• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار , سیاسی » خانه سینما را باز می‌کنم
  کد خبر : 1835139

  خانه سینما را باز می‌کنم

  خانه سینما را باز می‌کنمReviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating: وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تاکید بر اهمیت خانه سینما گفت: در صورت کسب رای اعتماد از مجلس تلاش خواهم کرد در اولین فرصت مشکلات موجود پیرامون فعالیت خانه سینما را بررسی و شرایط قانونی را برای بازگشایی آن فراهم کنم.   به…

  خانه سینما را باز می‌کنمReviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating:
  وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تاکید بر اهمیت خانه سینما گفت: در صورت کسب رای اعتماد از مجلس تلاش خواهم کرد در اولین فرصت مشکلات موجود پیرامون فعالیت خانه سینما را بررسی و شرایط قانونی را برای بازگشایی آن فراهم کنم.
   

  به گزارش خبرگزاری مهر، علی جنتی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت درباره مشکلات ایجاد شده برای خانه سینما بیان کرد: خانه سینما مرکزی برای تجمع اهل سینما است و تعداد قابل توجهی از سینماگران با صنوف مختلف در این محل جمع شده و مسایل صنفی خود را مطرح می‌کردند.

  وی با تاکید بر اینکه خانه سینما جایگاهی است که باید تقویت شود، ادامه داد: متاسفانه در گذشته مسایلی برای فعالیت خانه سینما به وجود آمده که منجر به بسته شدن این مرکز و دلخوری و نگرانی بسیاری از سینماگران شده است. به طور حتم سیاست و رویکرد من به گونه‌ای خواهد بود تا در اولین فرصت مسایل و مشکلات به وجود آمده پیرامون خانه سینما را بررسی و شرایط قانونی را برای فعالیت مجدد آن فراهم خواهم کرد.

  جنتی با تاکید بر اینکه خانه سینما برای سینماگران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، افزود: در واقع خانه سینما محلی است تا سینماگران بتوانند مسایل مربوط به صنف خود را پیگیری کنند و بدیهی است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همه تلاش خود را در جهت حمایت از آن به کار می‌گیرد.

  این وزیر پیشنهادی کابینه یازدهم، درباره نحوه بگارگیری مدیران در معاونت‌های مختلف وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: اصولا رویکرد من در مقابل تمام  بخش‌ها و معاونت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آن است که ارزیابی کلی از توانایی‌های مدیریتی در بخش‌های مختلف داشته باشم. اگر مدیران معاونت‌ها از توانایی مدیریتی برخوردار نبودند یا نتوانستند خود را با سیاست‌های دولت جدید تطبیق دهند قطعا افراد دیگری جایگزین آنها خواهند شد اما در غیر این صورت از مدیران قبلی برای پست‌های معاونت استفاده خواهم کرد.

  وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان درباره نگاه خود نسبت به مشکلات خبرنگاران و تهیه وام مسکن آنها اظهار کرد: من کم و بیش با مشکلات خبرنگاران آشنا هستم و لازم است تمام توان خود را به کار گیرم تا از برخی دغدغه‌های این افراد از جمله معیشت و رفع مشکلات بیمه‌ای آنها کم کنم که البته این مهم نیز همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط را می‌طلبد.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.