• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد خود را بازنشسته کرد
  کد خبر : 1834362

  رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد خود را بازنشسته کرد

  رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد خود را بازنشسته کردReviewed by Aryan on Aug 7Rating:   محمدرضا رحیمی، معاون اول احمدی‌نژاد اخیراً درخواست بازنشستگی کرده و در آخرین روز دولت، با این درخواستش هم موافقت شده است.   «انتخاب» در این باره نوشت: برخی ناظران سیاسی احتمال می‌دهند با فرض به جریان افتادن مجدد پرونده رحیمی در…

  رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد خود را بازنشسته کردReviewed by Aryan on Aug 7Rating:
  رحیمی
   
  محمدرضا رحیمی، معاون اول احمدی‌نژاد اخیراً درخواست بازنشستگی کرده و در آخرین روز دولت، با این درخواستش هم موافقت شده است.
   
  «انتخاب» در این باره نوشت: برخی ناظران سیاسی احتمال می‌دهند با فرض به جریان افتادن مجدد پرونده رحیمی در دستگاه قضایی، گرفتن حکم بازنشستگی تدبیری در مقابل حکم احتمالی ممنوعیت تصدی خدمات دولتی و بی‌اثر نمودن صدور حکم قضایی برای رحیمی باشد.
   
  پیش از این، پورمحمدی گفته بود که «پرونده رحیمی بدون هیچ کم و کاست در سازمان بازرسی مورد بررسی قرار گرفته و به قوه قضائیه ارسال شده است. در مرحله بازپرسی هم تحقیق شده، مراحل بازرسی نهایی‌اش هم که در اختیار بنده و شعبه هم نیست، متوقف و به زمان دیگری موکول شده است، برای رعایت مصالحی که بنده هم قبول دارم.»
   
  علی مطهری نیز ضمن انتقاد از قوه قضاییه گفته بود: با گذشت حدود ۴ سال از پرونده معاون اول رئیس جمهور، هنوز نتیجه این پرونده مشخص نشده که این موضوع نقطه ضعفی برای قوه قضائیه محسوب می‌شود.
   
  در مورد یکی از پرونده‌های مفتوح رحیمی، روزنامه دولت در گزارشی، ضمن تایید پول گرفتن معاون اول کنونی رئیس جمهور از «ج.الف» متهم پرونده بیمه ، مدعی شد که محمدرضا رحیمی این پول‌ها را به نیابت از محمدرضا باهنر گرفته است.
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.