• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » استخدام » استخدام باندی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
  کد خبر : 1834477

  استخدام باندی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

  استخدام باندی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعاتReviewed by Aryan on Aug 8Rating:   بر اساس گزارش های رسیده از شرکت کنندگان  در این آزمون بسیاری از افراد پذیرفته شده در این آزمون از نزدیکان جریان انحرافی (…… ) و با سنین بالا هستند .به گزارش بولتن نیوز، این گزارش می افزاید با بسیاری از…

  استخدام باندی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعاتReviewed by Aryan on Aug 8Rating:

   استخدام

  بر اساس گزارش های رسیده از شرکت کنندگان  در این آزمون بسیاری از افراد پذیرفته شده در این آزمون از نزدیکان جریان انحرافی (…… ) و با سنین بالا هستند .
  به گزارش بولتن نیوز، این گزارش می افزاید با بسیاری از پذیرفته شدگان تنها چند روز قبل از برگزاری این آزمون قرارداد همکاری بسته شده تا شرایط استخدامی آنان فراهم شود.
  این در حالی است که بسیاری از کارمندان قراردادی این وزارتخانه بعد از یک دهه در انتظار جذب از طریق آزمون و با رعایت عدالت هستند.
  باند بازی و خویشاوند سالاری در این آزمون به حدی بوده که مسوولان این وزارتخانه به صورت عجولانه و بدون هماهنگی و اعلام عمومی تصمیم و اقدام به برگزاری این آزمون کردند.
  “م- ص” یکی از کارمندان قرار دادی این وزارتخانه با ابراز تاسف از نحوه برگزاری این آزمون به خبرنگار ما گفت : از دولت آقای دکتر روحانی درخواست داریم تا با ورود به این قضیه از ناعدالتی به وجود آمده جلوگیری کنند.
  “د- ه ” یکی دیگر از شرکت کنندگان در این آزمون که مدت 6 سال سابقه فعالیت در این وزارت خانه به صورت قراردادی دارد نیز گفت : برای شرکت کنندگان در این آزمون جالب بود که افرادی با سنین بالای 40 در این آزمون شرکت کرده و ادعا می کردند که در وزارتخانه به صورت قراردادی فعالیت می کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.