• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی , سیاسی » توصیه حسینی به وزیر اقتصاد دولت یازده
  کد خبر : 1834994

  توصیه حسینی به وزیر اقتصاد دولت یازده

  توصیه حسینی به وزیر اقتصاد دولت یازدهReviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating: وزیر امور اقتصادی و دارایی در بیان توصیه خود به وزیر اقتصاد دولت یازدهم گفت: نوع مسائل و موضوعات اقتصاد ایران به گونه ای است که برنامه‌های حل آنها آثار فراگیر دارد، بنابراین برنامه های اصلاح ساختار در اقتصاد ایران باید با بافت…

  توصیه حسینی به وزیر اقتصاد دولت یازدهReviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating:
  وزیر امور اقتصادی و دارایی در بیان توصیه خود به وزیر اقتصاد دولت یازدهم گفت: نوع مسائل و موضوعات اقتصاد ایران به گونه ای است که برنامه‌های حل آنها آثار فراگیر دارد، بنابراین برنامه های اصلاح ساختار در اقتصاد ایران باید با بافت اجتماعی و پذیرش مردم پیوند بخورد و لازم است که بر روی پذیرش اجتماعی مردم کار شود.
   

   سید شمس الدین شب گذشته در آخرین دیدار خود با خبرنگاران در بیان توصیه خود به وزیر اقتصاد بعدی گفت: تجربه گرانی را در این مدت بدست آورده ام که آن را به وزیر بعدی منتقل می کنم و آن این است که نوع مسائل و موضوعات اقتصاد ایران به گونه ای است که برنامه های حل آنها آثار فراگیر دارد.

  وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه هدفمندی یارانه ها از جمله این مسائل است که با اقشار و آحاد مختلف مردم پیوند خورده است، افزود: هیچ برنامه ای کامل نیست اما می تواند موثر واقع شود.

  وی ادامه داد: برنامه های اصلاح ساختار در اقتصاد ایران باید با بافت اجتماعی و پذیرش مردم پیوند بخورد. و این موضوع فصل مشترک وزیر اقتصاد با رسانه است.

  حسینی یک درخواست و پیشنهاد به اعضای رسانه مطرح کرد و گفت: این موضوع را با وزیر اقتصاد بعدی نیز در میان گذاشته ام و آن این است که باید بر روی پذیرش اجتماعی مردم کار کرد. 

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.