• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » جنگ با اسرائیل از تنشهای سیاسی آسانتر است
  کد خبر : 1835314

  جنگ با اسرائیل از تنشهای سیاسی آسانتر است

  جنگ با اسرائیل از تنشهای سیاسی آسانتر استReviewed by Aryan♥ on Aug 14Rating: امروز چهارشنبه مصادف با 13 آگوست 2006 سالروز پیروزی مقاومت لبنان بر رژیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه است، که روزنامه السفیر به همین مناسب گفتگویی با سید حسن نصرالله منتشر کرده است.  روزنامه لبنانی السفیر امروز چهارشنبه که مصادف با هفتمین…

  جنگ با اسرائیل از تنشهای سیاسی آسانتر استReviewed by Aryan♥ on Aug 14Rating:
  امروز چهارشنبه مصادف با 13 آگوست 2006 سالروز پیروزی مقاومت لبنان بر رژیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه است، که روزنامه السفیر به همین مناسب گفتگویی با سید حسن نصرالله منتشر کرده است.

   روزنامه لبنانی السفیر امروز چهارشنبه که مصادف با هفتمین سالگرد پیروزی مقاومت لبنان در جنگ 33 روزه با رژیم صهیونیستی است، گفتگویی با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را منتشر کرده است.

  بنابر این گزارش، خبرنگار السفیر به تازگی در دیداری که با سید حسن نصرالله داشته از علت سپیدی موها و محاسن وی پرسیده است. دبیرکل حزب الله لبنان در پاسخ به این سوال در حالی که لبخندی بر لبانش جاری شده بود، اظهار داشت: وقایع داخل لبنان مرا پیر کرده است، جنگ با اسرائیلی ها از تنشهای سیاسی در داخل لبنان ساده تر است.

  وی در ادامه تاکید کرد: در نبرد با اسرائیلیها هدف و تاکتیکها و تسلیحات مورد استفاده شما در میدان جنگ آشکار است. اما در داخل لبنان که درک آن بسیار دشوار است دشواریهای متعددی وجود دارد.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.