• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » تلاش برخی از اصولگرایان برای کسب حداقل رای اعتماد مجلس توسط کابینه روحانی
  کد خبر : 1835524

  تلاش برخی از اصولگرایان برای کسب حداقل رای اعتماد مجلس توسط کابینه روحانی

  تلاش برخی از اصولگرایان برای کسب حداقل رای اعتماد مجلس توسط کابینه روحانیReviewed by Aryan♥ on Aug 15Rating: نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرمقاله یکی از روزنامه های اصلاح طلب به قلم ترکان گفت: در مجلس روابط بسیار نزدیکی میان اکثر نمایندگان و کابینه پیشنهادی دولت یازدهم وجود دارد اما مصاحبه…

  تلاش برخی از اصولگرایان برای کسب حداقل رای اعتماد مجلس توسط کابینه روحانیReviewed by Aryan♥ on Aug 15Rating:
  نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرمقاله یکی از روزنامه های اصلاح طلب به قلم ترکان گفت: در مجلس روابط بسیار نزدیکی میان اکثر نمایندگان و کابینه پیشنهادی دولت یازدهم وجود دارد اما مصاحبه بعضی شخصیت های اصلاح طلب به ضرر روند ایجاد اعتماد عمیق میان مجلس و دولت در آینده است.
   

  عابد فتاحی ضمن انتقاد از اظهارات یکی از اصلاح طلبان در مطبوعات در آستانه رای اعتماد، گفت: با توجه به این که ما در شرایط حساس و تاریخی قرار داریم معتقدیم دولت اعتدال گرای روحانی راه و محور مشترک میان اصولگرایان معتدل و اصلاح طلبان معتدل است.

  نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در مجلس روابط بسیار نزدیکی میان اکثر نمایندگان و کابینه پیشنهادی دولت یازدهم وجود دارد اما مصاحبه بعضی شخصیت های اصلاح طلب به ضرر روند ایجاد اعتماد عمیق میان مجلس و دولت در آینده است.

  این نماینده اصلاح طلب مجلس اضافه کرد: هرگونه جوسازی های داخلی مانع از این است که دولت نوپای یازدهم بتواند با اعتماد، وحدت و همدلی به مشکلات مردم رسیدگی کند.

  وی تصریح کرد: بحث هایی که در مطبوعات از سوی یکی از اصلاح‌طلبان به چاپ رسیده موجب تشویش اذهان برخی از نمایندگان اصولگرای مجلس شده و نشانه ها حاکی از آن است که برخی از نمایندگان تلاش دارند تا وزرا را با حداقل آرا به وزارتخانه های شان بدرقه کنند.

  این نماینده اصلاح‌طلب ادامه دارد: همزمان بحث‌هایی هم وجود دارد که 2 الی 4 نفر از وزرا رای اعتماد نیاورند ولی ما نمایندگان مستقل و اصلاح طلب برای اینکه تمامی کابینه بتواند از این مرحله عبور کند فعالیت می کنیم.

   

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.