• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » ربیعی گلوگاه‌های فساد را شناسایی کرده است
  کد خبر : 1835234

  ربیعی گلوگاه‌های فساد را شناسایی کرده است

  ربیعی گلوگاه‌های فساد را شناسایی کرده استReviewed by Aryan♥ on Aug 14Rating: نماینده مردم گچساران به عنوان موافق وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: ربیعی گلوگاه‌های فساد را در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی کرده و می تواند جلوی آن را بگیرد.    غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران به عنوان…

  ربیعی گلوگاه‌های فساد را شناسایی کرده استReviewed by Aryan♥ on Aug 14Rating:
  نماینده مردم گچساران به عنوان موافق وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: ربیعی گلوگاه‌های فساد را در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی کرده و می تواند جلوی آن را بگیرد.
   

   غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران به عنوان یکی دیگر از موافقان وزیر پیشنهادی تعاون کار و رفاه اجتماعی در نطق خود در جلسه امروز چهارشنبه مجلس که به بررسی کابینه یازدهم اختصاص دارد، اظهار داشت: به عنوان یک کارشناس وقتی ابتدا متوجه شدم که آقای ربیعی برای این وزارتخانه مطرح است از دید کارشناسی موافق نبودم اما وقتی وی را دیدم و چند جلسه در کمیسیون با هم داشتیم، احساس کردم وی توانمندی این کار را دارد.

  نماینده مردم گچساران در مجلس در ادامه افزود: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از سه جزء تشکیل شده است. وزیر مربوطه نباید نگاه اقتصادی و اجتماعی صرف داشته باشد.

  تاجگردون گفت: راه حل تحقق اهداف اصول 23، 43 و 44 قانون اساسی در این وزارتخانه با یک نگاه استراتژیک انجام می گیرد و ربیعی می تواند با این نگاه و همچنین مطالعه و پژوهش های خود در این وزارتخانه موفق باشد.

  نماینده موافق وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: در جلسه کمیسیون، آقای ربیعی حرف جالبی را در خصوص وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی زد. ربیعی گفت: این مجموعه مانند یک کشتی است و کسی نمی تواند از آن خارج شود. صندوق ها در این وزارتخانه صندوق بین نسلی است و نمی توان یک نگاه غیراستراتژیک به آن داشت.

  معاون سازمان برنامه و بودجه دولت اصلاحات خاطر نشان کرد: زمانی که در سازمان برنامه و بودجه بودیم می گفتیم وزارت تعاون یک سازمان برنامه دیگر است چرا که این وزارتخانه دو اثر منفی و مثبت می تواند داشته باشد؛ اثر مثبت اینکه می تواند موجب ارتقای رفاه کشور شود و اثر منفی اینکه اگر نگاه خوبی به این وزارتخانه نداشته باشیم، موجب فساد خواهد شد.

  وی با بیان اینکه هر گاه در مورد این وزارتخانه صحبت می شود شرکت شستا در ذهنمان پدید می آید، افزود: ربیعی گلوگاه های فساد را شناسایی کرده و می تواند از فساد در این وزارتخانه جلوگیری کند.

  تاجگردوندر پایان گفت: اگر ما به دنبال دولت رفاه هستیم باید نگاه استراتژیک داشته باشیم و اگر یک فرد کاملا سیاسی برای این وزارتخانه انتخاب می شد هیچ وقت از وی دفاع نمی کردیم.

   

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.