• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » یک کیلو مرغ 6400 تومان نا قابل !
  کد خبر : 1834359

  یک کیلو مرغ 6400 تومان نا قابل !

  یک کیلو مرغ 6400 تومان نا قابل !Reviewed by Aryan on Aug 7Rating: حسین مقدم‌نیا در مورد وضعیت تأمین نهاده مرغداران و کمبودی که در این زمینه ایجاد شده بود، اظهار داشت: در حال حاضر هنوز مشکل تأمین نهاده حل نشده و حرف‌های زیادی زده می‌شود ولی هنوز در عمل کاری انجام نشده است. بر…

  یک کیلو مرغ 6400 تومان نا قابل !Reviewed by Aryan on Aug 7Rating:

  مرغ

  حسین مقدم‌نیا در مورد وضعیت تأمین نهاده مرغداران و کمبودی که در این زمینه ایجاد شده بود، اظهار داشت: در حال حاضر هنوز مشکل تأمین نهاده حل نشده و حرف‌های زیادی زده می‌شود ولی هنوز در عمل کاری انجام نشده است. بر همین اساس امروز عصر برای سومین بار به‌منظور بررسی این مسئله به کمیسیون کشاورزی می‌رویم.
   
  وی با بیان اینکه تاکنون دو جلسه دیگر هم در کمیسیون کشاورزی برای حل مسئله نهاده برگزار شده ولی هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است، گفت: در این جلسه علاوه بر ما، مسئولانی از شرکت پشتیبانی امور دام،‌ بانک مرکزی، وزارت جهاد کشاورزی و صنعت حضور دارند. باید دید نتیجه این جلسه چه می‌شود و آیا مشکل حل می‌شود و یا همچنان باید منتظر ماند.
   
  رئیس اتحادیه تولید کنندگان مرغ ادامه داد:‌ یکی از مسائلی که در این شرایط موجب نگرانی شده افزایش قیمت نهاده و معطل بودن فروشندگان آن برای مشخص شدن وضعیت است و این مسائل باعث افزایش قیمت مرغ زنده به ۴۸۰۰ تومان شده است.
   
  وی در پایان بیان کرد: با توجه به افزایش قیمت نهاده و کمبودی که در بازار وجود دارد، قیمت مرغ برای مصرف کننده نیز به ۶۴۰۰ الی ۶۵۰۰ تومان افزایش یافته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.