• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » داستانک » داستان مانع
  کد خبر : 1835908

  داستان مانع

  این داستان میتونه درسی برای زندگی همه باشه

  داستان مانعReviewed by Aryan♥ on Aug 24Rating:

  در زمان ها ی گذشته ، پادشاهی تخته سنگ را در وسط جاده قرار داد و برای اين كه عكس العمل مردم را ببيند خودش را در جايی مخفی كرد. بعضی از بازرگانان و نديمان ثروتمند پادشاه بی تفاوت از كنار تخته سنگ می گذشتند. بسياری هم غرولند می كردندكه اين چه شهری است كه نظم ندارد. حاكم اين شهر عجب مرد بی عرضه ای است و …
  url [www.iranvij.ir]با وجود اين هيچ كس تخته سنگ را از وسط بر نمی داشت . نزديك غروب، يك روستايی كه پشتش بار ميوه و سبزيجات بود ، نزديك سنگ شد. بارهايش را زمين گذاشت و با هر زحمتی بود تخته سنگ را از وسط جاده برداشت و آن را كناری قرار داد. ناگهان كيسه ای را ديد كه زير تخته سنگ قرار داده شده بود ، كيسه را باز كرد و داخل آن سكه های طلا و يك يادداشت پیدا كرد. پادشاه در ان يادداشت نوشته بود : ” هر سد و مانعی می تواند يك شانس برای تغيير زندگی انسان باشد.
  دوستان این داستان میتونه درسی برای زندگی همه باشه .تا حالا شده از این موانع سر راهتون قرار بگیره ؟ میان بر زدید یا از سر راهتون برش داشتین؟ بله باید سعی کنید هر مانعی که شما رو از رسیدن به مقصد و آرزوتون دور میکنه از بین ببرین چون پشت اون مانع و مشکل یه جایزه خوب براتون گذاشته.
  همیشه سبز ٬ همیشه در حال تغییر ٬ همیشه بردبار ٬ همیشه پیروز باشید

  منبع: ارسالی از کاربران ایران ویج (فاطیما زینالی)
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.