• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گزارش و مقاله » در مورد برند پاتن جامه چه میدانید؟
  کد خبر : 1835754

  تحلیل هویتی برند پاتن جامه

  در مورد برند پاتن جامه چه میدانید؟

  پاتن جامه با 20 سال سابقه تولید انبوه پوشاک مردانه مانند شلوار جین، کتان، پیراهن، تی شرت، کت، کاپشن و … در 18 فروشگاه در سراسر کشور در حال فعالیت است.

  در مورد برند پاتن جامه چه میدانید؟Reviewed by Aryan♥ on Aug 20Rating:

  بی شک نام برند پاتن جامه به گوش همگان آشنا است. پاتن جامه با 20 سال سابقه تولید انبوه پوشاک مردانه مانند شلوار جین، کتان، پیراهن، تی شرت، کت، کاپشن و … در 18 فروشگاه در سراسر کشور در حال فعالیت است. این شرکت مدعی است با بکارگیری ماشین آلات و تکنولوژی بروز، نیروی انسانی مجرب، محصولات متنوع متناسب با سلیقه های گوناگون و عرضه فصلی محصولات قادر است با رقابت با محصولات خارجی موجود در بازار از نظر کیفیت و قیمت، جایگاه خاص خود را در جامعه بدست بیاورد و آمادگی لازم را برای صادرات محصولات به دیگر کشورها احراز نماید. (وب سایت رسمی پاتن جامه)

  15(2).jpg

  تحلیل برند پاتن جامه که در ابعاد مختلف انجام می شود در این بخش شامل “تحلیل هویتی برند پاتن جامه” می باشد.
  16(2).jpgپوشاک مردانه پاتن جامهبرند پاتن جامه در طی 2 دهه فعالیت با انجام فعالیت های تبلیغاتی مختلف، استقرار نمایندگی ها در شهرهای گوناگون کشور، از اشتهار در میان مردم برخوردار شده است اما این اشتهار در ذهن مخاطبان او چه به یادگار گذاشته است؟ مشتریان پاتن جامه با شنیدن نام آن چه چیزی در ذهن خود تداعی می نمایند و با دیدن و حس کردن چه چیزی به یاد برند پاتن جامه خواهند افتاد؟

      راحتی
      شیکی
      احترام گذاری
      مشتری مداری
      و….

  کدام؟
  بدیهی است پاتن جامه و بسیاری از برند های دیگر به دلیل نداشتن هویت و شخصیت برند مشخص دچار پراکندگی در عمل شده،  از این رو انسجام، یکپارچکی و دوام لازم را در میان مخاطبان از دست می دهد. همانطور که منشا کلیه رفتارها و عمل های انسان شخصیت و ذات درونی اوست، برند ها نیز از این امر مستثنی نیستند. با بررسی های انجام شده در بخش هویت برند پاتن جامه، مواردی آشکار شد که در زیر به آن اشاره می گردد:

      با مراجعه به برخی از شعبات برند پاتن جامه، عدم هماهنگی و یکپارچگی در چینش محصولات، دکوراسیون فروشگاه ها، برخورد پرسنل، عدم جوری و تنوع محصولات به چشم می خورد، چنان که هر فروشگاه حکومتی خودمختار است و مدیر آن فروشگاه بنا به سلیقه شخصی و تجارب خود آن کسب و کار را اداره می نماید. چنین است که عدم یکپارچگی میان شعبات برند پاتن جامه موجب مخدوش شدن تصویر این برند در ذهن مخاطب می شود.

  برند پاتن جامهتحلیل برند پاتن جامه

   برای مطالعه ادامه تحلیل کلیک نمایید.

  کارشناس تحلیلگر : ژیلا مقدم

  منبع: گروه تخصصی برندتک
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.