• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » سهم ناطق و آملی لاریجانی و عبدالله نوری در کابینه
  کد خبر : 1834886

  سهم ناطق و آملی لاریجانی و عبدالله نوری در کابینه

  سهم ناطق و آملی لاریجانی و عبدالله نوری در کابینهReviewed by Aryan♥ on Aug 12Rating: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان این که کابینه یازدهم شبیه شرکت سهامی خاص است، گفت: به نظر می رسد در این کابینه سهم اشخاص مشخص شده است یعنی آقای آخوندی سهم حجت الاسلام ناطق نوری، حجت الاسلام پورمحمدی…

  سهم ناطق و آملی لاریجانی و عبدالله نوری در کابینهReviewed by Aryan♥ on Aug 12Rating:
  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان این که کابینه یازدهم شبیه شرکت سهامی خاص است، گفت: به نظر می رسد در این کابینه سهم اشخاص مشخص شده است یعنی آقای آخوندی سهم حجت الاسلام ناطق نوری، حجت الاسلام پورمحمدی سهم آیت الله آملی و آقای مهندس حجتی نیز سهم حجت الاسلام عبدالله نوری است.
   

   احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان به عنوان یکی از مخالفان کلیت کابینه دولت یازدهم اظهار داشت: مخالفت من به دور از حب و بغض است و مخالفت با کلیت کابینه به این معنا نیست که افراد شایسته ای در کابینه وجود ندارند بلکه وزرای پیشنهادی محترم هستند و قابل رای دادن.

  عضو کمیسیون امنیت ملی افزود: در نقد کابینه آقای روحانی به این مساله می رسیم که کابینه ایشان به یک شرکت سهامی خاص شبیه است نه یک شرکت سهامی عام چرا که با یک تحلیل محتوا متوجه شدم افراد در این کابینه سهم گرفته اند. برای مثال باید بگویم که آقای آخوندی  سهم حجت الاسلام  ناطق نوری، حجت الاسلام پورمحمدی سهم آیت الله آملی و آقای مهندس حجتی نیز سهم حجت الاسلام  عبدالله نوری است.

  وی اظهار داشت: این چه پیوندی است که در آینده می خواهد دولت شما را در آینده متحد نگه دارد، دولتی که به نام امید و تدبیر نام گرفته است باید دولتی شفاف و روشن باشد، دولتی که باید شیشه ای باشد و از پشت آن همه چیز را مشاهده کرد اما آقای روحانی دولت شما دولت کارگزار شماره 2 است. همین دولتی که نتیجه و معدل و حاصل آن منتج به دولت احمدی نژاد شد که شما بالاترین نقدها را به آن وارد کردید و آیا فکر نمی کند که دولت شما در 4 سال آینده همین مسیر را طی نماید.

  بخشایش خاطرنشان کرد: در دولت هاشمی و خاتمی ما 500  نخبه داشتیم و چرخش نخبگی ندیدیم و امروز شما از همان نخبگان استفاده می کنید، پس نسل سوم و چهارم کجای کار هستند و کی می توانند  اینها وارد جامعه شوند. آیا نباید جوانگرایی در دولت شما سهم داشته باشد؟

  وی با اشاره به این ضرب المثل که می گوید “جهان باتجربه پیران و همت جوانان مدیریت می شود” گفت: متوسط سن این دولت 62 سال است و به نظر می رسد که این دولت، دولت سالمندان است.

  نماینده مردم  اردستان اظهار داشت: شما در برنامه های خود سیاست اصل 44 را در نظر گرفتید و تعاون را فراموش کردید و بخش تعاون را در نظر نگرفتید.

   

  منبع: خبر گزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.