• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » چین با 1 میلیارد جمعیت فقط 3 میلیون بیکار تحصیلکرده دارد !
  کد خبر : 1834299

  چین با 1 میلیارد جمعیت فقط 3 میلیون بیکار تحصیلکرده دارد !

  چین با 1 میلیارد جمعیت فقط 3 میلیون بیکار تحصیلکرده دارد !Reviewed by Aryan on Aug 6Rating: اداره تامین اجتماعی چین در گزارشی اعلام کرد: در سال جاری میلادی (2013) بیش از سه میلیون فارغ‌التحصیل این کشور با معضل بیکاری روبرو خواهند شد. وزارت منابع انسانی و تامین اجتماعی چین اعلام کرد: با فارغ‌التحصیلی هفت…

  چین با 1 میلیارد جمعیت فقط 3 میلیون بیکار تحصیلکرده دارد !Reviewed by Aryan on Aug 6Rating:

  چین

  اداره تامین اجتماعی چین در گزارشی اعلام کرد: در سال جاری میلادی (2013) بیش از سه میلیون فارغ‌التحصیل این کشور با معضل بیکاری روبرو خواهند شد.

  وزارت منابع انسانی و تامین اجتماعی چین اعلام کرد: با فارغ‌التحصیلی هفت میلیون دانشجو در سال جاری و اضافه شدن آنها به جمعیت دانشجویان بیکار سال گذشته، شمار فارغ‌التحصیلانی که تا پیش از ترک دانشگاه با معضل یافتن کار مواجه هستند از مرز سه میلیون نفر خواهد گذشت.

  به گزارش ایسنا به نقل از سایت چاینا، در این گزارش که با عنوان «گزارش 2012 اصلاحات تامین اجتماعی و توسعه چین» منتشر شده همچنین ذکر شده که بازار کار قادر به جوابگویی به نیازهای متقاضیان نیست و ظرفیت‌های حاضر ناکافی هستند چرا که تنها 30 درصد ظرفیت‌ شغلی تازه به دنبال بازنشستگی‌های جدید ایجاد می‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.