• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » دستغیب:سلیقه سیاسی وزرای پیشنهادی برای قاطبه نمایندگان مهم نیست
  کد خبر : 1835563

  دستغیب:سلیقه سیاسی وزرای پیشنهادی برای قاطبه نمایندگان مهم نیست

  دستغیب:سلیقه سیاسی وزرای پیشنهادی برای قاطبه نمایندگان مهم نیستReviewed by Aryan♥ on Aug 15Rating: نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد که سلیقه سیاسی وزرای پیشنهادی برای قاطبه نمایندگان مجلس جهت رای اعتماد مهم نیست.   احمدرضا دستغیب  با تاکید بر اینکه تمام سلایق سیاسی درون نظام محترم است، گفت: افراد با سلایق سیاسی…

  دستغیب:سلیقه سیاسی وزرای پیشنهادی برای قاطبه نمایندگان مهم نیستReviewed by Aryan♥ on Aug 15Rating:

  نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تاکید کرد که سلیقه سیاسی وزرای پیشنهادی برای قاطبه نمایندگان مجلس جهت رای اعتماد مهم نیست.

   

  احمدرضا دستغیب  با تاکید بر اینکه تمام سلایق سیاسی درون نظام محترم است، گفت: افراد با سلایق سیاسی که درون نظام فعالیت می‌کنند برای ما محترم هستند آنچه برای ما اهمیت دارد، قانونمند بودن است و اگر برای نمایندگان محرز شود که وزیری از بی‌قانونی حمایت می‌کند طبیعتا در مورد او تامل می‌کنند.

   

  وی همچنین با تاکید بر اینکه نمایندگان در بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی و رای اعتماد تحت تاثیر فضاسازی رسانه‌ای و سفارش‌ها قرار نمی‌گیرند گفت: نمایندگان در شرایطی هستند که سفارش‌ها و فضاسازی رسانه‌ای تاثیری بر روی آنها نخواهد داشت.

   

  نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ادامه داد: زمانی که مطلب مهمی در مجلس در مورد وزرا مطرح می‌شود، تمام مجلس ساکت می‌شوند که این سکوت مجلس معنادار است یعنی زمانی که موافق، مخالف و وزیر توضیحات را مطرح می‌کند در مقاطعی مجلس سکوت می‌کند که این به معنای نهایت دقت نمایندگان برای بررسی صلاحیت هیات دولت است.

   

  دستغیب خاطرنشان کرد: بر این اساس تا آخرین لحظه دفاعیه دولت نمی‌توان گفت که شخص یا اشخاصی ممکن است از مجلس رای اعتماد کسب نکند. ضمن آنکه هرچه فشارها چه مثبت و چه منفی بیشتر شود تاثیر معکوسی بر روی نمایندگان خواهد داشت.

   

  وی در ادامه داشتن تدبیر، تعهد، مومن و ولایی بودن، میزان وفاداری به قانون اساسی و قانونمنداری، تطابق با شعارهای دولت به خصوص بحث اعتدال، داشتن توان مدیریتی و کارآزمودگی را به عنوان مهمترین مولفه‌ها و اولویت‌ها برای دادن رای اعتماد به وزرای پیشنهادی عنوان کرد.

  منبع: خبرگزاری ایسنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.