• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آیت الله بهجت به احمدی نژاد چه گفت ؟
  کد خبر : 1834576

  آیت الله بهجت به احمدی نژاد چه گفت ؟

  آیت الله بهجت به احمدی نژاد چه گفت ؟Reviewed by Aryan on Aug 8Rating: محمد صدر معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه در دوران اصلاحات در بررسی رویکرد سیاست خارجی دولت احمدی نژاد به انتقاد از دولت نهم و دهم پرداخت. به گزارش شفاف، وی نتیجه طرح مسائلی مانند هولوکاست را در راستای منافع…

  آیت الله بهجت به احمدی نژاد چه گفت ؟Reviewed by Aryan on Aug 8Rating:

  ایت الله بهجت

  محمد صدر معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه در دوران اصلاحات در بررسی رویکرد سیاست خارجی دولت احمدی نژاد به انتقاد از دولت نهم و دهم پرداخت.

  به گزارش شفاف، وی نتیجه طرح مسائلی مانند هولوکاست را در راستای منافع اسرائیل دانست و گفت: «هیچ رژیمی به اندازه اسرائیل از طرح هولوکاست سود نبرد». 
   
  صدر با انتقاد از هشت سفر احمدی نژاد به نیویورک گفت: «ایشان در سازمان ملل دعای فرج می خوانند و بعد راجع به امام زمان بحث می کنند». وی با اشاره به طرح موضوع هاله نور بعد از سفر نیویورک در دیدار با آیت الله جوادی آملی گفت: آقای احمدی نژاد می خواهد به دیدن آیت الله بهجت برود، آیت الله بهجت که مرجع سیاسی نبودند و یک انسان عرفانی و اخلاقی بودند، آقای احمدی نژاد را نمی پذیرند و این ملاقات انجام نمی شود، در تماسی با آیت الله بهجت می گوید:«می خواستم آقا را ببینم». اشان می گویند:«وقت ندارند». می گوید:«پیامی برای ایشان دارم». پسر آقای بهجت می گویند بفرمایید؛ می گوید:«به ایشان بگویید که من رفتم در سازمان ملل سخنرانی کردم و دوازده بار اسم امام زمان را بردم و نام امام زمان را در آنجا مطرح کردم».
   
  صدر در ادامه گفت:«آیت الله بهجت به پسرشان می گویند که به آقای احمدی نژاد بگویید شما که آنجا رفتید کاش مسائلی را مطرح می کردید که مشکلی از مشکلات ملت ایران را حل کند، طرح این قضایا مشکلی را حل نمی کند».
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • علیرضا

   (جمعیت انصار حزب الله شیراز)
   شما چرا خبر کذب مخابره می کنید؟آیت الله بهجت همیشه موافق مطرح کردن مسایلی مانند هولوکاست به عنوان دروغی بزرگ در مجامع بین المللی بودند.شما این خبر را از قول کسی نقل کردید که خود در دوره اصلاحات نام خوبی نداشت. و فرزند آیت الله بهجت هم این خبر رو کذب دونستند.ازهمه مهمتر مقام معظم رهبری فرمودند یکی از نقاط قوت دولت آقای احمدی نژاد مطرح کردن هولوکاست به عنوان دروغی بزرگ در مجامع بین اللملی است.شما که دیگر از مقام معظم رهبری بیشتر نمی فهمید.
   خواهشا این خبر رو از سایت بردارید وگرنه ناچارا آدرس این صفحه رو به سازمان جرایم رایانه ای و فضای مجازی گزارش میدم جهت فیلترینگ

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.