• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » ابهامات بر روی وزرای علوم، آموزش و پرورش.
  کد خبر : 1834981

  ابهامات بر روی وزرای علوم، آموزش و پرورش.

  ابهامات بر روی وزرای علوم، آموزش و پرورش.Reviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating: عضو هیات رئیسه ملجس شورای اسلامی اظهار داشت: اکثریت نمایندگان مجلس بر روی وزیران علوم، آموزش و پرورش و نفت ابهام دارند.   حسین سبحانی نیا عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، با اشاره به جلسه…

  ابهامات بر روی وزرای علوم، آموزش و پرورش.Reviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating:
  عضو هیات رئیسه ملجس شورای اسلامی اظهار داشت: اکثریت نمایندگان مجلس بر روی وزیران علوم، آموزش و پرورش و نفت ابهام دارند.
   

  حسین سبحانی نیا عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، با اشاره به جلسه رای اعتماد روز گذشته گفت: بحثهایی که در صحن مطرح شد به جز برخی تعارضات و نکات تقابلی که بین افراد صورت گرفت در کل خوب و لازم بود.

  وی افزود: در مجموع بین اعضای دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت ابهاماتی در خصوص وزرای علوم و آموزش و پرورش و همچنین نفت وجود دارد.

  وی خاطرنشان کرد: تلاش ما در فراکسیون رهروان ولایت این است که اکثریت وزیران کابینه رای بیاورند چرا که بازتاب این کار مجلس امیدواری را در دل مردم بیشتر تقویت می کند و حمایت مجلس از رئیس جمهور می تواند به وی در عرصه های بین المللی کمک کند

  عضو هیات رئیسه مجلس گفت: نگاه فراکسیون رهروان ولایت به دولت نگاه مثبت و تعاملی است.

  وی با اشاره به جلسات شورای مرکزی رهروان ولایت که تا روز رای اعتماد هر صبح برگزار می شود گفت: قرار است در این جلسات به یک جمع بندی در خصوص رای اعتماد به وزیران برسیم اما هنوز مشخص نشده است که جمع بندی این جلسات اعلام شود یا خیر.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.