• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » معاون اول روحانی هم لایک میزند !
  کد خبر : 1835953

  بوی رفع فیلتری فیس بوک می آید !

  معاون اول روحانی هم لایک میزند !

  معاون اول روحانی هم لایک میزند !Reviewed by Aryan on Aug 25Rating: انگار با افزایش ضریب نفوذ فیس‌بوک در جامعه، سیاسیون و دولتمردان هم یکی یکی به این شبکه اجتماعی ورود پیدا می‌کنند. روزنو با این مقدمه نوشت: «بعد از داغ شدن فعالیت‌های فیس بوکی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و حسام‌الدین آشنا، معاون سیاسی…

  معاون اول روحانی هم لایک میزند !Reviewed by Aryan on Aug 25Rating:

  معاون اول روحانی

  انگار با افزایش ضریب نفوذ فیس‌بوک در جامعه، سیاسیون و دولتمردان هم یکی یکی به این شبکه اجتماعی ورود پیدا می‌کنند.

  روزنو با این مقدمه نوشت: «بعد از داغ شدن فعالیت‌های فیس بوکی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و حسام‌الدین آشنا، معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور هم‌اینک اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور نیز مجددا فعالیت‌های فیسبوکی‌اش را از سر گرفته است.

  بر اساس این گزارش، اسحاق جهانگیری از زمانی که بحث پیرامون کاندیداتوری‌اش در انتخابات مطرح شده بود صفحه‌ای در فیسبوک ایجاد کرد که در زمان ریاست ستاد آیت‌الله هاشمی هم در چند برهه گزارشاتی از ستاد انتخاباتی هاشمی ارائه کرد ولی مدتی بود که صفحه جهانگیری در فیسبوک فعالیتی نداشت اما اخیرا با تشدید فعالیت‌های جهانگیری در دولت و تودیع و معارفه‌های وزرا این صفحه هم فعال شده است و اخبار مرتبط با آقای معاون اول را منتشر می‌کند.

  آخرین مطلب صفحه فیسبوک اسحاق جهانگیری به مطلبی اختصاص یافته است که مربوط به تودیع و معارفه وزیر بهداشت است که گویا جهانگیری در مصاحبه بعد از جلسه به دلیل ازدحام و شلوغی اشتباهی در بیان مطالبش کرده است که خودش در فیسبوک نوشته است: روزهای اول شروع به کار دولت است و بازار تودیع و معارفه هم داغ. در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معمولا سوالات بسیاری مطرح می‌شود. یک نمونه از این پرسش و پاسخ ها را در این خبر می‌توانید ببینید: “جهانگیری خبر داد: احتمال صدور حکم رئیس کل منتخب نظام پزشکی در هفته جاری!”

  با این حال به نظر می‌رسد که کم‌کم اکثر اعضای دولت به فیسبوک بپیوندند و این احتمال نیز هر روز قوی‌تر می‌شود که فیسبوک در ایران رفع فیلتر شود.»

  منبع: ایسنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.