• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » نقوی: نجفی با توجه به دفاعیات رای می‌آورد
  کد خبر : 1835123

  نقوی: نجفی با توجه به دفاعیات رای می‌آورد

  نقوی: نجفی با توجه به دفاعیات رای می‌آوردReviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating: عضو فراکسیون رهروان معتقد است با توجه به دفاعیات نجفی وی رای خوبی از نمایندگان اخذ کند؛ این در حالی است که عضو کمیسیون آموزش مجلس بر خلاف این اعتقاد می گوید: نجفی حتی بعد از دفاع از خود نتوانست اجماعی در…

  نقوی: نجفی با توجه به دفاعیات رای می‌آوردReviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating:
  عضو فراکسیون رهروان معتقد است با توجه به دفاعیات نجفی وی رای خوبی از نمایندگان اخذ کند؛ این در حالی است که عضو کمیسیون آموزش مجلس بر خلاف این اعتقاد می گوید: نجفی حتی بعد از دفاع از خود نتوانست اجماعی در بین نمایندگان برای رای اعتماد کسب کند و اعضای کمیسیون آموزش هم مدافع وی نخواهند بود.
   

  عباس مقتدایی عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با اشاره به اظهارات موافقان و مخالفان وزیر آموزش و پرورش و دفاعیات وی در جلسه علنی امروز اظهار داشت: با توجه به صحبت های آقای نجفی، وی همچنین موفق نشده اجماعی بین نمایندگان برای کسب رای اعتماد حاصل کند.

  وی در ادامه افزود: ابهاماتی که در عملکرد سیاسی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در صحن علنی مجلس مطرح شده است بر بخش های فنی سایه افکنده و به نظر می رسد که نجفی کار سختی را برای کسب رای اعتماد از مجلس خواهد داشت.

  مقتدایی در پاسخ به این سئوال که آیا کمیسیون آموزش برای استماع اظهارات نجفی به وی وقت نداده است، گفت: کمیسیون آموزش قبلا به وی وقت داده بود و در آن جلسه موضوعات سیاسی در خصوص عملکرد وی مطرح شد اما خود آقای نجفی از وقتی که در اختیارش قرار داده شده بود استفاده مفید نکرد و تقاضای جلسه دیگری کرد تا موضوعات سیاسی را در آن جلسه مطرح کند اما به دلیل فرصت محدود کمیسیون این جلسه تشکیل نشد.

  عضو کمیسیون آموزش مجلس در پاسخ به این سئوال که نظر اعضای کمیسیون آموزش در خصوص وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش چیست، اظهار داشت: ارزیابی من این است که اعضای کمیسیون آموزش مدافع آقای نجفی نیستند.

  نجفی رای می‌آورد؛ حرف و حدیث هایی در مورد میلی منفرد وجود دارد

  سید حسین نقوی حسینی عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با اشاره به اینکه احتمالاً رای اعتماد به وزرا به روز پنجشنبه کشیده می شود، گفت: قرار است بعدازظهر روز چهارشنبه اگر فرصتی فراهم شود مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت تشکیل جلسه دهد.

  نماینده مردم ورامین خاطرنشان کرد: بعید است این که دو فراکسیون رهروان و فراکسیون اصولگرایان مجلس بخواهند در مورد رای اعتماد به وزیران به جمع بندی برسند و اعلام کنند که به چه کسی را می دهند یا نمی دهند چون دیدگاه های متفاوتی در مجلس وجود دارد و سعی هر دو فراکسیون بیشتر در حمایت از دولت و تشکیل یک کابینه جامع  است.

  وی با  اشاره به دفاعیات وزیر آموزش و پرورش پیشنهادی در صحن علنی مجلس و صحبت های مخالفان و موافقان وی در روز گذشته گفت:  فکر می کنم آقای نجفی رای خوبی در مجلس خواهد آورد.

  عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت در پاسخ به این سوال که آیا به نظر شما وزیر علوم می تواند از مجلس رای اعتماد بگیرد گفت: هنوز وضعیت وزیر پیشنهادی علوم در صحن علنی بررسی نشده است ولی حرف و حدیث هایی در مورد وی وجود دارد.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.