهای بی حجاب حتی نیمه لخت رو کنار دریا دیدم فقط برای نیم ساعت برام جالب بود .. اونم از روی کنجکاوی و بقولی ندید بدیدی…بعدش برای همیشه برام عادی شد..حتی به جرات می تونم بگم حالم از بدن لخت بهم می خورد و الان نه این لباسای دخترا نه هیچ کدوم از اون چیزایی که شما میگین برام جذاب که نیست خیلی هم عادیه….. در آخر اینو هم بگم که دین ، اعتقاد و تربیت همه اینا بر می گرده به ذات انسان .. اینکه سیگار رو از من دور کنند تا سیگار نکشم که راهش نیست .. اینکه باشه و نکشم درسته…حالا اگه شما هم اعتقادت واقعی باشه که نباید به گناه بی افتی .. اگر هم که نیست پس گناهی گردن بقیه و پوشش دخترا نیست…

    • aaki

     شما كه اينقدر روشنفكري شما حجابتو رعايت كن ولي خواشا از طرف تمام زنها از طرف مسلمانها تصميم نكير
     در ضمن اينجا كشورمونه وطن ماست كجا بريم كي كفته شما ميتوني براي ما وبه جاي ما نظر بدي و حكم صادر كني جناب روشنفكر ما ميمونيم جون بايد بمونيم با هر اعتقادي كه داريم هر اعتقادي جون وطن انسان هيج ربطي به انديشه او نداره

   • بنده خدا

    میخواسم منفی بدم اشتباهی مثبت دادم
    دستورات قران کریم و اهل بیت در خصوص حجاب باید سرمشق کار حکومت اسلامی باشد نه نظرات به اصطلاح روشنفکرانه جنابعالی

  • امیر22

   یه یاعلی میخواهد بساط هرچه شیطان صفتان هست برچیده شوداینهابا این لباسهای آنچنانی جامعه رابه لجن کشیده ا ندوجوانان ومردان رابه گناه الوده میکنن

   • سوگند

    شما میگید خانم هایی که اینجوری لباس میپوشن جامعه رو به لجن کشیدن و مرد هارو به گناه آلوده میکنن! (((یعنی خانم ها باید پوشش خودشونو حفظ کنن تا مردان به گناه آلوده نشن؟؟؟؟))) منظورت اینه؟ باشه ! قبول…! من پوشش خودمون رو حفظ میکنم تا شما به گناه آلوده نشی و در مقابل شما هم در امد ماهیانتو بیا بده به من تا من هم به گناه دزدی کشیده نشم.(مثلا من درامدماهیانه ام کمه).( منظورم از “من ” بسطش بده به جمع) اصلا حاضری از فردا درامدتو بدی به این و اون تا دیگران به ورطه ی گناه نیوفتن؟؟؟؟ اصلا این حرف با منطق شما سازگار هست؟؟؟؟؟؟ این حرف اصلا منطقی نیست

    • anti.spy

     امثال تو ، زیاد شده ، متحجر قرن گذشته ایران کم شده .بی غیرتی بیداد میکنه.حرام خواری بیداد میکنه. از ساپورت نیست از اشکال در پورت های متصل به خداست. خدا برسون امام زمان رو .. برسون
     spy.blogfa.com

  • فرهاد

   با سلام.دوستان هم وطنان بیایید به مسائل شخصی کاری نداشته باشیم بیایید دیدمان را سالم کنیم.مشکل از بی ظرفیتی ماست

   • درمانده

    سلام به همه هموطنان عزیز درپاسخ به هموطن عزیز فرهاد عرض کنم آنچه درانظار عمومی اتفاق می افتد مساعل عمومی واجتمایی است قوانین هرکشوری میثاق ملی آن کشور است ظرفیت افراد به میزان رعایت قانون سنجیده میشودنه قانون گریزی قوانین کشور عزیز ما براساس اسلام وضع شده وباخون شهداعجین وبه تائید اکثریت مطلق مردم رسیده است پوشیدن اینگونه لباس برای یک خانم داخل خانه مشکلی ندارد ولی درجامعه مغایر قانون ومستحق برخورد براساس قانون واین عین سلامت چشمان است وعین ظرفیت

   • وحيد

    سلام
    آقا فرهاد با ظرفيت پس لطفا به خواهر و مادر و زنت (اگه داشتي) بگو كه از همين الان طوري لباس بپوشن تمام بدنشون قــــــــــــشنگ ديده بشه بعد با خودت ببرشون يه جايي مثلا به بازار…شما كه ديدت سالمه و باظرفيت هم هستي پس نبايد با اين كار مشكلي داشته باشي…. مردم هم هركاري ميخوان بكنن هر حرفي دوستي دارن بزنن…. اصلا نگران اونا نباش مهم ديد خودته كه خوشبختانه سالمه…. آفرين پسر با ظرفيت
    اگه غيرتت قبول كرد كه حاشا به غيرتت
    اگه نكرد هم خودت تصميم بگير چيكار كني
    ……………
    اين پيشنهاد رو به همه اونايي ميكنم كه با نظر آقا فرهاد موافقا
    ………….
    لطفا حتما تو سايت درجش كنين خيلي ممنون

    • شاهین

     چرا این مردم خارج از ایران میرند لب دریا کاری با زنان لخت ندارند.اما تو ایران این جوری میشن. علت چیست ؟

    • محمدامین

     این یه فرد اسلامی ایرانیه

  • abxz

   هدف از عکس این مطلب چیه؟!!!!!!!!

   • احمدنیا

    با درود
    هدف شما از ارسال این نظر چیه ؟

   • سوگند

    هدف از عکس تبلیغ گوشت و مرغ بود!

  • محسن ایرانی

   اینارو باید گرفت تبعیدشون کرد به اسرائیل تا بفهمن طعم جنایت کار ترین رژیم دنیا (رژیم صهیونیستی) چیه.

   • نام...

    نه عزیزم باید آگاهشون کرد دین اسلام دین رافت و مهربانی است توکه ادعای مسلمانی داری چرااینقدر خشن هستی باید وقتی توی محرم توی خونه هامون مراسم عزای امام حسین را برگزار می کنیم به اون روحانی بالای منبر بگیم دیگه از داستان عاشورا نگو همه بلدن بیا از بطن اسرائیل بگو از فراماسونری شیطان پرستی که کانونش اسرائیل هست بگو پدر و مادرها را آگاه کنیم که ببینند اسرائیل تا پشت در خونه هاشون اومده و خبر ندارند که دشمن آگاهانه اقدام می کنه و ما جوونها بدون آگاهی از اونها تبعیت می کنیم وقتی توی اداره ما چادر اجباری هست وما چادر سر می کنیم ولی رئیس حراست بهمون میگه چرا مانتو روشن زیر چادر می پوشی مردها تحریک می شن نتیجه این هست که من روز به روز از چادر بدم می یاد وقتی از اداره می یام بیرون چمالش می کنم می ذارم توی کیفم چون بهش اعتقاد ندارم چون اجبارم کردن توسط یک مرد هرزه چشم چرون که حتی با مانتو رنگ روشن تحریک می شه درده ما اینه درده مملکت اینه درده جوونها اینه تو بهشون بگو نمادها شیطان پرستی چیه بخدا اگه دنبالش بره

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.