• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تراکتور 4 – ذوب آهن 2 / جادوگر سرانجام گل زد
  کد خبر : 1834323

  تراکتور 4 – ذوب آهن 2 / جادوگر سرانجام گل زد

  تراکتور 4 – ذوب آهن 2 / جادوگر سرانجام گل زد Reviewed by Aryan on Aug 7Rating: جادوگر وکریم انصاریفر در چهار دقیقه زمان تلف شده مسابقه کامپیوتر هنگ شده تراکتورسازی را بازسازی کردند واولین برد تیمشان را در نصف جهان جشن گرفتند هفته سوم رقابتهای لیگ برتر ورزشگاه : فولادشهر تماشاگر : داور :محمدرضا اکبریان کمکها :…

  تراکتور 4 - ذوب آهن 2 / جادوگر سرانجام گل زد Reviewed by Aryan on Aug 7Rating:

  تراکتورسازی

  جادوگر وکریم انصاریفر در چهار دقیقه زمان تلف شده مسابقه کامپیوتر هنگ شده تراکتورسازی را بازسازی کردند واولین برد تیمشان را در نصف جهان جشن گرفتند

  هفته سوم رقابتهای لیگ برتر 
  ورزشگاه : فولادشهر 
  تماشاگر : 
  داور :محمدرضا اکبریان
  کمکها : رضا سخندان ، حمزه علی سلیمی
  اخطار : سپهر حیدری (22) هادی تامینی (75)ذوب آهن ،مهدی کیانی (28) محمد ابراهیمی (72)حبیب گردانی (82)تراکتورسازی 
  اخراج :
  گلها : محسن ربیع خواه، محمد ابراهیمی،علی کریمی ، کریم انصاری فر  (تراکتورسازی )
  سپهر حیدری ، مهدی رجب زاده (ذوب اهن )
  ذوب اهن 
  کاسپاروف ، محمدصلصالی ، محسن مسلمان ، سپهر حیدری ، قاسم حدادی فر ، مهدی رجب زاده ، روح الله عرب ، اکبر ایمانی ، علیرضا محمد ، هادی تامینی ف مصطفی اکرامی
  سرمربی ؛ لوکا بوناچیچ
  تراکتور سازی
  حامد لک ، مرتضی اسدی ، محمد نصرتی ،حبیب گردانی ، علی کریمی ، محمد ایران پوریان ، مهدی کیانی ، فرشاد احمد زاده ، محسن ربیع خواه ، محمد ابراهیمی ، کریم انصاری فر
  سرمربی ؛ مجید جلالی
  شزح بازی
  دیدار ذوب اهن وتراکتور سازی در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر از انجایی برای تماشاگران این دو تیم مورد اهمیت قرار گرفت که انان در دو هفته ابتدایی لیگ نتوانستند در مصاف با رقبا پر فروغ ظاهر شوند .دو تیم به ترتیب با باخت هفته اول وتساوی هفته دوم در شرایطی به مصاف یکدیگر رفتند که بهترین خبر برای تیم تراکتورسازی و کلا اهالی فوتبال روند بهبودی مهدی کریمیان هافبک با اخلاق وباشخصیت تیم تراکتورسازی بودکه در اثر سانحه تصادف مدتی در کما بسر برد . 
  نیمه اول 
  از گردش توپ در میان ساقهای قرمز پوشان شهر تبریز پر مسلم بود که انان برای ثانیه های این مسابقه حساس برنامه دارند وبه هیچ وجهی بی گدار به آب نخواهند زد . در انسو لو کا بوناچیچ با تغییراتی در ترکیب تیم خود و اینکه محمد صلصالی را از قلب خط دفاعی یک خط جلوتر بکار گرفته بود به مصاف قرمز پوشان شهر تبریز رفت . تراکتوریها تمام توپهای خود را به علی کریمی می سپردند تا وی با پاسهای بی نقصش کریم انصاری فر و محمد ابراهیمی ملقب به اف 14 را در فضای باز مدافعان آشفته ذوب آهن صاحب موقعیت کند . همین ترفند سبب شد تا در دقیقه 18 انصاری فر با یک استارت سریع و در حالت تک به تک ربیع خواه را صاحب موقعیت کند که وی با یک بغل پا توانست دروازه گاسپاروف را فروبریزد . ذوبی ها که بد جوری شیرازه تیم خود را متلاشی می دیدند با این گل خیلی احساسی توپ را به گردش در آوردند و بدون هدف به جنگ رقیب با برنامه خود می رفتند تا اینکه دوباره کریم انصاری فر با انگیزه در قلب خط دفاعی ذوبی ها با یک نوک پا توپ را به ابراهیمی اف 14 واگذار کرد که وی قدر این پاس را نیک دانست وبا شوتی دقیق برای دومین مرتبه توپ را به تور دروازه سفید وسبز پوشان دوخت . دراین موقع لکوا تازه به فکر از هم گسیختگی دفاع آشفته تیم خود در آمد و قاسم حدادی فر خسته را از ترکیب خارج و میلاد زنید پور را به بازی فرا خواند تا خط هافبک متلاشی خود را ترمیم کند . 

  شرح گلها
  0-1تراکتورسازی ؛فرار کریم انصاری فر از تله آفساید گیری ذوی ها سبب شد تا پاس عرضی وی را محسن ربیع خواه با یک بغل پا وارد دروازه گاسپاروف کند .
  2-0 تراکتورسازی؛باز ههم کریم انصاری فر در قلب خط دفاعی ذوب آهن با نوک پا توپ را به محمد ابراهیمی سپرد که وی با چند قدم پیشروی انرا وارد دروازه کاسپاروف کرد .
  2-1 ذوب اهن ؛سانتر مهی رجب زاده از جناح چپ در داخل محوطه جریمه با ضربه سر سپهر حیدری در قعر دروازه حامد لک جای گرفت 
  2-2 ذوب آهن ؛ اینبار مهدی رجب زاده در قلب خط دفاعی تراکتور سازی جای گرفت وتوپ ارسالی از سمت چپ را وارد دروازه تراکتورسازی کرد 
  3-2 تراکتورسازی ؛ جادوگر در داخل محوطه جریمه از تجربه ونبوغ تکنیک فردی خود استفاده کرد وبا یک سرزدن به توپ مدافع روبروی خود را جا گذاشت وگل سوم تیمش را وارد دروازه کرد 
  4-2 تراکتورسازی ؛ کریم انصاری فرد از دفاع آشفته سمت چپ ذوب اهن نهایت استفاده را برد وبا یک فرار یک تنه وشوتی دقیق دروازه کاسپاروف را فروریخت 
  نیمه دوم 
  ذوبی ها برای جبران دو گل خورده نیمه دوم را توفانی آغاز کردند و با دوالی سه مهاجم به دروازه حامد لک یورش می بردند . ذوبی ها وقتی توانستند بنض بازی را به کناره ها ببرند موفق تر بودند .سفید وسبز پوشان با سانتر رجب زاده از چپ وضربه سر سپهر حیدری اولین گل خورده را جبران کردند تا با روحیه تر توپ را به گردش در آورند .بهمین خاطر انان دست از حملات خود بر نداشتند تا اینکه شوت سنگین زنید پور از فاصله 20 متری می توانستن دروازه لک را فرو بریزد که وی طی دوضرب انرا دفع کرد .ذوبی ها که شارژ روحی شده بودند اینبار با تیز هوشی مهاجم فرصت طلب خود که در قلب مدافعان تراکتور به حرکت در آمده بود توانستد گل دوم را وارد دروازه کنند وآب رفته به جوی را برای لوکا بوناچیچ برگردانند و باخت را با تساوی تاخت بزنند .

  در دقایق انتهایی مسابقه که داور مسابقه زمان انرا برای تماشاگران 4 دقیقه اعلام کرد ذوبی ها به یکباره نبض و کنترل بازی را به قرمز پوشان واگذار کردند . جادوگر با یک توپگیری عالی در داخل محوطه جریمه و جا گذاشتن مدافع رو درو توانست گل سوم تیمش را وارد دروازه ذوب اهن کند . شاگردان لوکا که انتظار چنین گلی را از تراکتورسازان نداشتند و مات ومبهوت علی کریمی را نگاه می کردند کریم انصاری فر از جناح راست دوباره پا به فرار گذاشت و از زاویه بسته دروازه گاسپاروف را فروریخت .  

  دقایق کلیدی
  64-شوت کاشته سهمگین زنید پور را لک در دوضربه دفع کرد 
  65- فرار وسانتر رجب زاده از سمت راست سبب شد تا دروازه بان تراکتورسازان انرا به کرنر بفرستد .
  81- محمد ابراهیمی از کمند مدافعان ذوب اهن گریخت وتوپ را به تیر عمودی دروازه زد .
  بهترین بازیکن 
  قطعا کریم انصاری فر مهاجم تراکتورسازان با دوپاس گل و به ثمر رساندن گل چهارم تیمش بهترین بازیکن میدان انتخاب شد . 
  اتفاق ویژه 
  مشکل اصلی ذوبی ها در لیگ سیزدهم افت بدنی انان از دقایق  70 به بعد مسابقااست . لوکا بوناچیچ مرد با تجربه ذوب اهن به هیچ وجهی زیر بار این مشکل نمی رود. بعضی از بازیکنان ذوب اهن که نمی خواهند نامشان فاش شوند اظهار می دارند لوکا در تمرینات با تمرینات پیش پا افتاده ومنسوخ شده حتی باکول کردن بازیکنان توسط یکدیگر شرایط افت بدنهای آسیب پذیر انها را در جریان مسابقات لیگ فراهم کرده و این درشرایطی است که رضا امینی‌زاد مربی بدنساز سابق ذوبی ها که یکی از ارکان موفقیتهای این تیم بشمار میرفت  بیرون گود نشسته است!

  حاشیه‌های بازی:

  *دو تیم در حالی به مصاف هم می‌رفتند که دو روز قبل از بازی مهدی کریمیان، بازیکن تراکتورسازی طی حادثه ای به کما رفت، او امروز با بهبود وضعیتش از بیمارستان مرخص شد اما شوک این حادثه هنوز پابرجا بود.
  * در اوایل بازی روی یک ضربه آزاد سپهر حیدری دروازه تراکتورسازی را باز کرد اما داور قبل از آن خطای حیدری را روی دروازه بان گرفته بود.
  * استقبال کم تماشاگران ذوب آهن و حمایت پرشور هواداران تراکتورسازی از نکات جالب این بازی بود.
  * ذوب آهن قبل از این دیدار نتوانسته بود گلی به ثمر برساند و تیم بدون گل زده لیگ سیزدهم بود.
  * ضعف مشهود ذوب آهن در خط دفاع روی دو گل خورده اول این تیم کاملاً مشخص بود و بوناچیچ باید فکری به حال دفاع تیمش بکند.
  * تماشاگران ذوب آهن پس از تعویض قاسم حدادی فر در نیمه نخست بازی به شدت او را هنگام تعویض و بعد از تعویض تشویق کردند تا طعنه ای به این تعویض عجیب لوکا بزنند.
  * اکبر ایمانی، هافبک ذوب آهن که به جای علی آبادی مصدوم بازی می‌کرد برای اولین بار در ترکیب فیکس ذوب آهن قرار می‌گرفت.
  * بازی نکردن اسماعیل فرهادی و میلاد زنیدپور از ابتدای بازی نکته جالب دیگری در خصوص ترکیب اولیه لوکا در این بازی بود.
  * کریم انصاری فرد با دو پاس گل و یک گل زده بهترین بازیکن زمین بود.
  * محمد ابراهیمی، پس از گل تراکتورسازی عدد ۷ را با دستان خود به تماشاگران نشان داد که به نشانه پیراهن شماره ۷ مهدی کریمیان بود.
  * علی کریمی در نیمه دوم افت کرد و کمتر در جریان بازی نقش آفرینی کرد هرچند در دقایق تلف شده بازی با استفاده از تجربه و شانس خوبش گل برتری تیمش را به ثمر رساند.
  * گل سپهر حیدری در نیمه دوم برای ذوب آهن اولین گل ذوب آهن در این فصل بود.
  * ذوب آهنی‌ها در دقایق تلف شده بازی روی اشتباه فاحش اکرامی گل خوردند، بازیکنی که سابقه بازی‌های زیادی را برای همین تیم تراکتورسازی داشت و به نوعی او برابر همبازیان سابقش سوتی بدی داد.
  * دو گل پیروزی پخش پایانی تراکتورسازی را علی کریمی و کریم انصاری فرد به ثمر رساندند که از بازیکنان سال گذشته پرسپولیس هستند.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.